DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod sudden 18 Feb 2011 00:59

popoBA napísal:
janobendik napísal:treba to trocha odlahcit :D
....vsetko veru v mudrych pokerknihach nepisu napr: mam AQo v CG 1-2Eur ja bet 30 {!!tridsat} !


to je standart takto si otvarat 15BB raisom na CG ktoru hravate? nie nerypem,naozaj ma to zaujima pretoze mat 1000BB pot pred flopom s piatimi ludmi to znie ako velmi solidna hra :) ak to bol len nejaky za vlasy pritiahnuty priklad tak sa ospravedlnujem


tiez som uz parkrat taketo zvratenosti hral, nemyslim ten konkretny priklad, ale CG kde je bezny open raise na 15bb, aj ked casto je to sposobene tym, ze je v hre straddle/double straddle kde je logicky potrebne openraisovat viac
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 18 Feb 2011 01:01

sry4that napísal:pozrime sa na to inak; ak vieš, že ťa trafí, ten call nebude nikdy stratový ;)
ak nevieš, nechápem prečo by si to robil.. teda hlavne v prípade castla.. viem si predstaviť dosť loose call, pokial by išlo o hráča, ktorý dokáže ownovať stol (napr. taký Palo Ondrovič), ale castle, neh :D
btw. ak by si sa chcel spýtať "ako by si mohol vedieť či ťa trafí ?", spýtam sa ťa ja; keď si hitol tú 55ku na stars, ako si vedel, že ten call s Ahi bude dobrý ?


dufam ze zartujes, lebo ak nevidis rozdiel medzi rozhodnutim zalozenym na posudeni moznych ruk ktore by super hral tak ako hral a psychotronickym videnim buducnosti - co pride na flope tak mas problem :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod 7castle 18 Feb 2011 01:04

Nie Yegon problem mas ty, pochop to uz konecne, mne sa prave otvorili oci... :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod janobendik 18 Feb 2011 01:06

popoBA napísal:
janobendik napísal:treba to trocha odlahcit :D
....vsetko veru v mudrych pokerknihach nepisu napr: mam AQo v CG 1-2Eur ja bet 30 {!!tridsat} !


to je standart takto si otvarat 15BB raisom na CG ktoru hravate? nie nerypem,naozaj ma to zaujima pretoze mat 1000BB pot pred flopom s piatimi ludmi to znie ako velmi solidna hra :) ak to bol len nejaky za vlasy pritiahnuty priklad tak sa ospravedlnujem

nie, nie je to normalne standard. Ale ak takto hra cely stol uplne bezne {bet od 15 do 50}, tak uznas ze by bolo hlupe na takuto ruku - AQ - betnut cca10 - 15 co je standard napr. v Rakusku {viacery tam hravate, takze asi ste sa s tym bezne stretli}!
To ale v knizocke nenajdes, ale ani nie tak bet 30 to este sa da pochopit, ale tie 3x call po reraise na 200 :fish: . Takze v takyto moment knihy nabok a musis byt sam sebou a v taketo momenty zistis rozdiel medzi dobrym hracom a hracom ktory vyhrava korunky :D :ROFL: . Preto sa mozno casti {prevaznej casti} tunajsich citatelov nezda call s imaginarnou kartou :lol2:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod poldinhoo 18 Feb 2011 01:08

sry4that

tym postom si sa podla mna pekne pobil..
to ako sa smejes ako si stebou 7castle nevedel rady..no you´re just awesome
to ze si online busto kvoli bonusom a bla bla 99% prehrate vysoke pary..cool story, to je pekne vyplakavanie, to vie kazdy
700e v pluse, fok podla reci som myslel ze mas zarobene aspon pol mega..to uz aj ja nL5fish som asi 1500e hore :)
a tie reci o tom mindsete a motivacii, bla bla dalsie vyplakavanie a vyhovorky..

mna osobne live poker nebavi a myslim ze live a online bude zrejme v niecom iny, ale neviem preco ludia maju stale potrebu presviedcat tu druhu stranu o tom, ze ten "nas" poker je proste ten spravny..
ked napise live hrac ze online poker neni poker, tak nech si to mysli, vam to zivot nezmeni:)
:gl:

edit: ked uz si mi odpovedal
Naposledy upravil poldinhoo dňa 18 Feb 2011 01:45, celkovo upravené 3 krát.
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 18 Feb 2011 01:09

ok dik za odpoved..len si este dovolim ta poopravit ze to nieje imaginarna ale marginalna ruka.ak teda myslime na to iste
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod sry4that 18 Feb 2011 01:12

.
Naposledy upravil sry4that dňa 18 Feb 2011 18:09, celkovo upravené 1 krát.
sry4that
 
Príspevky: 137
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 38 krát/7 krát
Karma: 0

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 18 Feb 2011 01:13

ok tak pockam kym budes fit.snad si ti aj ten mindset dovtedy opravi :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 18 Feb 2011 01:18

7castle napísal:Nie Yegon problem mas ty, pochop to uz konecne, mne sa prave otvorili oci... :D


jj konecne som pochopil o com to stale hovoria ze je rozdiel medzi live pokrom a online, dobri hraci v live vedia citat ci trafia alebo nie :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod 7castle 18 Feb 2011 01:24

sry4that napísal:vyhral som cca 9 z prvých 10 rúk (Zafar mi kúpil asi 5 rebuyov :D), takže som bol dosť giga stack
ja BB, ty open z +2, ja call
flop KT8, ja chech, ty bet, ja call
turn 7, rovnaká akcia
river 5, ja check, ty si začal nabíjať, ja som posunul stack 500viek, ktorý ťa pokrýval k čiare, ty si si to všimol, zosmutnel si, checkol si, ja som zahlasil "osmička", ty si sa pozrel na svoje karty, na board, na svoje karty, pozrel si na mňa, ja som ukazal 84o a ty si smutne muckol svoje AJ ;)
gg :Yahoo!:


Pozri to mas tak... na riveri som si spomenul na poucku "never try to bluff a donk" a smutne som muckol svoje AJ (a ty si ich napriek tomu mucku rontgenovymi ocami videl) :D

Za tento príspevok od 7castle poďakovali - 2:
cubraka, TomMolivan
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!