História online pokru 1/3

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

História online pokru 1/3

Odoslaťod admin 23 Feb 2011 13:09

Diskusia k článku: História online pokru 1/3

Milióny pokrových hráčov hrávajú online poker po celom svete, ale len malé percento z nich pozná históriu online pokru, ako to všetko začalo a ako sa postupom času vyvíjal poker do podoby v akej ho poznáme dnes. V tejto sérii článkov sa bude baviť o pokrovej histórii, vzniku prvých online herní a ich rozmachu. Keď začal „pokrový boom“, tradičné zmýšľanie ľudí bolo, že je to len chvíľkové pobláznenie a táto zábava ľudí omrzí po čase, keď sa objaví niečo nové. Osem rokov po tom je stále zreteľne jasné, že poker bol v minulosti veľmi podceňovaný. Začiatky Veľké percento online pokrových herní, ktoré považujú momentálne pokroví hráči za samozrejmosť boli iba iskou v očiach ich majiteľov v roku 2000. Keby nebolo aktivity niektorých ľudí, tak by pokrové herne vôbec neexistovali. Takže ako sme sa dostali k vysoko rozvinutému a masovo podporovanému online priemyslu, ktorý vidíme dneska a kto to všetko začal? Musíme sa pozrieť späť do roku 1997. Online poker bola iba textová záležitosť, ktorá nezahŕňala hranie s reálnymi peniazmi. Jedinou možnosťou bolo hranie cez „Internet Relay Chat“ (IRC) a bola to viac-menej záležitosť iba niektorých počítačovo a výpočtovo zdatných ľudí a do tejto skupiny patrili aj Chris Ferguson alebo Greg Raymer. Verejnosť chcela vidieť peknú grafiku a hlavne možnosť hrať o reálne peniaze. Krokom vpred bol Planet Poker. V...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: História online pokru 1/3

Odoslaťod matiapag 23 Feb 2011 14:08

parada! :poklona:

Ked som vcera pozeral A kid's game, tak presne nad tym som rozmyslal, ze ako sa to cele vlastne vyvijalo, ked tam oni hovorili o zaciatkoch pokru, o roku 2006, ked hrozilo, ze to v USA bude ilegalne a pod... a dnes pozriem a aha ho! Uz je tu clanok na tuto temu, paradicka ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: História online pokru 1/3

Odoslaťod 3flash3 23 Feb 2011 15:35

Mal som v pláne to napísať už dávnejšie, ale vždy mi do toho niečo prišlo alebo som zabudol :) A rovnako ako hovoríš ty, kid's game mi to pripomenulo, že už sa musím do toho pustiť ;)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: História online pokru 1/3

Odoslaťod keso26 23 Feb 2011 22:58

Sucasne vedomosti a rok 2000 by mohla byt celkom zaujimava kombinacia :) ..teda nie ze by ich bolo nejak vela, ale asi by to stacilo :keso2:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: História online pokru 1/3

Odoslaťod kikip 24 Feb 2011 10:57

Vdaka za dobry clanok, hladal som nieco podobne aj na nete ale nachadzal som len v anglictine, cize nejaky poriadny clanok o historii :D..... inak nabuduce by si mohol aj nieco o historii live pokru ak budes mat cas :Bravo: :Bravo: :Bravo:
kikip
 
Príspevky: 5
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: História online pokru 1/3

Odoslaťod ferinunu 25 Feb 2011 04:27

:-) pekný článok... k tomu kids game sú nejaké titulky? bo sa mi to nechce velmi pozerať bez :-/ a ani anglicke som nenasiel zatial :-/
ferinunu
 
Príspevky: 5
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!