Celebrity Poker Tour 2011: V marci na Slovensku minimálne o

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Celebrity Poker Tour 2011: V marci na Slovensku minimálne o

Odoslaťod admin 28 Feb 2011 19:10

Diskusia k článku: Celebrity Poker Tour 2011: V marci na Slovensku minimálne o €36,000!

Celebrity Poker Tour 2011 ktorej prvá fáza bude vrcholiť 1.7.2011 - 3.7.2011 finálovým freerollom o €80,000 sa dostáva do svojej druhej tretiny. Čiže stále je tu šanca zabojovať o miestenky do veľkého finále.
Celkovo sa počas úvodných 2 mesiacov do série v herniach Golden Vegas Bratislava a Monte Carlo Košice zapojilo až nečakane veľké množstvo účastníkov. Bodovalo teda až 244 hráčov, pričom si tento počet rozdelili kluby svorne rovnakým počtom. Tak v Košiciach, ako aj Bratislave je zatiaľ 122 hráčov s bodmi. Presné tabuľky nájdete nižšie. V marci sú malé sériové úpravy. V Golden Vegas bude o niečo menej turnajov ako vo februári, a to vďaka tomu, že už v tomto týždni budú v Bratislavskej herni prebiehať Majstrovstvá Slovenska v Pokri, Majstrovstvá Slovenska žien a taktiež PokerPortal.sk Live Series. Na konci marca sa už bude všetko pripravovať na WPT Slovakia. No aj tak sa organizátori rozhodli pripraviť 5 turnajov spadajúcich do Celebrity Poker Tour, pričom vždy je na výhry garantovaných minimálne 4,000 EUR. Celkovo sa v Bratislave na výhry CPT 2011 počas marca garantuje €21,200! O niečo pozitívnejšie správy pre fanúšikov Celebrity Poker Tour 2011 prichádzajú z Košíc. Vzhľadom na výbornú hráčsku účasť v turnajoch s buy-inom €15 triple chance sa pre mesiac marec zvýšila garancia už na €1,947! A ak sa garancia vždy bude napĺňať, tak je veľký...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Celebrity Poker Tour 2011: V marci na Slovensku minimálne o

Odoslaťod cicvor 28 Feb 2011 22:15

hmm,a ja preco nie som v rebricku? :evil: . . . 4x som skoncil na bodovanych miestach vo Vegas . . . to co ma znamenat? :x
Obrázok používateľa
cicvor
 
Príspevky: 78
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 5

Re: Celebrity Poker Tour 2011: V marci na Slovensku minimálne o

Odoslaťod 7castle 28 Feb 2011 22:43

Idu po tebe... uz ta vymazavaju zo vsadial... ja by som rychlo niekam zdrhol lebo dvaja pani v ciernych sakach s cudnym predmetom v ruke ti uz imo stoja za dverami :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Celebrity Poker Tour 2011: V marci na Slovensku minimálne o

Odoslaťod cicvor 28 Feb 2011 22:57

myslis tych dvoch religioznych s hrubou kozenou knihou v ruke? 8-)
Obrázok používateľa
cicvor
 
Príspevky: 78
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 5


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!