Eric Haber a Cliff Josephy – „V online pokri sa neudeje nič,

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Eric Haber a Cliff Josephy – „V online pokri sa neudeje nič,

Odoslaťod admin 01 Mar 2011 16:42

Diskusia k článku: Eric Haber a Cliff Josephy – „V online pokri sa neudeje nič, o čom by nevedeli“

V rebríčku dvadsiatich najvplyvnejších pokrových osobností podľa magazínu Bluff sa na dvadsiatom mieste umiestnila dvojica mien, Eric “sheets” Haber a Cliff “johnnybax” Josephy. Ak sú pre vás tieto dve mená neznáme, vedzte, že Haber a Josephy ovládajú trh so stakovaním pokrových hráčov na živé i online turnaje a ako sa uvádza v rebríčku magazínu Bluff: „Prakticky nič sa v online pokrovom svete neudeje bez toho, aby o tom títo dvaja nevedeli.“ Obaja sú z Ameriky, obaja zbohatli na investičných fondoch na burze a obaja sú úspešní profesionálni pokroví hráči. Eric Haber (na obrázku dole) a Cliff Josephy(na obrázku hore) sú v pokrovom svete známejší pod prezývkami „Bax“ a „Sheets“. Títo dvaja „králi stakerov“, ako ich zvyknú nazývať, posunuli staking na vyššiu úroveň, ako bolo dovtedy zvykom. Vytvorili podnik „Bax & Sheets“, v ktorom manažujú svojich hráčov, tak ako normálni zamestnávatelia riadia svojich zamestnancov. Svojich hráčov si starostlivo vyberajú a so všetkými udržujú pravidelný kontakt.
Ich hráči napríklad musia v live turnajoch každú prestávku volať a nechávať odkaz o ich aktuálnej pozícii v turnaji a chipcounte. S online hráčmi je to jednoduchšie, tých si odsledujú sami.

Stakovanie hráčov u nich prerástlo v prácu na plný úväzok. Často majú v hre osemdesiat až sto „koní“ a takmer každý večer majú v hre cez...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Eric Haber a Cliff Josephy – „V online pokri sa neudeje nič,

Odoslaťod KKpokerkingKK 01 Mar 2011 18:56

Prave mi volal Eric, ze ma chce staknut, ze sa mu pacim...
:tuke2:
To je ale nevzdelanec. Ja som mu odpovedal, ze staknem ja jeho na nejakom tom high rolleri.
KKpokerkingKK
 
Príspevky: 148
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -19

Re: Eric Haber a Cliff Josephy – „V online pokri sa neudeje nič,

Odoslaťod poldinhoo 01 Mar 2011 18:57

ty nesklames nikdy :D
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Eric Haber a Cliff Josephy – „V online pokri sa neudeje nič,

Odoslaťod APminer 01 Mar 2011 19:53

KKpokerkingKK napísal:Prave mi volal Eric, ze ma chce staknut, ze sa mu pacim...
:tuke2:
To je ale nevzdelanec. Ja som mu odpovedal, ze staknem ja jeho na nejakom tom high rolleri.


tak uz konecne nekoho stackni ;) ... zatim jen navrhy a "skutek utek" :)
PS: ja to nemusim byt ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!