Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Odoslaťod admin 01 Mar 2011 23:05

Diskusia k článku: Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Častokrát si všetci myslíme, že na Slovensku sa pokrové kluby nepoberajú dobrým smerom a ich progresia nie je dostatočná. No pri víkendovej návšteve Monte Carla Košice sme sa presvedčili o opaku. Klub ktorý napreduje prakticky zo dňa na deň nám predstavil novú pokrovú sériu. A bude to najzaujímavejšia pravidelná pokrová séria na Slovensku. Pri buy-in €50 je garancia na výhry €10,000, to všetko každý týždeň! Turnaj má aj niekoľko zaujímavostí.....
Pri pohľade na pomer buy-inu a garancie v nás isto evokuje myšlienka, že sa jedná o nejaký superturbo unlimited rebuy turnaj. Nie! Ide o event s pomalou štruktúrou a iba 1 možným rebuyom!
Už to, že pri takom nízkom buy-ine dokáže Monte Carlo garantovať každý týždeň (s výnimkou pripravovaných väčších turnajov) skvelý prizepool je veľmi pozitívny jav. Organizátori sa totiž počas posledných týždňov presvedčili, že záujem o ich klub je tak v Maďarsku, ako aj Poľsku. Čo dokazuje aj víkendový turnaj, kde sa k final table dostali zo spomínaných krajín 2 hráči, čiže celkovo 4. Len dodáme, že pri garancii 6,000 EUR sa prizepool dostal na číslo 9,298 EUR.
Ďalším pozitívom podujatie je fakt, že až 15 najlepších hráčov z víkendového turnaja má...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Odoslaťod pikovadvojka 02 Mar 2011 10:24

konecne super turnaj aj pre nas niemilionarov! 150 E je sice tiez super , ale moc drahy. zo Spisskej to nemam daleko, ja tam urcite budem :) Mohli by ste to este premysliet a nehrat den A aj B ale len jeden den + finale. Ved je to len aj tak namotavanie slabsich hracov do turnaja aj v 2.den. Ved vyradim ta v den A a ty nakoniec vyhras turnaj , hlupe nie? Aj ked lacnejsie ubytko, aj tak su to pre nas zbytocne naklady, nehovoriac o strave v restikach
Co sa tyka cash game tak sorry ale nejaky Lakatos nie je ziadny ukazovatel dobrej CG, mozno na "vasom" gamblerskom stole 10-20. V monte sa vela gembli a vacsinou nie je dost penazi na stole, takze vela sa vyhrat neda a blufovat je takmer na shorta nemozne .Ovela lepsia CG sa hra v Benluxe, penazi na stole pri 1/2 je 300 az 500 BB, takze mas mnoho priestoru na super hru. Teraz v piatok som bol na 2/5 a bolo super, aj vynosne :D, bar bol zadara a tak martelik tiekol potokom :D . Hlavny stol 5/10 bol zavaleny zetonmi , mali na stole aspon 50K! Nabuduce som na 5/10 :fish: .
pikovadvojka
 
Príspevky: 7
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: -6

Re: Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Odoslaťod fekalm 02 Mar 2011 11:16

pikovadvojka napísal:konecne super turnaj aj pre nas niemilionarov! 150 E je sice tiez super , ale moc drahy. zo Spisskej to nemam daleko, ja tam urcite budem :)

150€ turnaj je moc drahy a hras v Beneluxe 2€/5€ cg pri 300-500BB.. :fool:
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Odoslaťod palo1973 02 Mar 2011 11:24

pit martell a hrat cg je vysoko EV :gl:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Odoslaťod pokermasters 02 Mar 2011 13:24

Strava pre turnajovych hracov je samozrejme zabezpecena.

Cash Games je asi zbytocne nejak zvlast hodnotit, kazdy nech si urobi vlastny usudok a nech hra tam kde sa citi lepsie.
Obrázok používateľa
pokermasters
 
Príspevky: 86
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Odoslaťod cercerBTSSK 02 Mar 2011 15:19

palo1973 napísal:pit martell a hrat cg je vysoko EV :gl:


ha...dobra poznamka :D

to znamena v preklade - ak chces hrat LAG, pi martellaka ?
Ak chces hrat TAG - Saratica by mohlo byt spravne riesenie ? :D viac na zachode ako na buttone ? :D
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Odoslaťod mirolc 02 Mar 2011 22:13

Zaujímavé, konečne niečo aj pre mňa :D
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Odoslaťod tommyKE 03 Mar 2011 00:14

pikovadvojka napísal:konecne super turnaj aj pre nas niemilionarov! 150 E je sice tiez super , ale moc drahy. zo Spisskej to nemam daleko, ja tam urcite budem :) Mohli by ste to este premysliet a nehrat den A aj B ale len jeden den + finale. Ved je to len aj tak namotavanie slabsich hracov do turnaja aj v 2.den. Ved vyradim ta v den A a ty nakoniec vyhras turnaj , hlupe nie? Aj ked lacnejsie ubytko, aj tak su to pre nas zbytocne naklady, nehovoriac o strave v restikach
Co sa tyka cash game tak sorry ale nejaky Lakatos nie je ziadny ukazovatel dobrej CG, mozno na "vasom" gamblerskom stole 10-20. V monte sa vela gembli a vacsinou nie je dost penazi na stole, takze vela sa vyhrat neda a blufovat je takmer na shorta nemozne .Ovela lepsia CG sa hra v Benluxe, penazi na stole pri 1/2 je 300 az 500 BB, takze mas mnoho priestoru na super hru. Teraz v piatok som bol na 2/5 a bolo super, aj vynosne :D, bar bol zadara a tak martelik tiekol potokom :D . Hlavny stol 5/10 bol zavaleny zetonmi , mali na stole aspon 50K! Nabuduce som na 5/10 :fish: .


Ty si obrovsky podivin ................... co veta - to kktina
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Odoslaťod 7castle 03 Mar 2011 00:18

tommyKE napísal:Ty si obrovsky podivin ................... co veta - to kktina


tak nejak
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Monte Carlo Košice spúšťa skvelú turnajovú sériu!

Odoslaťod TomMolivan 03 Mar 2011 01:44

Imo by sa mal premenovať minimálne na pikoveeso, lebo čo post, to tromf.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!