Isildurov pád

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Isildurov pád

Odoslaťod admin 03 Mar 2011 12:12

Diskusia k článku: Isildurov pád

Kráľ swingov znova ukázal ako ľahko dokáže peniaze vyhrať a ešte rýchlejšie ich stratiť. Veľa hráčov by si zobralo aspoň deň alebo dva voľno po miliónovom zárobku v priebehu 48 hodín, ale to nie je prípad mladíka zo Švédska, ktorý sa potreboval akurát vyspať po skvelej session, kde predviedol neuveriteľný comeback s Palmerom a už o pár hodín bol späť v akcii. Prišiel však obrovský pád a Blom prehral viac ako $700,000! Iba pár hodín po tom ako predviedol Viktor „Isildur1“ Blom jeden z najväčších comebackov v histórii online pokru, keď sa mu podarilo vyhrať z posledných $7,000 skoro $1,000,000, narazil nevyspytateľný mladík hlavou do múru, keď sa pustil do ďalšej session na stoloch herne P****Stars. Blom začal svoju session trochu netypicky na $100/$200 PLO 6-max, čo určite nebola dobrá voľba, keďže tu prehral väčšinu svojich peňazí. V akcii boli hráči ako „Harrington10“, „compris“, „TheoJ“ a neskôr sa pridal aj jeho donátor z minulých dní Scott „urnotindangr“ Palmer. Akonáhle sa Palmer posadil za virtuálne stoly, tak sa Isildur opýtal v chate, či si nejdú dať heads-up session, ale urnotindangr ho sklamal, keďže odpovedal, že momentálne nemá toľko peňazí na účte, ale pokiaľ sa mu podarí vyhrať veľa v týchto 6-max hrách, tak potom sa môžu pustiť do ďalšej session. O tom, že Isildur je skvelým HU hráčom nie je pochýb, ale short-handed...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Isildurov pád

Odoslaťod janobendik 03 Mar 2011 13:19

.... netmysky, preco mu nenapisete, ze musi dodrziavat bankrol??!! Ak nieco obdobne napise Slovak /v pomere k sk prijmom/ tak mu nakladate do gamblerov atd
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Isildurov pád

Odoslaťod Chlpo1989 03 Mar 2011 13:39

janobendik napísal:.... netmysky, preco mu nenapisete, ze musi dodrziavat bankrol??!! Ak nieco obdobne napise Slovak /v pomere k sk prijmom/ tak mu nakladate do gamblerov atd

Ja som mu napisal uz minule, ale neodpisal mi :(
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Isildurov pád

Odoslaťod Komedia 03 Mar 2011 13:47

Stále nechápem prečo ho všetci majú za takú hviezdu :shock: to už radšej budem rešpektovať Anne Duke :o
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Isildurov pád

Odoslaťod 3flash3 03 Mar 2011 14:21

Komedia napísal:...to už radšej budem rešpektovať Anne Duke :o


Zase nezachádzajme do extrémov :)

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali :
Zeltzn
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Isildurov pád

Odoslaťod popoBA 03 Mar 2011 14:24

isi ma dobre háro,skusam ho teraz napodobnit aspon v tom :lol2:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Isildurov pád

Odoslaťod 3flash3 03 Mar 2011 14:36

Komedia napísal:Stále nechápem prečo ho všetci majú za takú hviezdu :shock:


No možno preto, že ako 18 ročný "sopliak" spravil z ničoho milióny v EU herniach a potom keď prišiel v 2009 na FTP, tak ničil každého kto sa mu postavil do cesty v NLHE HU a bál sa s ním každý hrať a dávali radšej všetci sit-out..a potom skoro bustol durrrra, keď od neho vyhral pár mega...a nemal problém hrať proti nikomu a v pohode si 6-8 tabloval naraz Iveyho, PA, Ziggyho...atd...a hral s nimi kludne aj PLO, pričom všetci vedeli, že na neho majú v tej hre edge a vedel to aj on sám...ale aj tak nevyplakával nad tým, že by radšej hral NLHE...a to čo predvádza v posledných týždňoch na PS hovorí samé za seba.

Asi preto je z neho taká hviezda, lebo nikto nedokáže spraviť takú akciu na high stakes ako Isildur a preto ho ľudia milujú, lebo majú radi vzrušenie a riziko z hry a nie vyčíhaného "harringtona25", ktorý vie akurát bumhuntiť a hit and runovať vždy keď vyhrá 100K a viac, alebo odísť keď mu trochu nejde karta.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Isildurov pád

Odoslaťod TomMolivan 03 Mar 2011 14:54

K čomu ešte treba dodať, že:
1) durrrr mal už v tom období status maximálnej superstar, bol tým top vzorom ideálneho high stakes online cash game grindera, za sebou prvú appearance v HSP, kde "hviezdy pokru" sfúkol ako domček z karát a až na random haterZ pomaly všetci začali veriť, že ten človek je schopný vyhrávať donekonečna - a to s najlepšími. Tuto príde nejaký random unknown Isildur a zruší jeho celoročné online winnings za dva týždne = INSTA RESPECT FOR ETERNITY.

2) Nielen, že Isildur s nimi hral PLO, lebo sa ich nebál, ale aj preto, že skrátka musel. Po vytrepaní durrrra s ním nikto, NIKTO veľmi dlhú dobu nevedel nájsť gule sadnúť si s ním za NLHE HU stôl.

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali :
nogambling
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Isildurov pád

Odoslaťod efpEes 03 Mar 2011 16:41

popoBA napísal:isi ma dobre háro,skusam ho teraz napodobnit aspon v tom :lol2:



Presne to som skúšal aj ja :lol2: ale bolo to nepraktické tak som sa bol dať pred 2 dňami ostrihať 8-)
efpEes
 
Príspevky: 12
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Isildurov pád

Odoslaťod korki 03 Mar 2011 20:16

Cele je to o tom zivotnom style, s tym ze ak bustne ma za sebou X ludi, ktory ho ochotne stacknu ;)
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 15 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!