Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Odoslaťod admin 08 Mar 2011 10:52

Diskusia k článku: Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final table na veľkých turnajoch)

Počas predošlého víkendu sme v Košiciach vyspovedali jedného z najlepších hráčov metropoly východného Slovenska. V tom čase bol pár dní po úspechu na Opoker Trophy 2011, ktorá sa odohrala vo Viedenskom Montesine. Odvtedy svoje 2. miesto na turnaji s prizepoolom €76,650 potvrdil aj na Majstrovstvách Slovenska v pokri, kde sa opäť dostal na finálový stôl..... ´Gašpi´ od samého úvodu rozhovoru pôsobil veľmi priateľsky a skromne. To sa nám potvrdilo aj počas posledného víkendu na už spomínaných Majstrovstvách Slovenska, kde s A-K na finálovom stole narazil na rakety Mira Juriša, pričom sa dostal do preflop all-inu. Na turne mu síce svitla nádej v podobe farby, no nakoniec handu predsalen prehral, tak ako pár hier pred tým s J-J na ruke. Po vypadnutí si k nám prisadol, sklamaný sa občerstvil a prehodil pár slov so svojím parťákom na ceste z Košíc do Bratislavy, Marekom Krupárom. Nebral to ale tragicky, usmial sa a obaja spomínaní páni sa po pár minutách z herne vytratili. A čo nám o sebe prezradil v Košiciach? Ahoj gašpi, najskôr sa prosím trošku našim čitatelom predstav, táto úvodná otázka musí byť :).Ivan ´gašpi´ Gašpar: "Volám sa Ivan Gašpar alias "gašpi", mám 33 rokov a pokru sa venujem 3 roky. A som šťastne slobodný :)."
:). To fakt hráš poker iba 3 roky? Pred tým si o ňom nič nevedel?Ivan ´gašpi´ Gašpar: "No hrávali sme klasický 5-kartový...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Odoslaťod palo1973 08 Mar 2011 13:38

good job,inak ten FT bol absolutne skandalny,neviem ako hral ten Fin,ale jediny kompetentny tam bol moj kamos Flo Schleps,ten Erich Hofbauer sice vyhral nieco,ale je to total donk,ten starsi rakusan,toho dobre poznam,hra to uz 20r a stale rovnako zle,cinanka strasna hracka
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Odoslaťod Matej Zavacky 08 Mar 2011 14:30

gaspi pekny rozhovor a gratz ku krasnym vysledkom a srdecne Ti prajem vela dalsich. To boli casy, ked sme sa pravidelne stretavali v HU v Presove, ked v KE bolo zatvorene. Ja zasa posledny rok nemam cas na zivy poker, ale tak na 10 000gtd sa v monte carle ukazem. GL :gl:
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Odoslaťod elesgal 08 Mar 2011 14:37

inac mam pocit, ze na prvom obrazku nie je "Gaspi" ale "Fasirka" (to je dalsi z regularov v MC Kosice)
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Odoslaťod popoBA 08 Mar 2011 14:43

inak roy nechces nejake gaspiho foto co som robil z FT MSR? tieto su dost onicom.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Odoslaťod trgy 08 Mar 2011 14:54

Jasne, to hore je Fasirka, rychlo opravit :-)
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

Re: Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Odoslaťod fasirka 08 Mar 2011 15:04

caute, jj to som ja ! vsade ma pchaju ;)
fasirka
 
Príspevky: 1
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Odoslaťod elesgal 08 Mar 2011 15:30

budes slavny :D
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Odoslaťod 7castle 08 Mar 2011 15:34

Ta fotka je taka mala a tmava, ze je uplne jedno kto na nej je :D Popo svacni tam nejaku lepsiu
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Rozhovor s Ivanom ´gašpi´ Gašparom (za mesiac 2-krát final t

Odoslaťod Drak 08 Mar 2011 15:49

Pekný rozhovor. Asi online regovia nebudú úplne zo všetkým súhlasiť, ale názor, že live hrou sa dá lepšie zarobiť (pokiaľ človek je nie je robotický online hráč) sa mi pozdáva. V piatok v Hrone na cashy som mal tú česť s pánom hodinku posedieť a naozaj pekne zažraločil. Zbadal na stole sponzora, prisadol si, dal na stôl toľko koľko sponzor, s J6o na gombíku zavolaj 50 BB pre flop, na flope J96r trafil dva páry a len sa spokojne pomrvil keď sponzor z prvej vypálil all in zo stredným párom za 500 BB. Karta podržala a bolo vybavené. Počkal kým sponzor neskončil, ostatným sa poďakoval a slušne ospravedlnil že im peniaze nezobral, takže im hádma nebude vadiť ak skončí a išiel spať ... Keď to ide, tak to ide ...
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!