Košice Weekend - €10,000: Day 2 si zahrajú všetci víťazi ank

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Košice Weekend - €10,000: Day 2 si zahrajú všetci víťazi ank

Odoslaťod admin 13 Mar 2011 15:30

Diskusia k článku: Košice Weekend - €10,000: Day 2 si zahrajú všetci víťazi ankety

Sobota v košickom Monte Carle sa niesla v znamení pokračovania Košice Weekendu s buy inom €50+€15 a jedným rebuyom v hodnote €50. Garancia vo výške €10,000 sa nakoniec nenaplnila, a tak do banku putuje skoro €2,000 z organizátorovho vrecka. Hráčov tento fakt musel určite aspoň trochu potešiť, pretože za menej námahy na nich čaká rovnaká odmena ako pri vyššom počte hráčov.
Ani druhý deň si košická cash game a turnajová „špička“ nedala prestávku, a tak sme opäť mohli vidieť za stolmi: Mareka Krupára, Miroslava Kravca, Petra Kvaku, Richarda Bombu a Mariána Flešára. K týmto hráčom sa však pridali aj Erik Hoffman, Jozef Hancin (nedávny účastník EPT v Deuville) a Ivan Gašpar. Zastúpenie v tomto turnaji sa rozrástlo okrem Poliakov aj o Ukrajincov a Maďarov, ktorí sa rozhodli pricestovať do Košíc kvôli turnaju. Informácie o tom ako sa darilo cudzincom v turnaji a či si favoriti počínali v tento deň lepsie ako počas predošlého vám prinesie tento článok.
Turnaj sa začal v 40 hráčoch, pričom neskorá registrácia bola možná do konca 3. levela, t.j. hodinu a pol. Po hodine a pol hry sa teda išlo na 45. minútovú prestávku, ktorá bol určená na občerstvenie hráčov v blízkej reštaurácii, prípadne na oddych, alebo cash game. Všetko bolo teda na rozhodnutí hráčov, ktorých počet sa zastavil na čísle 47. Heslom, že: „Každý chip sa zíde“ sa v tomto turnaji riadili...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Košice Weekend - €10,000: Day 2 si zahrajú všetci víťazi ank

Odoslaťod Matej Zavacky 13 Mar 2011 17:38

tento day som ukoncil ako CL, a do dnesneho day2 som nastupoval na 2. mieste, dnes som si vybudoval v prvych 2 leveloch aj CL celeho pola. Avsak okolo last 15 som stratil vela pri blindoch 1-2k 75000 s KK proti set 6, ked sme sa na rainbow flope dostali do AI. Nakoniec som skoncil na 11. mieste. AQ nestacilo na J8 BvB AI na flope 10JX. mal som vtedy uz asi len 13-14bb. Ale funny turnaj dobra struktura, velmi hratelny, hadam ho este niekedy skusim, ked budem mat cas cez vikend
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Košice Weekend - €10,000: Day 2 si zahrajú všetci víťazi ank

Odoslaťod KingAce 14 Mar 2011 22:37

Super clanky , super turnaj , vidime sa tento vikend za stolom , dufam ze uz konecne "pojde" karta ;-)

Za tento príspevok od KingAce poďakovali :
Rkc189
KingAce
 
Príspevky: 21
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!