Košice Weekend - €10,000: Na finálovom stole prevažovali cud

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Košice Weekend - €10,000: Na finálovom stole prevažovali cud

Odoslaťod tommyKE 15 Mar 2011 22:10

palo1973 napísal:-tommy v badene sa nic nehra okrem podobnych 4 stolovych sngs ako u vas v KE,tvoje posty su naozaj vecne a maju uroven :good:

-Apik asi si zabudol na pravidelne turnaje v rozvadove,CPT,PPS,eureku,velky turnaj v brne na velku noc,wpt,doxxpokertour,majstrovstva slovenska a ine,imo je tych turnajov dost


ani som necakal, ze to pochopis. Baden... :lol2:
moje posty su vecne a maju uroven pre tych, co ich dokazu pochopit.

-dalej co tu pises o rozvadove, cpt atd - wau, divim sa sebe ze s tebou stracam cas
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Košice Weekend - €10,000: Na finálovom stole prevažovali cud

Odoslaťod tommyKE 15 Mar 2011 22:16

evidentne mas nejaky komplex z Kosic, vid tvoju reakciu pri otvoreni novych priestorov Monte carla

"ako predsa len je to oficialny klub(vyzera fajn) a ludia na FT sa skryvaju za nejake trapne prezyvky,to podla mna nie je dobra vizitka a propagacia pokru,je mozne,ze miestni ich poznaju,ale ak mate pokracovat takto dalej,tak si to tam vyveste na nastenku alebo do kosickeho vecera a nedavajte to na celoslovensku stranku "

spominas ze si tu zil, tak co sa stalo....alebo je problem ten ze sa nestalo vobec nic?
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!