not another smallstakes blog (by nelz0n)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: not another smallstakes blog (by nelz0n)

Odoslaťod nelz0n 11 Jan 2011 02:51

motivaciu hrat by si mal najst v sebe a nie v tom, ze pozeras na grafy ostatnych. vynalozeny cas studovanim grafov ostatnych radsej vyuzi na postovanie ruk a analyzu seba a ostatnych regularov v holdem manageri.

inak ked ta to tak zaujima tak v skratke som mal slusny druhy polrok 2010 a posunul som sa na nl400 na lucky ace

prvych zopar mesiacov roku 2011 by som rad dosiahol dlhodoby winrate 10bb/100h na tomto limite a potom sa uvidi kam sa posuniem
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: not another smallstakes blog (by nelz0n)

Odoslaťod ROYAL SHlT 11 Jan 2011 08:43

nelz0n napísal:niesom mrtvy, ale blog uz nepouzivam, nevidim v nom ziadny prinos pre mna, aj tak som tam len postoval grafy a obcas veci nerelevantne k pokru ...

diskusiu nonstop sledujem ale nepostujem extremne vela, ked mam k niecomu co povedat tak to urobim ...


Chápem, pre Teba to asi prínos nemalo, ale mňa to bavilo (a asi som nebol jediný). Ako to tu sleduješ aj ty, tak sledujú aj ďalší. No neva, ale ak by sa Ti chcelo, mohol by si raz za čas niečo hodiť. Inak ako si na tom teraz? Prekonal si ten bad run?
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

Re: not another smallstakes blog (by nelz0n)

Odoslaťod nelz0n 11 Jan 2011 11:23

Prvy polrok 2010 som skoncil tesne nad nulou a bol som rakeback pro a druhy som mal steady winrate asi 8.7bb/100 väčšina z toho nl200

Dokopy cez 300k rúk
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: not another smallstakes blog (by nelz0n)

Odoslaťod nelz0n 17 Mar 2011 22:14

Som out v day1 1k lapt chile, mal som relativne kompetentny stol, kde mi neskor prisadili dvoch mladych regov, plus tam bola jedna fishka ktora si vsetkych davala. Najprv JJ<KQ BvB proti semishortovi a potom som to vytiahol naspat na 15k pri 200/400/75 mi ta slavna fishka calla BBvsCO 3way w 53o a nevytocil som fd+gs+overs proti 2pairu na flope.

Yegonovi sa darilo, vraj ma velmi dobry stol, zistim ako je na tom teraz cez prestavku.

Za tento príspevok od nelz0n poďakovali - 2:
haman, Mathejs
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: not another smallstakes blog (by nelz0n)

Odoslaťod tucniak 18 Mar 2011 01:10

damn, tak aspon mozes ist spat do hor :D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: not another smallstakes blog (by nelz0n)

Odoslaťod grulo 20 Mar 2011 12:31

nelz0n napísal:Prvy polrok 2010 som skoncil tesne nad nulou a bol som rakeback pro a druhy som mal steady winrate asi 8.7bb/100 väčšina z toho nl200

Dokopy cez 300k rúk



Chcem sa spytat, ci si po tom polroku nejak vyrazne zmenil hru alebo to je pretty standard byt pol roka BE? :shock:
V poslednej dobe mi to tak pride a je to pritom dost divne byt 150k ruk BE a byt stale so sebou spokojny, vobec aby ta ten poker este aspon trosku bavil a nepovedal si si ze pol rok zabiteho casu pri pc :)
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: not another smallstakes blog (by nelz0n)

Odoslaťod nelz0n 20 Mar 2011 17:25

grulo napísal:Chcem sa spytat, ci si po tom polroku nejak vyrazne zmenil hru

Hru som nezmenil sposobom, ze som pozrel video a bum menim vsetky ranges, ale skor som sa viac motivoval, zlepsil B-game a dokazal dlhsie hrat A-game. A vseobecne som viacej zacal rozmyslat nad spotmi. Postupne sa moja hra zmenila z 22/17 na 32/24 alebo nejak tak, ale nie preto ze som si povedal "idem hrat loose", ale preto ze som rozmyslal nad tym co robim, snazil som sa maximalne exploitovat a toto z toho vzniklo.

grulo napísal:to je pretty standard byt pol roka BE? :shock:

Nie nie je a za to nemoze len variancia, respektive moj problem bol nieco ako deflacna spirala, dostanes downswing, kvoli comu robis dalsie chyby na tilte/nervozite co ti este zhorsi vysledky a tak dookola. Vysledkom je ze som si velmi neveril a nehral som idealne.

grulo napísal:V poslednej dobe mi to tak pride a je to pritom dost divne byt 150k ruk BE a byt stale so sebou spokojny

No ja som so sebou nebol vobec spokojny, a nemyslim si, ze nejaky pokrovy hrac moze so sebou byt za taku vzorku vseobecne spokojny, vzdy sa da nieco zlepsovat a ostatni hraci sa zlepsuju tiez. Takze ked si chces udrzat dlhodobu edge tak musis neustale napredovat.

grulo napísal:Aby ta ten poker este aspon trosku bavil a nepovedal si si ze pol rok zabiteho casu pri pc :)

Ja nehram poker pre to aby som sa zabaval. Ja hrajem aby som zarabal peniaze. A realita je taka, ze na nl100 aj napriek malemu mesacnemu objemu a minimalnemu winrate, som vdaka rakebacku zarabal daleko viac ako je priemerna mzda na slovensku. Rozmyslal som sice, ze takto to dalej nepojde, ale jedina alternativa bola robit niekde na polovicny uvazok za par korun na neperspektivnej pozicii. A okrem toho ked som uz na ten poker minul tolko casu a usilia, tak by bol skoda to vsetko zahodit.

PS: neberte to ze ma poker nebavi, ale hlavny dovod preco sa mu venujem to nie je, musim aj nieco jest :)

Za tento príspevok od nelz0n poďakovali - 3:
grulo, Mayday, trikoza
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!