´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Matejom Zavackym´ (

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Matejom Zavackym´ (

Odoslaťod admin 18 Mar 2011 11:15

Diskusia k článku: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Matejom Zavackym´ (2.časť)

Pred dvoma dňami sme vám priniesli prvú časť rozhovoru s výbroným online MTT hráčom Matejom Závackým. V prípade, že vás rozhovor zaujal, prinášame vám jeho pokračovanie, v ktorom Matej okrem iného prezradil, aký je jeho vzťah k online pokru či aké má ciele v tomto roku. Koľko turnajov tak odohráš mesačne
Matej Zavacky: Zhruba tých 150 až 300 turnajov. Môj najsilnejší mesiac bol apríl 2010, kedy som odohral viac ako 450 turnajov a práve vtedy som sa rozhodol živiť sa pokrom.

Aká je variancia v MTT? Tvoje najväčšie swingy?

Matej Zavacky: Každý mi tvrdí, že obrovská, ja som nezažil zatiaľ nič strašné (klop-klop na drevo). Nikdy som nestratil nejakú výnimočnú časť rollu- pripisujem to hlavne úrovni hráčov v herni, ktorej hrávam. Čakám, že vo väčších herniach prídu swingy ako sa patrí, no neteším sa veľmi.

Aký je tvoj bankroll management?
Matej Zavacky: Zhruba 100BI. Ale nikdy neinvestujem do turnaja viac ako 5% bankrollu

Aké vlastnosti by podľa teba mal mať úspešný MTT hráč?
Matej Zavacky: Kvôli tomu, že z turnaja väčšinou vyletíš na suckout alebo badbeat, tak je potrebná veľká dávka trpezlivosti – bez tej to nejde. Dôležitou vlastnosťou je určite aj schopnosť meniť štýl a prispôsobovanie hry danému stolu, hráčovi a pod. Ďalšia, aj keď to už nie je vlastnosť je z pochopiteľných...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Matejom Zavackym´ (

Odoslaťod palo1973 18 Mar 2011 11:38

dobry rozhovor,matej posobi aj na zivo podobnym skromnym,sympatickym dojmom,gl
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Matejom Zavackym´ (

Odoslaťod keso26 18 Mar 2011 14:43

Matej Zavacky napísal:Raz v živote som kúpil percentá od Apika a vypadol hneď na začiatku turnaja (smiech).

od APika sa nekupuju percenta z dovodu mozneho zarobku, ale ako dobrocinnost za ucelom podpory ludi tretieho veku :lol2:

Za tento príspevok od keso26 poďakovali :
Zeltzn
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Matejom Zavackym´ (

Odoslaťod Horsey7 18 Mar 2011 14:49

muhehe keso zabil :lol2:
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!