P****Stars Eureka Poker Tour Praha 2011 - Day 2b

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

P****Stars Eureka Poker Tour Praha 2011 - Day 2b

Odoslaťod admin 18 Mar 2011 16:02

Diskusia k článku: P****Stars Eureka Poker Tour Praha 2011 - Day 2b

V pátek 18.3 proběhl v Card Casinu druhý den základní části Main Eventu Festivalu P****Stars Eureka Poker Tour Praha. Po prvním dni bylo očekávání přihlášených do druhého dne okolo 160 hráčů. Slušná byla účast profesionálů-nejen z česko-slovenska: Dag Palovič, Vojtěch Růžička, polská P****Stars PRO Grzegorz "DaWarsaw" Mikielewicz, Zdeněk Kopelent, Marek Krupár, vítěz "práce snů" Jaroslav "JerryCzech" Polák, Martin Mečiar, Martin Strban, a mnoho dalších. Celkem do druhého dne nastoupilo 29 Čechů a 12 Slováků. Buy-in €740+60 zaplatilo v pátek nakonec 169 hráčů. Pozdní registrace byla umožněna do konce třetího levelu. (Dag Palovič přijel do Prahy v dobré náladě, i když po první pauze měl něco málo přes avg.stack.) Náhoda vedle sebe posadilia dva reprezentanty Slovenska: Marka Krupára a Martina Mečiara. Martin Mečiar se chvíli po pauze ocitl v zajímavé hře, když po preflop re-raisu jeho raisu zahodil face-up %As% %Ks%. Soupeř mu taky jedno eso ukázal. Martin se domníval, že udělal dobře, protože podle něho měl soupeř esa dvě.
Mečiar i přesto v turnaji dlouho nepokračoval. S párem desítek si naběhl do queen a všem nadějím byl konec. Dnešní silnou slovenskou účast doplnil i finalista EPT Praha 2010 Ján Bendík Podařená hra pro Daga Paloviče. Při blindech 75/150...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: P****Stars Eureka Poker Tour Praha 2011 - Day 2b

Odoslaťod diamondsguru 19 Mar 2011 10:46

...Ales pekny report ale chcem poopravit jednu handu,kt. spominas J.Bendik vs " nejaky cech" ten nejaky cech som bol ja...takze slovak a na doplnenie mal som AJ a Janko mal spominane 55(nespravil double up ale bol to pekny pot,kt. ma stal dost chipsov).
Podstatna hra pre mna bola ked som prisiel skoro o cely stack ked po hodine mi prisla ruka na SB - KK a pan na BB(tiez asi hodinu nehral) nasiel AA...co dodat zazrak sa nekonal :wall:

Za tento príspevok od diamondsguru poďakovali :
LordLobo
diamondsguru
 
Príspevky: 95
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/10 krát
Karma: 0

Re: P****Stars Eureka Poker Tour Praha 2011 - Day 2b

Odoslaťod LordLobo 19 Mar 2011 13:49

diamondsguru napísal:...Ales pekny report ale chcem poopravit jednu handu,kt. spominas J.Bendik vs " nejaky cech" ten nejaky cech som bol ja...takze slovak a na doplnenie mal som AJ a Janko mal spominane 55(nespravil double up ale bol to pekny pot,kt. ma stal dost chipsov).
Podstatna hra pre mna bola ked som prisiel skoro o cely stack ked po hodine mi prisla ruka na SB - KK a pan na BB(tiez asi hodinu nehral) nasiel AA...co dodat zazrak sa nekonal :wall:


Ahoj,
dekuju a samozrejme mas pravdu. Ted si vybavuji, ze po te riverove sazce Jankovi za carou jeste neco zbyvalo...
Cech-slovak: ja jsem stal nahore na podiu a zdalo se mi, ze slysim cestinu ;-) Normalne bych se podival do seatingu a jmeno opsal,
jenze ten seating co jsem mel byl aktualni asi tak 5minut :o
Kdyz mi napises jmeno tak ho doplnim i do clanku, podle nicku to nepoznam 8-)
Dnes reportuji take, tak snad se vsem slovakum i cechum povede!
Obrázok používateľa
LordLobo
 
Príspevky: 37
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 26 krát/3 krát
Karma: 0

Re: P****Stars Eureka Poker Tour Praha 2011 - Day 2b

Odoslaťod diamondsguru 19 Mar 2011 14:56

...takze Miroslav "diammondsguru" Lelek ale teraz to uz je jedno skoda tych kovbojov do rakiet :bad: ...skoda jeden a pol levelu chybalo do konca...
Inak parkrat si mal aj fotil ale nebol som si isty,ze si to ty ale teraz uz viem :D
diamondsguru
 
Príspevky: 95
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/10 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!