Jose `Girah` Macedo - začínal s €30 a snom kúpiť si dom na H

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Jose `Girah` Macedo - začínal s €30 a snom kúpiť si dom na H

Odoslaťod makericek 20 Mar 2011 19:00

tak hlavne je to jeden z xy, ktori sa o to pokusaju
makericek
 
Príspevky: 7
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Jose `Girah` Macedo - začínal s €30 a snom kúpiť si dom na H

Odoslaťod 1isildur1 20 Mar 2011 22:52

toto je tak dobra reklama..ano existuju ludia ktory si na ucet pokrovej herne dali par desiatok dolarov a behom mesiacov,rokov s niekolko desiatok dolarov urobili stotisice dokonca miliony..lenze takych ludi vazne nieje vela..ale zato ludi co prehrali obrovske peniaze je 1000 nasobne viac..lenze pokrove herne predsa nebudu upozornovat ..toto je clovek co predal byt vsetky peniaze dal na poker a vsetky prehral..to asi pre nich asi nebude pragve dvakrat najlepsia reklama...ale zato tych par desiatokn ludi co existuju co spravili s nicoho obrovske peniaze ty su znami a sluzia ako priklad..alebo ako nadej ze sen zarobit pkrom obrovske love je predsa len realny..takze tak...ale v jednom snim suhlasim..poker sa da naucit..len to chce hodiny a hodiny ucenia, hrania, studovania..dneska som presne rozmyslal ze clovek chodi 5 rokov na vysoku skolu aby mohol potom zarabat..co ja viem povedzme 1000 eur za mesiac..1000 e. za mesiac je uz dost slusne a kto ma vysku a stastia trochu tak najde robotu de mu tolko daju..ale to sa musel tisice hodin ucit nato aby raz tych 100O eur mal..a aj to dakde 8 hodin denne sedi jak kkt. keby sa ten clovek tolko kolko sa ucil v skole..ucil hrat poker podla mna by sa urcite dostal na uroven ze by mohol mat s pokru tych 1000 eur za mesiac mozno aj viac...
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Jose `Girah` Macedo - začínal s €30 a snom kúpiť si dom na H

Odoslaťod DevilMayCry 20 Mar 2011 23:05

1isildur1 napísal:dneska som presne rozmyslal ze clovek chodi 5 rokov na vysoku skolu aby mohol potom zarabat..co ja viem povedzme 1000 eur za mesiac..1000 e. za mesiac je uz dost slusne a kto ma vysku a stastia trochu tak najde robotu de mu tolko daju..ale to sa musel tisice hodin ucit nato aby raz tych 100O eur mal..a aj to dakde 8 hodin denne sedi jak kkt. keby sa ten clovek tolko kolko sa ucil v skole..ucil hrat poker podla mna by sa urcite dostal na uroven ze by mohol mat s pokru tych 1000 eur za mesiac mozno aj viac...


toto niekto skuste vysvetlit rodicom ked sa budete po strednej rozhodovat ze co dalej :D

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali - 2:
FreeMan, pilsner2
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Jose `Girah` Macedo - začínal s €30 a snom kúpiť si dom na H

Odoslaťod popoBA 21 Mar 2011 01:40

skusil som.v pohode

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
pindo888
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Jose `Girah` Macedo - začínal s €30 a snom kúpiť si dom na H

Odoslaťod ___Mortylen___ 21 Mar 2011 12:08

Haha, moj otec sa ponukol, ze ma stakne na vyssie limity ;) :ROFL:

(true story!)
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Jose `Girah` Macedo - začínal s €30 a snom kúpiť si dom na H

Odoslaťod Schmitec 21 Mar 2011 19:43

Co ma ten typek za nick? Girah na pokertableratings neexistuje.
Schmitec
 
Príspevky: 1
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Jose `Girah` Macedo - začínal s €30 a snom kúpiť si dom na H

Odoslaťod poldinhoo 21 Mar 2011 19:48

svoje nicky nezverejnil na radu pravnika, kedze bol neplnolety ked hral..
no v najblizsich tyzdnoch planuje zverejnit aj svoje nicky a navyse sa planuje presunut na FTP pod novym nickom
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!