Rush MTT

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Rush MTT

Odoslaťod Krayo 28 Mar 2011 13:43

Kedze z CG som ostal vysoko znechuteny , povedal som si ze skusim ci ma nebudu viac bavit MTT a konkretne som zacal trochu hrat Rush MTT a chcem sa spytat ci neviete niekto nieco o strategiach ako to porazat , resp. ci sa to vobec porazat daa , kedze tam niesu staty , vseobecne co si o tom myslite a tak .
Obrázok používateľa
Krayo
 
Príspevky: 88
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rush MTT

Odoslaťod dawidsvk 28 Mar 2011 15:24

tak aspon co viem, tak video na rush mtts som este nevidel nikde, aspon co som bol na par vyukovych strankach, tak treneri to ani neplanovali robit, lebo to ani nehraju z dovodu ze dost tazko sa to mixuje s obycajnymi turnajmi.

Co sa tyka strategie, tak tie $4 a $12 on demand sa daju pekne porazat, povacsine to hraju newbies. zakladna strategia je ultra tight early, ked sa nepodari double up na zaciatku tak od tych <25-30BB restealy, neskor ked su ante tak stealovat siroko na co, btn a sb a samozrejme robit restealy. Ak mam pekny stack, tak tesne pred final table ked uz sa hraje 4-6 handed tak uz neotvaram kazdu ruku a trosku uberem. FT sa hraje vacsinou s priemernym 20-30BB a uz normalne ako non-rush mtts.

Pri hre pouzivam HEM hud, vpip, pfr, af, 3bet, ja tam mam este flop cbet, a fold to flop cbet. Ale vsimam si hlavne len vpip, pfr a 3bet.

Porazat sa to da, u dobrych regularov je ROI >50% realita, ale priprav sa na vacsiu variance (predsalen tie turnaje hraje od tych 250 - 500 ludi co je uz male mtt). Asi najlepsi regular UsAgainsTeWorld ma roi 63% na vzorke okolo 16k turnajov. Dalsi problem je multitabling, niektory ludia to stackuju 9+ turnajov a nepouzivaju quick fold, ja napriklad tajlujem 4 v pohode, ked mam naladu tak stiham aj 6 s quick foldom. Table ninja je samozrejmost, bez toho sa to asi neda.

Dufam ze v skratke som ti na tvoju otazku odpovedal, ak sa chces este nieco spytat, kludne napis.

Za tento príspevok od dawidsvk poďakovali :
vlade
dawidsvk
 
Príspevky: 193
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rush MTT

Odoslaťod matiapag 28 Mar 2011 15:33

Krayo napísal:Kedze z CG som ostal vysoko znechuteny , povedal som si ze skusim ci ma nebudu viac bavit MTT


Ja by som tu vetu napisal inac: "kedze z CG som ostal znechuteny, z MTT som sa totalne pogr**l" Ako verim, ze MTT mozu cloveka bavit, najma ak za prvy mesiac hitnes 2 alebo viac :D Ale ze by som vymenil CG za MTT kvoli velkej variacii v CG (predpokladam, ze z toho si bol znechuteny), tak to ti rovno poviem, ze "No way, José!"
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Rush MTT

Odoslaťod Krayo 28 Mar 2011 16:03

@dawid - diky moc , este dve veci as chcem spytat .. 1. Ako ti ukazuje staty na Rushoch? Mne vobec neukazuje :/
2. Preco je table ninja taky dolezity? nemam ho totizto xD

@matiapag - jasne downswing na CG ma demotivoval ale celkovo som to prehodnotil a CG ma proste nebavi , MTT mi pride zaujimavejsie ...nevravim ze sa tomu idem venovat cely zivot ale tak chcem hrat to co ma bavi a mmomentalne to je MTT ;p
Obrázok používateľa
Krayo
 
Príspevky: 88
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rush MTT

Odoslaťod matiapag 28 Mar 2011 16:15

okej, ak ta to bavi viac, tak v pohode ;) Nikde nie je napisane, ze by si nemohol byt uspesny alebo co, len to bude chciet velku davku trpezlivosti. :gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Rush MTT

Odoslaťod dawidsvk 28 Mar 2011 17:26

Krayo napísal:@dawid - diky moc , este dve veci as chcem spytat .. 1. Ako ti ukazuje staty na Rushoch? Mne vobec neukazuje :/
2. Preco je table ninja taky dolezity? nemam ho totizto xD


Staty ukazuje dobre az po last 20-25 kde sa nerefreshuju a su rozhadzane, neviem preco, ludia od hem v kazdom update pise ze uz je to vyriese ale mne to stale nejde ta late faza, ostatok v pohodicke...skus si updatnut hem na najnovsiu verziu :)

Table ninja ma 30 dnovy trial, kde ponuka vsetky funkcie, po vyprsani sa da jednoducho obijst, ale viac uz ked tak v PM :)
dawidsvk
 
Príspevky: 193
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!