Počas hrania cash game sa dá vychutnať aj striptíz....

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Počas hrania cash game sa dá vychutnať aj striptíz....

Odoslaťod admin 18 Apr 2011 22:40

Diskusia k článku: Počas hrania cash game sa dá vychutnať aj striptíz....

Počas víkendu sa v Poker Klube Kocka Trnava uskutočnila ďalšia adrenalínová, no zábavná cash game párty v ktorej išlo o slušné peniaze. Celá noc sa niesla v znamení šialeného podnikateľa, ktorý sa evidentne bavil ako likviduje hráča za hráčom. A pri jeho hre platilo známe ´viac šťastia ako rozumu´! Príjemným spestrením noci bol aj striptíz.... Poker nie je len svet turnajov, ale aj hráčov, ktorí uprednostňujú cash game. Trnavský pokrový klub KOCKA zorganizoval v poradí už štvrtú CASH GAME PÁRTY. Usporiadatelia mali obavy z malej účasti kvôli turnajom v Poker23 a Montesine. Ale napriek tomu sa 24 hráčom zdala ponuka klubu atraktívnejšia. Tento počet bol zatiaľ zo všetkých štyroch stretnutí najväčší. Zúčastnili sa na ňom hráči z Banskej Bystrice, Zvolena, Dubnice, Nitry, Lučenca, Bratislavy, Martina a samozrejme plejáda domácich hráčov. Ukázali sa tu známe tváre ako hráči Luboš ´Gambler´ Benkovič, Mr. Lakatoš, Ivo ´študent´ Barzci, Peťo Ježko a Laco ´Lose´ Jurga. Pre všetkých hráčov bolo pripravené menšie prekvapenie v podobe striptízu. Samozrejme občerstvenie a švédske stoly boli počas celého večera grátis.

Celý večer sa na stole 1 niesol v znamení šialeného podnikateľa, ktorý sa evidentne bavil ako likviduje hráča za hráčom. Doplatili na neho viacerí účastníci, ktorí boli pôvodne naladení na vysoké...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Počas hrania cash game sa dá vychutnať aj striptíz....

Odoslaťod haman 19 Apr 2011 00:23

Luboš ´Gambler´ Benkovič po piatich prehratých handách so spomínaným hráčom taktiež nachádza A-A. Po raisnutí €240 dostáva all in €4,300. Vzhľadom na to, že všetky veľké ruky prehral, jeho call trval možno aj 5 minút....

Slowroll?
V hande sa stretol s K-K, ktoré na údiv všetkých nestačili na A-A.

Nie, mal tusaka. :bad:

BTW, odisiel podnikatel v pluse?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Počas hrania cash game sa dá vychutnať aj striptíz....

Odoslaťod TomMolivan 19 Apr 2011 00:31

IMO článok uploadnutý o 17 dní neskôr, než bolo v pláne...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Počas hrania cash game sa dá vychutnať aj striptíz....

Odoslaťod tomiG 19 Apr 2011 00:57

len nech ho nenepadne ist hrat do Las Vegas lebo tam na bobys room vyvesia napis po slovensky ze SLOVAKOM SA TU KARTY NEROZDAVAJU !!!
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Počas hrania cash game sa dá vychutnať aj striptíz....

Odoslaťod popoBA 19 Apr 2011 03:03

hlavne neviem preco uz v druhom clanku ma ivo barczi akoze prezyvku student.sak tu ma Ilavsky ne? a jeŽko je jeŠko.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Počas hrania cash game sa dá vychutnať aj striptíz....

Odoslaťod sudden 19 Apr 2011 03:39

popoBA napísal:hlavne neviem preco uz v druhom clanku ma ivo barczi akoze prezyvku student.sak tu ma Ilavsky ne? a jeŽko je jeŠko.

uz som sa stazoval na ten nick, evidentne staznost nepresla :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Počas hrania cash game sa dá vychutnať aj striptíz....

Odoslaťod TomMolivan 19 Apr 2011 09:51

popoBA napísal:hlavne neviem preco uz v druhom clanku ma ivo barczi akoze prezyvku student.sak tu ma Ilavsky ne? a jeŽko je jeŠko.


A šak nie je to jedno? Busto hráč ako busto hráč :fish: :D

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali :
sudden
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Počas hrania cash game sa dá vychutnať aj striptíz....

Odoslaťod janobendik 20 Apr 2011 20:54

super, len tak dalej. Je to spravna cesta. Obdobne cash stretnutia organizujem aj v KE , chodi cca 35 hracov stoly 2-5 a 5-10.
Az budete org.dalsi turnaj, dajte vediet. Ak budem na SK , tak pridem ,,, +mozno viaceri z KE. :gl:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!