Zmeny/Novinky/Vylepsenia na fore

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem

Zmeny/Novinky/Vylepsenia na fore

Odoslaťod vlade 03 Mar 2011 18:40

Rozhodol som sa zalozit tuto temu, obcas ked nieco pribudne na forum pripadne nastane nejaka zmena tak aby ste o tom vsetci vedeli. Updaty budem pisat vzdy do tohto prveho prispevku, v teme mozete povedat svoj nazor na zmenu, pripadne navrhnut ine riesenie :).

Update cca stred Februara: Zmenil som moznost editacie starych prispevkov, pretoze sa stalo ze niekto pomazal svoje prispevky o ktorych sa diskutovalo a potom ta diskusia bola naozaj cudna.
Zmena: upravovat vlastne prispevky je mozne len hodinu po tom ako je prispevok napisany.

Dovody preco som to zmenil mozete vidiet napriklad tu:
search.php?author_id=12691&sr=posts
alebo tu: search.php?author_id=1760&sr=posts

(vsetky prispvevky vymazane, resp. zmenene na "x" alebo ".")

Nevyhoda: Vela uzivatelov si upravovalo nazov blogu, to teraz uz neni mozne (zatial), kym problem nevyriesim kludne mi mozte napisat sukromnu spravu, rad vam nazov blogu zmenim.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Zmeny/Novinky/Vylepsenia na fore

Odoslaťod vlade 28 Apr 2011 01:14

Podarilo sa mi poriesit problem ktory bol s upravou prispevkov, to znamena ze od teraz si mozete znova upravovat prispevky tak ako predtym...

Moderatori maju moznost vratit prispevok do povodneho stavu (pred upravou), samozrejme sa to bude tykat len extremnych pripadov ked sa upravenim prispevku narusi vesmirne kontinuum alebo priebeh dalsej suvisiacej diskusie...

Za tento príspevok od vlade poďakovali - 3:
haman, Renegade, tucniak
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34


Naspäť na O PokerPortal.sk

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!