B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Odoslaťod sudden 01 Máj 2011 08:34

7castle napísal:... predtym by som pokladal za dost nepravdepodobne ze takto bude hrat FD - ludia imo nerobia c/r s FDs ak je na flope A, kedze celkom logicky im to znizuje FE, co je pri agresivnom hrani FD dost zle.

Imo prehanas to s tym kombom, FD+GS zas take kombo nie je, plus ako som povedal, takato lajna je dost nepravdepodobna pre FD s A na flope, resp. bez overs... ludia imo taketo FDs ovela viac pasivne chasuju...


imo v niektorych situaciach precenujes myslenie std live hracov, tito ludia vacsinou o svojej hre rozmyslaju ovela menej ako by si cakal :) necakane random moves, za ktorymi nebyva prilis vela logiky nie su podla mna az take neobvykle
vacsina live hracov o FE vobec netusi a jedine co ich zaujima ci je ich FD nuts alebo ich poraza nejaka vyssia
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Odoslaťod yegon 01 Máj 2011 09:01

sudden napísal:
7castle napísal:... predtym by som pokladal za dost nepravdepodobne ze takto bude hrat FD - ludia imo nerobia c/r s FDs ak je na flope A, kedze celkom logicky im to znizuje FE, co je pri agresivnom hrani FD dost zle.

Imo prehanas to s tym kombom, FD+GS zas take kombo nie je, plus ako som povedal, takato lajna je dost nepravdepodobna pre FD s A na flope, resp. bez overs... ludia imo taketo FDs ovela viac pasivne chasuju...


imo v niektorych situaciach precenujes myslenie std live hracov, tito ludia vacsinou o svojej hre rozmyslaju ovela menej ako by si cakal :) necakane random moves, za ktorymi nebyva prilis vela logiky nie su podla mna az take neobvykle
vacsina live hracov o FE vobec netusi a jedine co ich zaujima ci je ich FD nuts alebo ich poraza nejaka vyssia


myslim ze 90% livelow BI hracov bude check/callovat flushdraws

ak random move tak s niecim uplne od veci skor a velmi zriedkavo 3barell do allinu v prvom leveli turnaja
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Odoslaťod urnitemare 01 Máj 2011 09:43

ako sa vola chlapik na Seat 4 s tym velkym stackom? :D Gratulujem mu k finalu po dementnom calle :lol2:
http://www.pokerportal.info/data/image/Ap ... esRafi.jpg
urnitemare
 
Príspevky: 13
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Odoslaťod JoachimKarol 01 Máj 2011 10:04

urnitemare napísal:ako sa vola chlapik na Seat 4 s tym velkym stackom? :D Gratulujem mu k finalu po dementnom calle :lol2:
http://www.pokerportal.info/data/image/Ap ... esRafi.jpg


Ktory dementny call myslis?
Btw. Je tam aj fotka z FT menami k jednotlivym seats ;)
JoachimKarol
 
Príspevky: 9
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Odoslaťod urnitemare 01 Máj 2011 11:22

no už som si to všimol :D neviem isto či je to on ak hral na table 4 tak hej... to bol este len level 7 tesne pred dinner breakom on cca 20K ja 14K .. 300/600/75

Predtým jedna žena prehrala velky pot zostalo jej asi 1300 ja som si limpol MP s A7s ona allin CO sa mi zda a on na SB raise na 3300 stale raisoval tak som sa pozrel na mojich 13K a dal som allin a on insta call s KT... a hned na flope K a pritom keby prehra tak mu zostane asi 5K hm neviem mozno mal na mna read ale skor mohol mat read ze som tight hrac lebo mi fakt chodil taky absolutny trash ze som nevedel ci sa mam smiat alebo plakat :D

ale aspon som sa naveceral rezen so salatom bol dobry :good: tak mozno nabuduce, ale asi az po maturite :)
urnitemare
 
Príspevky: 13
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Odoslaťod JoachimKarol 01 Máj 2011 11:55

urnitemare napísal:no už som si to všimol :D neviem isto či je to on ak hral na table 4 tak hej... to bol este len level 7 tesne pred dinner breakom on cca 20K ja 14K .. 300/600/75

Predtým jedna žena prehrala velky pot zostalo jej asi 1300 ja som si limpol MP s A7s ona allin CO sa mi zda a on na SB raise na 3300 stale raisoval tak som sa pozrel na mojich 13K a dal som allin a on insta call s KT... a hned na flope K a pritom keby prehra tak mu zostane asi 5K hm neviem mozno mal na mna read ale skor mohol mat read ze som tight hrac lebo mi fakt chodil taky absolutny trash ze som nevedel ci sa mam smiat alebo plakat :D

ale aspon som sa naveceral rezen so salatom bol dobry :good: tak mozno nabuduce, ale asi az po maturite :)


No, nepamatam si uz presne ake pocity som mal prave pri tejto hande, ale ak si sam pozries este raz celu PF akciu, musis uznat ze ten tvoj AI sa velmi podobal na krades. Daval som ta na nejake nizsie konektory. To ze si mal eso ma prekvapilo. Ze dorazil king, hm stava sa. Ale preco limpujes A7??? Jedine ze by si cakal na AI od shorta, pockal si na zopar dalsich callov a potom to cele squeezol. Je ale A7 ruka na taky squeez, ked by uz po 2-3 calloch bolo v pote dost chipov a mohol by si cakat easy call?
JoachimKarol
 
Príspevky: 9
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Odoslaťod Komedia 01 Máj 2011 12:37

Vynikajúco...Vyhral chalan čo hral SNG push or fold od 200/400 a o druhom ani nehovorím
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Odoslaťod cercerBTSSK 01 Máj 2011 13:22

to som mal vtedy este 200 BB :D
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Odoslaťod urnitemare 01 Máj 2011 14:55

JoachimKarol napísal:
urnitemare napísal:no už som si to všimol :D neviem isto či je to on ak hral na table 4 tak hej... to bol este len level 7 tesne pred dinner breakom on cca 20K ja 14K .. 300/600/75

Predtým jedna žena prehrala velky pot zostalo jej asi 1300 ja som si limpol MP s A7s ona allin CO sa mi zda a on na SB raise na 3300 stale raisoval tak som sa pozrel na mojich 13K a dal som allin a on insta call s KT... a hned na flope K a pritom keby prehra tak mu zostane asi 5K hm neviem mozno mal na mna read ale skor mohol mat read ze som tight hrac lebo mi fakt chodil taky absolutny trash ze som nevedel ci sa mam smiat alebo plakat :D

ale aspon som sa naveceral rezen so salatom bol dobry :good: tak mozno nabuduce, ale asi az po maturite :)


No, nepamatam si uz presne ake pocity som mal prave pri tejto hande, ale ak si sam pozries este raz celu PF akciu, musis uznat ze ten tvoj AI sa velmi podobal na krades. Daval som ta na nejake nizsie konektory. To ze si mal eso ma prekvapilo. Ze dorazil king, hm stava sa. Ale preco limpujes A7??? Jedine ze by si cakal na AI od shorta, pockal si na zopar dalsich callov a potom to cele squeezol. Je ale A7 ruka na taky squeez, ked by uz po 2-3 calloch bolo v pote dost chipov a mohol by si cakat easy call?


Noo nemusis mi verit ale ta ruka prebiehala presne tak ako som ocakaval bolo mi jasne ze ta zena tam zvysny stack 2.2 bb hodi tak som si to limpol a ze pripadny call , dva squeeznem ako hovoris... ty si to sice raisol ale tak uz si bol late position a tiez si bol dost casty agresr pf tak som ti tam dal tych 13K ci kolko urcite si mal nejake odds len ma prekvapil ten ista call a dorazilo to 6 outer no čo už :) myslim si ze som hral dobre ale teraz musim zmaturovat tak az budem v BA na VŠ tak zahajujem od septembra cestu na MTT regulara :shock: good game, gratulujem k vyhre...
urnitemare
 
Príspevky: 13
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD

Odoslaťod ComeToPapa 01 Máj 2011 15:24

Ahojte,

V prvom rade zdravim vsetkych citatelov PP.sk
Chcel by som sa vyjadrit k tej ruke co som odohral so 7castlom

PF:som UTG raisol 175 a 7castle call a dalsi 4ria za nim tiez
(tym padom som po flope vylucil AK,AA,JJ)
Na flope som checkol nakolko som chcel check foldnut lebo to bol multiway pot.
ja check 7 castle bet a vsetci fold a to som dal 7 castle na AQ,AJ,66,FD
Dal som RR nakolko AQ,FD sa vytlacit na dobrom boarde daju a AJ tiez a 66 sa neda.
Tak som RR 1600 a 7 castle len call tym padom som vylucil prave 66 a zostalo mi AJ,FD a AQ s tym ze sa zariadi podla akcie na turne.
Nakolko teraz som prezentoval prave AA,JJ a sem tam oveplaynute AK(ktore by som hral inac).Tak som std betol 2500 s tym ze AQ mi tu zahodi AJ callne kvoli odds a FD moze tie callnut kedze callol tak mi zostalo prave AJ a FD.
Na river som musel spravit co som spravil (s 10hi nevyhram showdown proti missnutemu FD) nakolko za 3-5K co bol standard value bet by mi AJ nefoldol pravdepodobne a FD mi foldne tak ci tak cize som sa snazil vytlacit presne to AJ.Pot bol 9K a river AI bol 9K co by mohol byt std v-bet proti inym ludom ktory ti tu callnu pomaly any A.
Tolko k tej ruke.Nakolko tiez sa snazim brat poker vazne budem rad ked mi k danej ruke napisete komentare a naucim sa nieco nove.

A k tomu co povedal Komedia je pravda ze som sa tvaril otrasne co som aj priznal nakolko to 66 som po flope vylucil a ked 7castle povedal ze ma set tak som myslel ze turnaj sa konci po 9 minutach.

Za tento príspevok od ComeToPapa poďakovali :
haman
ComeToPapa
 
Príspevky: 18
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!