Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Odoslaťod admin 03 Máj 2011 10:24

Diskusia k článku: Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Ani v poradí siedmy z turnajov série Košice Weekend, ktorý bol určite dobrou pozvánkou na B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD sa nezaslúžil o prekonanie garantovanej čiastky €10,000 a dokonca sa ani nepriblížil k tejto sume, keď sa vyzbieralo len €6,300. Organizátor teda zas musel načrieť hlboko do vrecka a doplatiť do banku €3,700. Toto v spojení s letným odlivom hráčov na dovolenky spôsobilo, že organizátor sa rozhodol pre zníženie garancie na €6,000. V súčte za oba dni za stolmi hralo 70 hráčov, ktorí urobili 56 rebuyov. Turnaj síce návštevnosťou neupútal, ale o jednej hre na finálovom stole sa bude ešte dlho hovoriť.

Začneme však dňom 1A, ktorí si do Poker Clubu Monte Carlo prišlo zahrať 38 hráčov, no z postupu do finálového dňa sa nakoniec tešili len dvanásti. Druhý hrací deň úspešne dokončilo 10 hráčov z 32. Pri stoloch sme za tieto dva dni mohli vidieť opäť aj elitných košických hráčov v zložení: Marek Krupár, Richard Bomb, Miroslav Kravec, Ivana Gašpar, Maroš Petny, Miroslav Ivanko a Marián Flešár. Nechýbal ani pokerportalista eMKey, ktorému sa však do finálového dňa nepodarilo prebojovať.

Finálový deň už tradične začínal v nedeľu o 13:00 pri blindoch 600/1,200 (ante 100). K stolom usadlo 22 finalistov a average stack bol v tom čase 57,272. Netrvalo dlho a s turnajom sa postupne začali lúčiť prví vyradení hráči. Von...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Odoslaťod marcoo12snv 03 Máj 2011 11:35

to uz je raz v KE tak, ked si hrac na finalovom stole nevie vypocitat outy po turne... :yegon:

a uplne epic je, ked si to nevsimne ani jeden :lol2:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Odoslaťod janobendik 03 Máj 2011 11:40

hrac je samozrejme zodpovedny za svoje karty, aby mu ich nezobrali,ked je v hre. Vyhodnotit vysledok hry ma JEDNOZNACNE dealer!! Tato situacia poukazuje na uroven :o hracov, ale HLAVNE na podpriemernu uroven personalu v danom klube!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Odoslaťod 3flash3 03 Máj 2011 11:55

janobendik napísal:hrac je samozrejme zodpovedny za svoje karty, aby mu ich nezobrali,ked je v hre. Vyhodnotit vysledok hry ma JEDNOZNACNE dealer!! Tato situacia poukazuje na uroven :o hracov, ale HLAVNE na podpriemernu uroven personalu v danom klube!


This.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Odoslaťod Marcel73 03 Máj 2011 12:08

Neviem co z toho tu robite vedu, clovek nie je stroj, proste omyl a hotovo, treba sledovat hru. A ten all in musel byt dost impulzivny ked ani nevedel na co vsetko hraje.
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Odoslaťod tommyKE 03 Máj 2011 14:18

marcoo12snv napísal:to uz je raz v KE tak, ked si hrac na finalovom stole nevie vypocitat outy po turne... :yegon:

a uplne epic je, ked si to nevsimne ani jeden :lol2:


vsetci su tu v KE taki hlupi. Preco tu potom nechodis nas cistit, nebyvas daleko. majster sveta
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Odoslaťod marcoo12snv 03 Máj 2011 14:29

bol som asi 5x, z toho 2x ITM, bohuzial je to pre mna EV-, zabit 2h. cestou,hrat turnaj 6hod. a zobrat v priemere 150e, na konci dostat suckout s niekym co si nevie spocitat ani outy (cest vynimkam), ale moje osobne dovody nemenia nic na tom, ze si 5 ci 6 ludi NA FINALOVOM STOLE + dealer nedokazu vsimnout postupku na stole... :o

edit: z tych 5x co som tam bol -
1x sa trhali karty hracom na stole po chybe dealera a fishka si neudrzala nervy na uzde
min. 2x sa riesilo ukazovanie kariet ludom na okolo, prip. hracovi vedla
pocas turnaja sa XY-krat musi volat floor, pretoze niekto nechape zakladne principy pokru

a ty ako domaci hrac by si mal dobre vediet o com hovorim...
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Odoslaťod elesgal 03 Máj 2011 14:40

prosim ta, ked tam napr hram mensi cash maraton (posledne 12h) tak aspon 5x sa stane ze dealer nevyhodnoti situaciu dobre, klasickym problemom je ak sa stretnu silne kombinacie (set vs set, fh vs fh) ze maju problem nadranom zistit kto je vitaz :D Proste netreba sa pocas hry napajat hruskou alebo rumom a treba sledovat hru, potom sa take veci nestanu tak casto. Aj Phil Ivey si raz na TV stole nevsimol a zahodil vitaznu ruku, tak co chcete po lokalnych kluboch ... evidentne J. Bendik a marco su roboti :) ked chcete neomylnost, chodte za elektronicku ruletu, tak vas neomylne oholi jedna radost :D
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Odoslaťod marcoo12snv 03 Máj 2011 14:48

ja som na dealerov nekydal, nemam s nimi zle skusenosti osobne v KE, ale tak ja si davam vzdy pozor, aby vsetko co robim bolo vidiet a pocut a nie sa potom hadat, ci som povedal call alebo fold (aj to sa uz v KE stalo, ked som tam bol) ale tak to patri k zakladnej etike pokroveho hraca...
PS: ak by ivey tie karty otocil, tak neverim, ze by si nikto z pritomnych nevsimol, ze vyhral...
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Košice Weekend - €10,000 GTD: Z Božej vôle víťaz

Odoslaťod DevilMayCry 03 Máj 2011 14:59

janobendik napísal:hrac je samozrejme zodpovedny za svoje karty, aby mu ich nezobrali,ked je v hre. Vyhodnotit vysledok hry ma JEDNOZNACNE dealer!! Tato situacia poukazuje na uroven :o hracov, ale HLAVNE na podpriemernu uroven personalu v danom klube!


uplny suhlas, hrac je sice zodpovedny za karty ale dealer si to urcite mal vsimnut.... :crazy:
totalne amaterska chyba personalu :fish:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!