B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V trojici najl

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V trojici najl

Odoslaťod admin 09 Máj 2011 05:30

Diskusia k článku: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V trojici najlepších 2 maďarskí hráči!

Po úspešnej zastávke v Bratislave sa B**n PokerPortal.sk live Series presunula do Košíc, kde sa odohral druhý turnaj tejto série. Nakoniec sa do neho zapojilo 71 hráčov, čo bolo vzhľadom na zápas Slovenskej hokejovej reprezerntácie ma MS celkom slušné číslo, no organizátor musel predsalen doplatiť do prizepoolu €900. Pre víťaza bolo pripravených príjemnych €2,320 a pohár. O tom kto sa stal konečným víťazom a ako sa darilo zástupcom našej stránky sa dočítate v tomto článku.
Už zhruba pol hodinu pred štartom druhého turnaja B**n PokerPortal.sk Live Series pohyb v Poker Clube Monte Carlo naznačoval, že sa tu bude konať zaujímavý turnaj. Za všetko hovoria košickým hráčom dobré známe mená ako: Marek Krupár, Erik Hoffman, Miroslav Kravec, Maroš Petny, Richard Bomba, Marián Flešár, Richard Kapalo a Ivan Gašpar, ktoré sme už v tom čase videli pohybovať sa po klube. Ak by vám tieto mená predsa len nič nehovorili, tak spomedzi pokerportalistov sa v turnaji objavili: eMKey, roy016 a Marián (ja).
Turnaj odštartoval o 15:00 pri blindoch 25/50 a hráči mali k dispozícii stack v hodnote 15,000. Ako vôbec prvému hráčovi sa všetky žetóny rozkotúľali Ľubovi Šmídovi, potom ako jeho pár sedmičiek nestačil na kráľov. Vypadávanie hráčov sa po vypadnutí prvého hráča rozbehlo a na konci 8. levelu ostávalo už len 37 hráčov. Po konci 7. levelu sa pre hráčov začala 45...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V trojici najl

Odoslaťod carasitto 09 Máj 2011 10:26

zase som vypadol dve miesta pred ITM a mozem sa hodit spat do akvaria
carasitto
 
Príspevky: 39
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!