Traffic Cereus networku klesol už o 83% od 'Black Friday'

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Traffic Cereus networku klesol už o 83% od 'Black Friday'

Odoslaťod admin 19 Máj 2011 11:18

Diskusia k článku: Traffic Cereus networku klesol už o 83% od "Black Friday"

Najnovšie správy o trafficu v online pokrových herniach hovoria o tom, že Cereus stratil už neuveriteľných 83% svojich zákazníkov od udalostí z Black Friday a prepadol sa až na 28. miesto vo svetovom rebríčku. Celkovo online traffic klesol o 4% za minulý týždeň a to malo za následok zníženie hráčskej základne v deviatich z top 10 herní. Jedinou výnimkou z top 10 herní bola „Merge Gaming Network“, ktorá zaznamenala skromný 1% nárast. Merge pokračuje v dominovaní na americkom trhu a dokázala nabrať neuveriteľných 79% na trafficu od Black Friday. Zatialčo konkurenti ako Bodog a Cake Poker Network stále vidia zmenšovanie sa hráčskej základne vo svojich herniach, keď týždeň čo týždeň vykazujú znižovanie trafficu. Stále je veľkou záhadou skutočnosť, že Cereus Network podľa všetkého pokračuje v poskytovaní služieb pre hráčov z USA na stoloch s real money aj napriek tomu, že 4. mája podpísal dohodu s Ministerstvom Spravodlivosti v USA a pozastavení tejto činnosti. Aj včera boli na cash game stoloch v tejto sieti videní hráči z miest ako Chicago, Bakersfield, Cincinnati alebo Colorado Springs. Kontrakt s Ministerstvom Spravodlivosti hovorí o tom, že Cereus ukončí poskytovanie služieb na stoloch s reálnymi peniazmi pre hráčov z USA a táto dohoda mala mať okamžitú platnosť. V tomto prípade by Cereus nielenže porušil zmluvu, ale potencionálne by mohol čeliť ďalším obvineniam...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Traffic Cereus networku klesol už o 83% od 'Black Friday'

Odoslaťod Herotaro 19 Máj 2011 13:26

21.4. som na fulltilte vybral 100 dolarov bankovym prevodom a dodnes nemam peniaze na ucte napriek tomu ze pisu ze by sa peniaze mali objavit na ucte do 10-15 dni. dnes je uz skoro mesiac a nic. 2x som im pisal na cashsuport a stale mi odpisuju ze ma byt trpezlivy ze sa na tom pracuje a prd...po black friday som vyberal peniaze aj s P****Stars, tiez bankovym prevodom 50 dolarov a tie som mal na ucte za 9 dni..takze FT neviem co sa deje ale nepaci sa mi to.. ak mi pridu tieto peniaze tak vyebram aj ostatok a s FT koncim ..
Herotaro
 
Príspevky: 63
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Traffic Cereus networku klesol už o 83% od 'Black Friday'

Odoslaťod vlade 19 Máj 2011 13:43

Myslim ze by si sa mal radsej vyjadrit k tomuto => praca-s-peniazmi-f98/pozor-na-uzivatela-herotaro-t6460.html
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Traffic Cereus networku klesol už o 83% od 'Black Friday'

Odoslaťod matiapag 19 Máj 2011 17:18

Pozoruhodné nárasty

Merge Gaming Network 155%
8***oker 75%


A ja ze sa mi to iba zda, ze kolko je tam zrazu dobrych stolov na LA, dokonca aj tak okolo 15:00-16:00 cez pracovne dni... Bezprostredne po Black Friday som nevidel ziadne zlepsenie trafficu, ale teraz posledne 2 tyzdne to tam fakt vyzera velmi dobre. Ono hoci do 888 nemaju pristup Amici (teda aspon som ziadneho nestretol zatial), tak asi aj ti z EU, ktori mali accounty na AP/UB sa radsej niekam prestahovali a obv mnohi aj tymto smerom...
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 27 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!