Americká prokuratúra v Marylande zadržala 10 doménových mien

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Americká prokuratúra v Marylande zadržala 10 doménových mien

Odoslaťod marjan556 24 Máj 2011 22:57

co je na tom mergi take strasne pritazlive ze tam vsetci velice depozitujete? tie tisice regov z PS a FTP? ci si myslite ze ten typicky 60/0 mong ktory si zahra raz za mesiac v sobotu poobede si spravil research na internete a tiez uz hra na mergi?
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Americká prokuratúra v Marylande zadržala 10 doménových mien

Odoslaťod nabokow 24 Máj 2011 23:08

netvrdim, ze chcem, aby Merge bolo mojou hlavnou hernou, ale chcel som tam zacat tento tyzden hrat preto, ze rusia denne vyplacany flat 35 percent rb pre registracie vytvorene po 1.6. a zda sa mi to ako fer ponuka, ked clovek nemusi na micro limitoch nagrindit sialeny pocet ruk, aby nieco dostal naspat, ako je to pri roznych VIP programoch. tiez sa mi pozdava software, preto som tam chcel skusit hrat popri Full Tilte.

ako si ale citam 2+2 forum teraz, nevyzera to byt safe.
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Americká prokuratúra v Marylande zadržala 10 doménových mien

Odoslaťod tomiG 24 Máj 2011 23:27

ono sa hovori ze ked ti nieco nedava zmysel tak sa skus pozriet kto na tom najviac zarobi a hned sa ti ukaze podstata daneho problemu.ja by som si velmi rad pozrel ako stupla navstevnost a ziskovost v live herniach a kasinach v usa a aj ten zakon ktory prijali pred par rokmi mi pripada tak ze si ho presadili lobisti velkych kasin lebo sa bali ze im odbehnu hraci z kasin domov za comp. ale co si vtedy este neuvedomovali bolo to ze sa na on line pokry vytvorila obrovska skupina gamlerov ktory normalne do kasina v zivote pred tym nevosli preto ich nechali podnikat take dlhe roky a teraz sa im ty hraci vratia ale bude ich o 100krat viac PEKNY TAH mr.Demjan and company
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Americká prokuratúra v Marylande zadržala 10 doménových mien

Odoslaťod 3flash3 24 Máj 2011 23:38

Neviem, či sú niektorí ľudia naozaj takí krátkozrakí, ale nechápem ako môžete čo i len uvažovať o tom, že si tam chcete depozitovať peniaze. Každému kto sa aspoň trochu venuje tejto téme je jasné, že si USA vláda za chvíľu vyšliapne aj Merge network, Cake network, Everleaf network a Bodog. Ak si niekto myslí, že tieto herne majú osobitne peniaze hráčov na účtoch pre USA a EU, tak je dosť naivný. Je veľká pravdepodobnosť, že keď sa do nich DOJ (Department Of Justice) pustí, tak tieto networky to neprežijú a skolabujú ako UB/AP. To nie sú giganti ako PS alebo FTP, ktorí majú niekoľko násobne väčšiu hráčsku základňu a miliardy ziskov. Jediný kto sa vie s touto situáciou zatiaľ vysporiadať je PS. FTP ešte nevyplatil ani jedného USA hráča a sami sa priznali, že majú bodrel v platobných procesoch a nevedia poriadne kde majú peniaze, kto depozitol, kto cashoutol a ďalších milión vecí o ktorých tu nejdem ani radšej písať. Keby mal FTP cash na vyplatenie hráčov z USA, tak už to dávno robí ako PS, ale problém bude niekde inde, majú bodrel vo všetkom a bohvie či ich majú vyplatiť z čoho. Všetci dobre vieme, že PS o míle popredu od FTP čo sa týka veci okolo manažmentu a práce so svojimi zákazníkmi, stačí sa pozrieť na support, ako veci vybavujú PS, odpisovanie na maily hráčom a podobne. FTP support je 0 bodov a tak sa starajú aj o svojich hráčov, ich účty a peniaze na nich.

Čo sa týka Merge network, Cake network, Everleaf network alebo Bodog, ja som dal len môj pohľad na vec a snažil som sa pomôcť aby ľudia predišli zbytočným problémom a neprišli o svoje bankrolly. Je jasné, že DOJ pôjde po týchto sieťach a je to len otázkou času, potom keď tieto herne dostanú pokuty za spreneveru, pranie špinavých peňazí a podobne, som zvedavý odkiaľ zoberú peniaze na vyplatenie hráčov, keďže nemajú také obraty ako PS alebo FTP. Odíde im minimálne polovica hráčov a nakoniec možno aj krachnú.

Ak sa cítite v týchto herniach bezpečne, nech sa páči. Každý má vlastnú vôľu a svoj rozum. Ja tam peniaze nemám a spokojne si budem hrať ako doposiaľ v ďalších desiatkach EU herní, kde mám aký taký pocit, že sú moje peniaze v bezpečí. Nevidím jediný dôvod ísť do vyššie menovaných herní a už vôbec nie po udalostiach z Black Friday, však je tu milión ďalších herní kde je dobrý traffic a dajú sa vybaviť oveľa lepšie dealy na rakeback.

PS: dalo by sa o tom písať ďalších 5 strán, ale nemám na to už teraz energiu a čas. Každopádne, všetkým čo tam majú peniaze alebo chcú depozitovať prajem veľa šťastia do budúcnosti a snáď sa moje predpoklady nenaplnia. GL

PS2: sry za chyby a preklepy, ale nechce sa mi to po sebe čítať, mám veľa inej roboty.

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali - 3:
202mateo202, nabokow, vlade
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Americká prokuratúra v Marylande zadržala 10 doménových mien

Odoslaťod sudden 25 Máj 2011 02:41

ja som hned po precitani nadpisu zapol Carbon a cashoutol odtial vsetko, nejake peniaze tam mam uz dlho, ale hravam strasne malo takze im bude asi lepsie na MB ako v Carbon cashieri
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Americká prokuratúra v Marylande zadržala 10 doménových mien

Odoslaťod Marcel73 25 Máj 2011 06:12

3flash3 napísal:To nie sú giganti ako PS alebo FTP, ktorí majú niekoľko násobne väčšiu hráčsku základňu a miliardy ziskov.

Mna zaujima len jedna vec, s tym ziskami to si dal len tak odhadom alebo to vies presne lebo miliardy dolarov sa mi zda prilis velky zisk.
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Americká prokuratúra v Marylande zadržala 10 doménových mien

Odoslaťod Cawo444 25 Máj 2011 06:32

ja uz som tiez cashoutol, dufam, ze mi peniaze na moneybookers dorazia..
Cawo444
 
Príspevky: 135
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Americká prokuratúra v Marylande zadržala 10 doménových mien

Odoslaťod hyena 25 Máj 2011 09:20

:lol2: to je zase histéria,stalo sa vôbec niekomu,že nedostal svoje prachy?Ja som o nikom nepočul.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Americká prokuratúra v Marylande zadržala 10 doménových mien

Odoslaťod vlade 25 Máj 2011 09:51

Ja som napriklad nedostal z Absolute pokru (ani uz nedostanem asi) a poznam viac takych...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 38 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!