Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Odoslaťod spax 27 Máj 2011 17:48

omg jaka stavka, ale spis martin kabrhel prichazi s promo akci. Imo mu bi do eventu zaplati ftp, takze ty cashe, kt. by do tech eventu dal, da akurat na vyplaceni v pripade neuspechu, a kdyz uspeje, tak si vydela mega balik, kt. si nezdaneny necha + bude mit naramek. navic splni to, ze udela dobrou reklamu pro ftp. takze obe strany jsou spokojene. A vsadim se, ze urcite i jini pros, jako kazdy rok, udelaji nejaky propbet, kt. bude mit lepsi odds.
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Odoslaťod tomiG 27 Máj 2011 19:20

tak niektory Bi mu zaplati FT ale po tych problemoch co maju toho vela nebude mne to pride aj ako velmi zaujimava forma stackovania hlavne ked chce hrat 15az 20eventov. plati naviac len 5% staci ked z tych vyzbieranych poviem len priklad 5000usd sa dostane na itm a hral zadarmo a este je aj v pluse...
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Odoslaťod Ceasears 27 Máj 2011 19:49

No neviem ako to maju s tym preplacanim BI.Niekde som cital,ze jemu BI nepreplacaju,ale ma bonusy za ITM umiestnenie od FTP..Ako Vojta Ruzicka,ze jemu pokerstrategy plati BI...Ale nemam to z prvej ruky ;) ,takze neviem co je na tom pravdy :shock:
Ale ako promo akcia to urcite ucel slnilo/splna.
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Odoslaťod marjan556 27 Máj 2011 20:53

spax napísal:Imo mu bi do eventu zaplati ftp


mozno do toho vidis viac jak ja ale mas pocit ze firma ktora nema ani na vyplatenie depositov US hracom a celi tlaku zo vsetkych stran bude platit buyiny do wsop eventov nejakemu jokerovi z vychodnej europy?
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Odoslaťod Zajacekk 27 Máj 2011 22:04

čo majú vlastne PRO hráči z toho, že sú PRO nejakej herne? viem, že to sem nepatrí, ale ak niekto môže, nech mi hodí nejaký link ak to tu už je rozoberané... nejaké výhody, plat, či tickety, či čo vlastne... čo všetko človek dostane, keď sa stane PRO nejakej herne? napríklad PS...
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Odoslaťod hyena 27 Máj 2011 22:06

buschle napísal:ponukam akciu ze v juni prehram s quads na cashgames . Kurz 1:1000 . Za kazdych vsadenych 1000 dolarov mozete zistkat neuveritelnych 1001 usd !. Primam stavky up to 1milion usd.

buschle upresni podmienky-napr.kolko hand
Ja som a rok rupol guads 2krát,a náhoda je blázen
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Odoslaťod 1isildur1 27 Máj 2011 22:24

je to individualne kazdy ma s hernou zmluvu. kazdy inu. napr. taky isildur ma s pokerstsars urcite taku zmluvu ze mu mesacne posielaju peniaze na ucet. podla mna 100 tisic dolarov kazdy mesiac..proste kazdy hrac ma s hernou inu zmluvu na akej sa dohodnu...napr. som niekde cital ze vacsina full tilt pro ma za hodinu hrania na full tilte 30 dolarov..a je uplne jedno ake stakes hra..proste za kazdu hodinu hrania ma 30 dolarov..DAG PALOVIC minule v telke hovoril ze musi kazdy tyzden 10 hodin cisteho casu hrat na P****Stars.tak to ma v zmluve..proste kazdy ma svoju zmluvu...ale urcite vsetci maju nejake bonusy od svojej herne za nejake vacsie uspechy na live turnajoch..niektorym urcite aj herne platia buy iny do turnajov..
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Odoslaťod 1isildur1 27 Máj 2011 22:35

co sa tyka vas pani co ste ma vysmiali ze 170 az 200 tisic dolarov je porehnane vela. myslel som to tak ze skutocne by som si tam uzival...nehral by som len najlacnejsie eventy aj tie s vyssimi buy inmy, maint event tiez samouzrejme..a vkuse by som hral, 15 eventov by som urite minimalne odohral aj 20..no a k tomu ze 500 dolarov za hotel a 1000 dolarov na den..kosicky hilton stoji klasicka dvojka izba s ranajkami 135 eur na nic-necelych 200 dolarov..takze skutocne dobry hotel v centre las vegas urcite bude 500 dolarov za noc.,.a tych 1000 dolarov na den..kedze skoro kazdy den by som hral vkuse poker..tak mimo toho by som si isiel zahrat nejaku ruletu atd. ako som pisal...no a to za 100 dolarov neviem neviem..isiel by som na nejaky striptiuz atd. proste fakt by som si tam uzival..takze si myslim ze 500 dolarov za hotel na noc a 1000 dolarov na den niesu prehane cisla..ok dajme tomu ze kebyze cem setrit a hrat len najlacnejsie eventy tak mozno by to vyslo cele za 40-50 tisic. ale este raz sa opakujem hral by som uplne vsetlky mozne eventy aj s najvissi buy inmi, byval by som v dobrom luxusnom hoteli a mimo toho by som si tam fakt uzival..tak si stojim za svojim a vychadza mi to cele na 150 tisic dolarov urcite!! mozno aj tych 200...
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Odoslaťod emjayko 27 Máj 2011 22:47

som zvedavy ci sa ti tak lahko bude rozhadzovat aj ked ich budes mat zarobene...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Martin Kabrhel prichádza so zaujímavou stávku. Vsaďte proti

Odoslaťod dhano33 27 Máj 2011 22:58

a som zvedavy ci budes mat chut hrat rulety, chodit na koncerty ked budes vacsinu dna hrat, budes rad ked si budes moct oddychnut a nie niekde flamovat
dhano33
 
Príspevky: 21
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 19 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!