Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod admin 27 Máj 2011 11:40

Diskusia k článku: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmund rozobral Isildura

Gus Hansen sa konečne po dlhšej dobe spamätal z výrazného downswingu a začína podávať výkony, na ktoré sme boli u neho zvyknutí počas celého roka. V herni Full Tilt Poker je v posledných dňoch akcia ako hrom a „Great Dane“ si tam začína chodiť ako po výplatu, keď včera v noci opäť vyčistil vrecká svojich súperov. V herni P****Stars sme zase mohli vidieť súboj dvoch titanov: Ziigmund vs. Isildur1. Hansen pokračuje vo svojej spanilej jazde v roku 2011 a dostal sa späť na víťaznú vlnu po menších problémoch, ktoré nastali po Black Friday. Gus sa opäť stretol aj high stakes superstar Patrik Antoniusom a dal mu ďalšiu lekciu. „Great Dane“ zažíva v posledných týždňoch jazdu ako na horskej dráhe, keď sa mu vôbec nedarilo v draw games, kde bol jeho hlavným katom „O Fortuna PLS“. Hansen je však momentálne nezastaviteľný v Omaha Hi/Lo hrách, kde vyhral v tomto mesiaci neuveriteľných $1,500,000 a veľká porcia z tejto sumy prišla práve z pokladne Patrik Antoniusa. Hansen odohral predvčerom celkovo 567 rúk a mohli sme ho vidieť žiariť v heads-up súbojoch proti „DrugsOrMe“ a Antoniusovi na stoloch $300/$600 PLO. Gus taktiež zavítal na kratšiu session na stoly $1,500/$3,000 2-7 Triple Draw proti „O Fortuna PLS“. Hansen bol úspešný prakticky v každom súboji a pripísal si na svoje konto celkovo...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod 1isildur1 27 Máj 2011 13:41

pozeral som skoro cely heds up isildura proti zigmundovy. a len ma to utvrdilo v tom ze omaha je v podstate len gambling. a nech mi tu nikto nehovori ze neni !! proste mas na flope set. on ma flush draw, straigh draw..a co teraz dojde mu nedojde..aj oni jak to vcera hrali.. viackrat sa stalo ze este pred flopom bol bank 16 000 dolarov. potom sa samozrejme ruka dostala do all inu po flope abo turne a obidvaja skoro nic nemali. napr raz sa mi zda ze isildur mal asi karty- K Qd, 7s, 3 h, a s takymito kartami pred flopom re raisol s 300 na 900 potom zigmund na 2700 a isildur na 8100. sak to je cisty gambling toto s jeho strany. na flope nemal ziadny par len flush draw diamantove, co mu na riveri dosiel flush. po flope all inn. bank bol cca 40tisic dolarov..nechapem vobec jak dakto takto moze gamblit o take peniaze. on ten chlapec si podla mna absolutne neuvedomuje ake peniaze vsadza kazdym kliknutim mysi.. co vsetko by si zato mohol kupit..sak jak raz bol uplne najviac myslim aj 7 milionov dolarov v pluse v online pokry. mal zoberat 5 milinov cashoutnit ich..a do konca zivota by si mohol zit velmi na urovni zivot. a za 2 len hrat poker..ale skratka gambler je gambler...a nech mi tu nikto nepise ze nema v tomto celom pravdu, lebo je jasne ze mam. aj v tom ze omaha je v podstate len o stasti, aj v tom ze isildur je zavisli gambler ktory absolutne si neuvedomuje hodnotu penazi o ktore hra...
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod haman 27 Máj 2011 14:10

1isildur1 napísal:isildur je zavisli gambler

teda pekny vzor si si vybral...
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod Chlpo1989 27 Máj 2011 14:24

Nemas pravdu v tom, ze sa na to pozeras tak, ze kolko a co si si za to mohol kupit. Ak hras poker napr. na NL600, nemozes sa na to pozerat tak, ze som prehral/vyhral dovolenku. Na to sa tak mozes pozerat az pri Cashoute :) Samozrejme je tazke odosobnit sa od penazi, ale ked to dokazes, tak mas o to lepsiu psychiku :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod korki 27 Máj 2011 14:45

Nesuhlasim s chlpom, musis sa pozerat aj na hodnotu penazi, lebo sa v tom lahko mozes stratit...
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod sudden 27 Máj 2011 16:02

1isildur1 napísal:..... a nech mi tu nikto nepise ze nema v tomto celom pravdu, lebo je jasne ze mam.

sebavedomie ti evidentne nechyba :D

keby kazdy rozmyslal takymto stylom ako ty tak by sa asi vyssie stakes ako NL200 ani nehravali, lebo na vyssich sa uz tocia auta, domy, rocne platy beznych smrtelnikov etc. :D

hodnota penazi je relativna a pre kazdeho trochu odlisna, napriklad 10 000€ je uplne nieco ine pre niekoho kto ma net worth 1M€ ako pre niekoho kto tych 10k zarobi za dva roky
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod Zeltzn 27 Máj 2011 20:10

1isildur1 napísal:sak jak raz bol uplne najviac myslim aj 7 milionov dolarov v pluse v online pokry


a cely ten post ... :wtf: :wtf:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod Chlpo1989 27 Máj 2011 20:12

korki napísal:Nesuhlasim s chlpom, musis sa pozerat aj na hodnotu penazi, lebo sa v tom lahko mozes stratit...

Tak samozrejme, ze si musis byt vedomy o co hras v kazdej session, ale v tom momente, ked hras, by ti to nemalo chodit po rozume, lebo urcite nebudes hrat A-game.
K tomuto by sa mohli vyjadrit chalani, co hravaju taketo stakes :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod tomiG 27 Máj 2011 20:33

ale podstata je v tom cim sa stal isildur takou ikonou a osobnostou na ktoru sa tak skoro nezabudne?no urcite trosku aj tym ze vyhral velmi rychlo tych 5 milionov ale co ho najviac preslavilo ze ich za 1mesiac prehral...a to ho dostalo tam kde je dnes medzi pokrovu elitu keby bol tie peniaze cashoutoval a do smrti si valal sunky na neakom ostrove tak umrie od nudy a uplne v zabudnuti.ja netvrdim ze ich prehral zamerne ale podla mna ho to vobec netrapilo lebo vedel ze spravil nieco co este nikto pred nim a este bude dlho trvat kym ho niekto prekona ak vobec...ten chlapec to naozaj nehra pre peniaze a preto jeho hra vyzera casto blaznivo.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod 3flash3 27 Máj 2011 21:04

tomiG napísal:ale podstata je v tom cim sa stal isildur takou ikonou a osobnostou na ktoru sa tak skoro nezabudne?no urcite trosku aj tym ze vyhral velmi rychlo tych 5 milionov ale co ho najviac preslavilo ze ich za 1mesiac prehral...a to ho dostalo tam kde je dnes medzi pokrovu elitu keby bol tie peniaze cashoutoval a do smrti si valal sunky na neakom ostrove tak umrie od nudy a uplne v zabudnuti.ja netvrdim ze ich prehral zamerne ale podla mna ho to vobec netrapilo lebo vedel ze spravil nieco co este nikto pred nim a este bude dlho trvat kym ho niekto prekona ak vobec...ten chlapec to naozaj nehra pre peniaze a preto jeho hra vyzera casto blaznivo.



Prva vec...neprehral to za mesiac, ale v jednej session...
Druha vec...preslavilo ho to, ze bol ochotny hrat proti najlepsim hracom na svete, 6-tablovat Iveyho, PA, Ziigmunda a dalsich...to si netrufne len tak niekto...v podstate nikto
Tretia vec...prisiel na FTP a znicil durrrra (ktory bol vtedy povazovany za boha)
Stvrta vec...hral s nimi „ich“ hru...PLO...aj ked sam vedel ze maju nad nim obrovsky edge...
Piata vec...uz ked prisiel na FTP, tak sa ho bali vsetci vsetci high stakes ruglari v EU herniach...lebo rozbil kazdeho v HU NLHE, rovnako aj na FTP mal za par dni po akcii, lebo vsetci regovia ho sit-outovali
Siesta vec...pomaly kazdy na svete sa s nim boji hrat HU NLHE, lebo je patri to TOP3 na svete a tak musi hladat akciu na PLO stoloch
Siedma vec...to ze prehral 5 mega za session ho preslavilo tiez, ale to nie je dovod preco sa dostal medzi pokrovu elitu, tam sa dostal svojou hrou a skills
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!