Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod tomiG 27 Máj 2011 21:22

ja som to pisal v nedveznosti na tie predosle posty urcite bol uz slavny ked znicil durrra ale nesmrtelnym sa stal az ked tie peniaze prehral tak ako pises v jednej sesion i ked graf mi ukazuje nieco ine ale to nieje podstatne a este nieco ta prehra mu dodala obrovsku silu ako sa asi hra proti hracovi ktory vyhral 5m za karieru? urcite tazko ale proti hracovi co to bol ochotny prehrat v 1sesion podla mna este tazsie ked si zoberies ze to cele stoji na bluffoch a pre niektorych hracov aj na peniazoch tak proti isildurovi to musi mat kazdy velmi tazke myslim tym na tu psychologicku stranku.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod 3flash3 27 Máj 2011 21:23

Este reakcia na posty vyssie....ak hras poker a rozmyslas pritom nad peniazmi, tak to nehraj...
Ak chces byt uspesny a niekam to dotiahnut, tak sa od toho musis odosobnit, lebo inak to psychicky nezvladnes...(a ostanes cely zivot na NL10)
Je kopa hracov, ktori na to maju, aby boli uspesni profesionali, ale ked zacne stupat vyska buy-inu, tak sa s tym nevedia vyrovnat a rozmyslaju, co by si za tie peniaze mohli kupit, ale ako na take peniaze pracuju ludia cele mesiace a psychicky to nezvladnu...
Nie je dobre ked si clovek prislis uvedomuje hodnotu penazi...potom ho to brzdi v rozvoji, robeni spravnych rozhodnuti a kopec dalsich veci...poker je gambling, ak chces byt uspesny, tak nemozes brat peniaze ako ludia, ktori robia na 600e cely mesiac a pocitaju kazdu korunu... je to tvoj jeden, dva alebo tri buy-iny...
peniaze su iba nastrojom pre tvoju hru, nic viac, nic menej...
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod 1isildur1 27 Máj 2011 22:04

suhlasim s tebou ze v heds up nl holdem je urcite jeden s najlepsich na svete, ja si myslim ze je najlepsi. podla mna keby hral proti hocikomu na svete nejaku session s 10 000 rukami, na 4 abo 6 stoloch naraz tak by znicil kazdeho ..aj iveyho aj durra urcite si myslim..ale toto ze v holdeme...tak preco potom vkuse hra tu omahu poj..anu...? tam je to neskutocne o stasti..a ked mal 7 milionov ja som nenapisal ze mal si uplne setky vybrat a do smrti uz nehrat poker..mohol vybrat 5. a za tie 2 zvysne mohol v pohode hrat. to by bolo podla mna urcite prenho lepsie :D ale pre nas je ten jeho pribeh urcite zaujimavejsi takto ze prehral v jednej session 4 miliony. a to patri k nemu skratka teraz koli tomu- vyhrat peniaze rychlo a rychlo ich prehrat..
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod tomiG 28 Máj 2011 11:29

hraju tu omahu preto lebo sa tam omnoho castejsie generuju velke poty tam ta skoro stale neaky set alebo str.draw flush.draw trafi na flope a akcia je na svete.samozrejme su to gambleri tak to tam za par 100k natlacia ale samozrejme je nas tu vela co za tym vidia jadrovu fyziku.a isildur je legendarny hrac ktory hra vsetko o vsetko aj durrr je taky a myslim ze ten ich suboj ani nemohol inak dopadnut ako jednov obrovskou prehrov a na druhej strane vyhrov.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Hansen kraľuje v Omaha Hi/Lo, South útočí z Kanady a Ziigmun

Odoslaťod hyena 31 Máj 2011 09:13

Presne,dobrý highstakes hráč potrebuje prachy,gule a byť gambler.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!