Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod 3flash3 02 Jún 2011 11:10

DevilMayCry napísal:ak je pravda co nick rainey tvrdi tak to uz je slusny nasup a treba dat za pravdu janovi ze ten online nikdy nebol, nie je a asi ani nebude cisty.....sad but true :bad:
velke prachy, velke podvody.....


Všade kde sa točia veľké prachy sú aj podvody, to je asi každému jasné v dnešnej dobe...Bendíkovi by som za pravdu veľmi nedával, lebo jeho poväčšine trápilo aké karty chodia na board a že prehráva 2-outeri (sotfware je rigged)... čo sa týka toho ako FTP vedie svoj biznis, to je ich bordel a neschopnosť...neznamená, že keď pracujú "dementi" v FTP, tak sa rovnaké veci robia na PS alebo iných herniach...každopádne, nikto nevie ako to všetko presne je... :(
FuckYouPokersmall.jpg
FuckYouPokersmall.jpg (36.09 ) Zobrazená 3103 krát
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod DevilMayCry 02 Jún 2011 11:19

3flash3 napísal:
Všade kde sa točia veľké prachy sú aj podvody, to je asi každému jasné v dnešnej dobe...Bendíkovi by som za pravdu veľmi nedával, lebo jeho poväčšine trápilo aké karty chodia na board a že prehráva 2-outeri (sotfware je rigged)... čo sa týka toho ako FTP vedie svoj biznis, to je ich bordel a neschopnosť...neznamená, že keď pracujú "dementi" v FTP, tak sa rovnaké veci robia na PS alebo iných herniach...každopádne, nikto nevie ako to všetko presne je... :(
FuckYouPokersmall.jpg


hej mas pravdu janovi sa nezdali karty ale vo vseobecnosti to jeho podzrievanie malo svoje opodstanenie. Nie je to teda software ale ako obvykle ludia....

btw nema nahodou ivey nejaky podiel vo ftp ? a nezaluje tym padom aj sam seba?
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod 3flash3 02 Jún 2011 11:30

DevilMayCry napísal:
3flash3 napísal:
Všade kde sa točia veľké prachy sú aj podvody, to je asi každému jasné v dnešnej dobe...Bendíkovi by som za pravdu veľmi nedával, lebo jeho poväčšine trápilo aké karty chodia na board a že prehráva 2-outeri (sotfware je rigged)... čo sa týka toho ako FTP vedie svoj biznis, to je ich bordel a neschopnosť...neznamená, že keď pracujú "dementi" v FTP, tak sa rovnaké veci robia na PS alebo iných herniach...každopádne, nikto nevie ako to všetko presne je... :(
FuckYouPokersmall.jpg


hej mas pravdu janovi sa nezdali karty ale vo vseobecnosti to jeho podzrievanie malo svoje opodstanenie. Nie je to teda software ale ako obvykle ludia....

btw nema nahodou ivey nejaky podiel vo ftp ? a nezaluje tym padom aj sam seba?


Má tam podiel...je to zložité...vysvetlím neskôr...mám teraz toľko práce, že neviem kde mám skôr začať.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod Luucifer 02 Jún 2011 13:33

Vyjádření Phila Iveyho bylo čistě sobecké. On se snaží chránit pouze sebe a zpřetrhat své vazby na Full Tilt Poker, který má problémy se zákonem a s vyplácením hráčů. Phil Ivey je jeden z hlavních vlastníků Full Tiltu a z jejich businessu těžil daleko více, než kdokoliv jiný. Pokud by mu opravdu záleželo na hráčích, tak by uvolnil každý cent z těch DESÍTEK MILIONŮ dolarů, které si na Full Tiltu vydělal jako to udělal třeba Tom Dwan (který není vlastníkem společnosti).

Viac na: http://cz.pokernews.com/zpravy/2011/06/ ... e-4319.htm
Luucifer
 
Príspevky: 59
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 6 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod marjan556 02 Jún 2011 15:03

3flash3 napísal:Má tam podiel...je to zložité...vysvetlím neskôr...mám teraz toľko práce, že neviem kde mám skôr začať.


co vysvetlis? nejake rumors co si cital na NVG? ked nikto nevie ako to je okrem uzkeho kruhu insiderov ale 3flash3 nam to vysvetli. no to som zvedavy na toto velkolepe odhalenie :)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod 3flash3 02 Jún 2011 15:13

marjan556 napísal:
3flash3 napísal:Má tam podiel...je to zložité...vysvetlím neskôr...mám teraz toľko práce, že neviem kde mám skôr začať.


co vysvetlis? nejake rumors co si cital na NVG? ked nikto nevie ako to je okrem uzkeho kruhu insiderov ale 3flash3 nam to vysvetli. no to som zvedavy na toto velkolepe odhalenie :)


otázka bola takáto: "btw nema nahodou ivey nejaky podiel vo ftp ? a nezaluje tym padom aj sam seba?"
čo sa na tom nedá vysvetliť? nepotrebuješ predsa presne vedieť koľko má Ivey percent a podobne, aby sa dalo zodpovedať na tú otázku
Neviem, či každý deň vstaneš zlou nohou v postele, ale už by si mohol prestať s tými hate postmi, každého iba urážať dookola a nadávať ako sa ti niečo nepáči...si nenapísal post bez urážok asi v živote...zamysli sa nad sebou konečne...nepoznáš ma, tak si ma neber do úst a staraj sa o seba...ďakujem

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali :
haman
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod 3flash3 02 Jún 2011 16:03

DevilMayCry napísal: btw nema nahodou ivey nejaky podiel vo ftp ? a nezaluje tym padom aj sam seba?

Ivey je jedným zo spoluzakladateľov, takže má nejaký podiel...koľko? to nikto nevie...
Nežaluje sám seba, žaluje Tiltware, ktorá je softwarovou a marketingovou spoločnosťou herne Full Tilt Poker. Samozrejme, možno je za tým viac ako len to že FTP nevyplatil stále hráčov z USA alebo to že Phil chcel bojovať za pokrových hráčov. Je celkom možné, že prestal dostávať svoju mesačnú výplatu z FTP a uvedomil si, že bude pre neho lepšie aby sa dištancoval od FTP, kým má jeho takú cenu ako má. Možno vie, že FTP nemá peniaze a je to potápajúca sa loď. Ťažko povedať...
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod DevilMayCry 02 Jún 2011 16:59

Ivey je jedným zo spoluzakladateľov, takže má nejaký podiel...koľko? to nikto nevie...
Nežaluje sám seba, žaluje Tiltware, ktorá je softwarovou a marketingovou spoločnosťou herne Full Tilt Poker. Samozrejme, možno je za tým viac ako len to že FTP nevyplatil stále hráčov z USA alebo to že Phil chcel bojovať za pokrových hráčov. Je celkom možné, že prestal dostávať svoju mesačnú výplatu z FTP a uvedomil si, že bude pre neho lepšie aby sa dištancoval od FTP, kým má jeho takú cenu ako má. Možno vie, že FTP nemá peniaze a je to potápajúca sa loď. Ťažko povedať...


v ftp urcite nebude niecov poriadku co sa tyka vyplacania penazi. pokial som dobre cital (neviem ci som to nahodou necital tu niekde) tak P****Stars nemali s vyplacanim vacsie problemy lebo vedeli rychlo preukazat americkym uradom ktore prachy kam patria - hracske ucty, firemne ucty, resp. nieco taketo. V minulosti sa taketo nieco stalo aj party pokru a do troch tyzdnov mala vacsina hracov prachy u seba na ucte. FTP to vraj nedokaze pretoze to nema rozdelene ci co. Pocuval som dnes 20 minutovy rozhovor s danielom negreanu o philovych krokoch a prakticky hovoril ze ho chape a ze z prveho dojmu sa mu jeho postoj paci ale je tam viac otazok otvorenych. V ramci rozhovoru spomenul aj meno ray bitar co je ceo tiltware (ceo = nieco ako generalny riaditel) a vyjadril sa o nom ako o malo inteligentnom cloveku - tzv. bozo (vyznam najdete v urban dictionary)....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod tomiG 02 Jún 2011 19:49

jasne a co ine mal negreanu povedat o iveym ked si snim chce este niekedy zahrat za jednym stolom a neprekvapilo by ma keby sa stal ivey P****Stars?co mal o jeho krokoch povedat?ze je to potkan ktory prvy opusta potapajucu sa lod a este do nej vyhrizie aj poriadnu dieru vsetci na cele s iveym ledererom antoniusom atd... boli a su namoceny v tych fekaliach a okradali miliony naivnych ludi vsetkymi moznymi sposobmi a teraz sa chce takto fajnovo ocistit a este ked mu to vide aj slusne zarobit.a vyplatit tie peniaze full tilt nemoze z jedneho prosteho dovodu urcite ich ani vsetky nema proste ivey lederer ray bitar ako hlavny oficialny majitel tie peniaze zdefraudovali.ja si iveyho cenim ako hraca ale ako clovek ma hlboko sklamal a vlastne vacsina ftpro.o P****Stars sa taketo veci nedozvieme len preto lebo kazdeho vyplatili a zapchali im tym usta ale to neznamena ze sa tam nic podobne nedeje.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod TomMolivan 02 Jún 2011 20:56

Pokiaľ viem, tak to, že Antinous povyhrával nejaké slušné peniaze na FTP predtým na viacerých účtoch je všeobecne známa skutočnosť.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!