Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod 1isildur1 02 Jún 2011 21:16

ako to moze byt znama skutocnost ked jeden clovek moze mat legalne v jednej herni na jedno meno len jeden ucet?
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod tomiG 02 Jún 2011 21:28

TomMolivan napísal:Pokiaľ viem, tak to, že Antinous povyhrával nejaké slušné peniaze na FTP predtým na viacerých účtoch je všeobecne známa skutočnosť.

vseobecne znama skutocnost je ze tisicky hracov maju viacero uctov na priatelov manzelky a podobne ale pokial je ich cca 40 a maju vyhody o akych sa nam ani nesniva a su otvarane za pozehnania vedenia herne tak je to mega podvod a myslim ze vysledok kolko mu to prinieslo vidime vsetci...vlastne prepacte vsetci nie su aj taky co to vidiet nechcu.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod Chlpo1989 02 Jún 2011 21:33

Paci sa mi, ze ti, ktori v pokri zarabaju su spokojni. Ale ti, co su v minuse tu vyplakavaju, lebo su neschopni a samozrejme dovod ich neuspechu nemoze byt v nich, lebo im to ego nedovoli, tak hladaju zamienky...
Well done chlapci, len si poplacte...je to cele rigged :)

Edit: A nemyslim to len na tuto situaciu.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod tomiG 02 Jún 2011 21:44

Chlpo1989 napísal:Paci sa mi, ze ti, ktori v pokri zarabaju su spokojni. Ale ti, co su v minuse tu vyplakavaju, lebo su neschopni a samozrejme dovod ich neuspechu nemoze byt v nich, lebo im to ego nedovoli, tak hladaju zamienky...
Well done chlapci, len si poplacte...je to cele rigged :)

neviem ako ostatny ale ja sa necitim ze tu vyplakavam ani ze som v minuse ale ked zostarnes a casom aj ty chlpo zarobis neake slusne peniaze zistis ze aj tie peniaze maju svoju cenu.pani o ktorych je tu rec tu cenu maju posunutu velmi vysoko a su pre nu shopni urobit aky kolvek podvod len aby sa obohatili.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod Chlpo1989 02 Jún 2011 21:50

Tomi, trafena hus zagaga (nemam predstavu, ci si v pluse alebo nie)? Nemyslel som to na nikoho konkretne. Sice je pravda, ze som reagoval na prispevok nejakeho morona, co si tu vylial svoje slzy. Je mi jasne, o co tu ide, len mi nedalo to spomenut, ze vzdy placu ti, ktori si myslia, ze im bolo ukrivdene. Ci uz pri live alebo online...ved je to jedno. Ale vyhovorka musi byt - pri live je to dealer a za online neuspechmi je rigged soft.

Edit: Zaujimave ale je, ze takmer vsetci stali prispievatelia tohto fora su v pluse. Co su vyvoleni, alebo v com je to tajomstvo?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod 1isildur1 02 Jún 2011 22:12

tak tak..dlhodobo v pluse je len 5 percent hracov. a na tejto stranke su tu rozhovory a clanky o osobnostia pokerportalu..stavim sa ze minimalne polka tychto :poklona: osobnosti pokerportalu :poklona: su v minuse..naozaj sa tu kazdy tvari ako keby bol plus minimalne niekolko desiatok tisic eur..
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod Chlpo1989 02 Jún 2011 22:15

Prosim, ukaz mi jedneho, ktory sa tvari, ze vyhral niekolko 10k€ :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod tomiG 02 Jún 2011 22:17

tak prave kvoli tej trafenej huse som sem nechcel napisat ale keby som bol mlcal tak by to tiez mohlo vyzerat ze som v minuse :D tak berme ten minus. meni to nieco na tom ze ty pani podviedli sta tisice on line hracov a obohatili sa na ich ukor? ako poviem ti ked sa pred casom prevalil ten podvod s tymi cinanmi tak sa mi pacilo ze PS aspon ciastocne odskodnil hracov ktory tam hravali sam som dostal naspat par dolarov a to som tych 50 a 100 donov odohral minimum lenze tu je ina herna a podvod takych rozmerov ktory sa uz neda ututlat alebo zamiest pod koberec.chlpo a ty sam hravas cash a vies si predstavit ze by si mal 40 uctov s 100%rake backom mal na to svojich asistentov a hracov co za zverstva sa daju na stoloch porobit?je to fer?a este na okraj to ze teraz hrate tam kde hrate a ste v pluse neznamena ze nechces postupit vysie sadnes si potomto co si sa tu docital na highstake omahu a lebo nl?alebo aj nizsie ked nemaju akciu hore pokojne zlezu aj nizsie.rad bysom si pozrel kde konkretne skoncili demovych 330000dolarov.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod Chlpo1989 02 Jún 2011 22:28

Samozrejme, ze sa nic nemeni na tom, ze to je svinstvo. Tych 40 uctov by som si vedel predstavit, co ti budem hovorit :D Ale inak som sa teda nechcel do nikoho nejak vazne obuvat, len mi to prislo take smiesne, ze najviac vykrikuju ti ludia (nemyslim tym napr. teba), ktori si depozitli svojich 8€ a prehrali ich na NL50 strasne nespravodlivym sposobom a teraz to potrebuju riesit, pretoze je to rigged.
Cize ide mi o to, dat do kontrastu ludi, ktori pokrom zarabaju celkom slusne peniaze (ako a za kolko sa dostali tam, kde su + co vsetko vedia) a tych, ktori prehrali dvoje 3 vyplaty na NL200 a idu sa ohanat rigged softom.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod buschle 02 Jún 2011 22:40

1isildur1 napísal:tak tak..dlhodobo v pluse je len 5 percent hracov. a na tejto stranke su tu rozhovory a clanky o osobnostia pokerportalu..stavim sa ze minimalne polka tychto :poklona: osobnosti pokerportalu :poklona: su v minuse..naozaj sa tu kazdy tvari ako keby bol plus minimalne niekolko desiatok tisic eur..

mas pravdu mesacne tu nikto nedava pravidelne niekolko desiatok tisic eur.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!