Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod marjan556 02 Jún 2011 22:57

3flash3 napísal:otázka bola takáto: "btw nema nahodou ivey nejaky podiel vo ftp ? a nezaluje tym padom aj sam seba?"
čo sa na tom nedá vysvetliť? nepotrebuješ predsa presne vedieť koľko má Ivey percent a podobne, aby sa dalo zodpovedať na tú otázku
Neviem, či každý deň vstaneš zlou nohou v postele, ale už by si mohol prestať s tými hate postmi, každého iba urážať dookola a nadávať ako sa ti niečo nepáči...si nenapísal post bez urážok asi v živote...zamysli sa nad sebou konečne...nepoznáš ma, tak si ma neber do úst a staraj sa o seba...ďakujem


u mad? pises bullshit tak na to reagujem. ale uz somnou nestracaj cas a chod zas prehnat cez google translator nejaku fajnu 2p2 copypastu pan insider ktory vie ci ma ivey shares vo fulltilte alebo nie.

pre niekoho je to "hate" a "urazky", niekto to vola realita. ale tak na tejto sajte je skor vo zvyku nasadit ruzove okuliare a potlapkavat sa po ramenach jak to popici beatujes tu nl5 a jake super clanky o strategii (not really) sa tu postuju.

Za tento príspevok od marjan556 poďakovali :
Komedia
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod Miham 02 Jún 2011 23:41

Chlpo1989 napísal:Paci sa mi, ze ti, ktori v pokri zarabaju su spokojni. Ale ti, co su v minuse tu vyplakavaju, lebo su neschopni a samozrejme dovod ich neuspechu nemoze byt v nich, lebo im to ego nedovoli, tak hladaju zamienky...
Well done chlapci, len si poplacte...je to cele rigged :)

Edit: A nemyslim to len na tuto situaciu.



Vobec neviem, ze co mal tento prispevok spolocne s doterajsim smerovanim diskusie. Uplne zbytocne tu zas zacinas dalsi flame.

Za tento príspevok od Miham poďakovali - 2:
ramzey, sry4that
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod 7castle 03 Jún 2011 00:52

marjan556 napísal:...


Kokos marjan ty musis mat neskutocne tazky zivot vydrzat sam so sebou... ako rozhodne nepises vacsinou odveci ale ten ton ze akoze vsetko som videl vsetko viem co vy to tu deticky rozpravate je dost lol. Flash nie je dokonaly mozno tiez ale jeho post k tebe je velmi vystizny, on ti pise o tvojich haterskych postoch, a ty zacnes vypisovat nezmysly o tom kto sa tu ako potlapkava a beatuje NL5 (wtf).

Troska sa preber clovece, vybehni medzi ludi, skus taku mensiu sebareflexiu zrealizovat a este z teba mozno aj fasa chalan raz bude.

Btw Miham +1, Chlpo ty si asi tiez nespravnou nohou vstal, to co si tu zacal riesit?

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
3flash3
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod MiskoKvo 03 Jún 2011 00:53

neviem ako vy ale ja :heart: full tilt .. nikde inde sa mi tak dobre nehra.. a zarobil som si na auticko a kade co ine .. premna zamna nech si tam robia co chcu ajtak je to stale moja najoblubenejsia herna :) a dufam ze aj dlho bude
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod yegon 03 Jún 2011 08:01

MiskoKvo napísal:neviem ako vy ale ja :heart: full tilt .. nikde inde sa mi tak dobre nehra.. a zarobil som si na auticko a kade co ine .. premna zamna nech si tam robia co chcu ajtak je to stale moja najoblubenejsia herna :) a dufam ze aj dlho bude


a nebojis sa pri tom vyvoji ktory prebieha o svoje peniaze na FT? Vybery odtial su velmi problematicke aj pre non US hracov, fakt ze nevyplacaju amikov a dokonca musia zhanat kapital aby to boli schopni urobit v buducnosti nepomaha, no a toto s Iveym im este viac kazi reputaciu. Ich traffic klesa tusim okolo 5-10% kazdy tyzden

vo mne to moc dovery nevzbudzuje
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod Chlpo1989 03 Jún 2011 08:23

Bol tu jeden vyplakavaci post, ktory bol zmazany.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod buschle 03 Jún 2011 08:27

MiskoKvo napísal:neviem ako vy ale ja :heart: full tilt .. nikde inde sa mi tak dobre nehra.. a zarobil som si na auticko a kade co ine .. premna zamna nech si tam robia co chcu ajtak je to stale moja najoblubenejsia herna :) a dufam ze aj dlho bude


Druhy najlepsi soft a suverenne prvy najhorsi management so supportom. Ak ti mozem poradit radsej si tam roll nedrz , ked tak co najmensi mozny na grind.
Ked bustnes tak depozitnut ide vzdy , s tym samozrejme niesu problemy to je na tom najlepsie :).
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod DevilMayCry 03 Jún 2011 08:28

ked uz niekto reaguje na post tak by sa nemusel zmazavat kedze ta reakcia potom nedava zmysel ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod DevilMayCry 03 Jún 2011 08:32

buschle napísal:Ked bustnes tak depozitnut ide vzdy , s tym samozrejme niesu problemy to je na tom najlepsie :).


mi to trochu pripomina situaciu ked sme boli minuly tyzden na pivo v ceskej pivnici na radlinskeho (v bratislave :) ) a objednali sme si aj nejake grilovane kuracie kridla a cakame, cakame, cakame, tak nam dosla trpezlivost a oslovujeme casnika ze tak ako to vyzera s tym zradlom a on ze: "hned vam ho zauctujem" :crazy:

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
Stanley VII
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Phil Ivey bojkotuje WSOP 2011 a žaluje Tiltware!

Odoslaťod MiskoKvo 03 Jún 2011 11:17

drzim tam minimum .. do 10BI na caske ktoru momentalne hravam a niak 30BI na turnaje.. po tychto udalostiach uvazujem ze to znizim na 5-7BI na casku.. atd... kazdopadne tam mam vysoky VIP status (black card,iron man) takze sa mi tam oplati hravat kvoli 40-45%? rakebacku..

to co sa deje ma niak netoto ... pravda je ze stars drzi peniaze oddelene co je pekne ale skoro kazda podobna firma napr velka banka investuje peniaze zakaznikov (hracov) a nemusi mat vzdy na vyplatenie kedze ich otaca.. drzi iba niaku sumu kedze sa neocakava ze vseci vyberu naraz .. aj ked v zakone napr nasom je ze musi mat 500mil Zakl. imanie a rezervy ale tak chapem ich..

problem nastal ze sa im velmo darilo tak majitelia alebo pani ako Ivey zacali agresivne vyberat peniaze s myslienkou "ved sa to narejkuje ajtak" tak tam vznikol deficit..

pocity mam samozrejme zmiesane ale drzim im palce nech to niak zvladnu a hadam bude znich este lepsia firma :) .. ked nie tak co uz .. ajtak sa raz zideme vseci na stars Nl10 o 20 rokov :DD

edit: Ivey ma sklamal .. sebec.. prvy den to bola frajerina ..ale ked amikom doslo na druhy den ze este viac sa snazi zavarit fulltiltu a tym odaluje ich cash outy .. bude to mat tazke no .. ale myslim si ze sa to pred sud nedostane
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!