WSOP vyhlásilo $1,000,000 buy-in event

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: WSOP vyhlásilo $1,000,000 buy-in event

Odoslaťod TomMolivan 03 Jún 2011 16:43

1isildur1 napísal:zase a opat raz sa ukazalo ze mam pravdu..a hlupaci s pokerportalu sa mi smiali..teraz sa smejem ja..v nejakej diskusii asi predvcerom som pisal ze ivey hra proti miliardarom cash game s blindami- 50 tisic-100 tisic dolarov..hned sa nejaky hlupak tomu smial...teraz sa ja smejem na tom hlupakovy :lol2: a ze ivey je za svoj zivot plus 100 milionv mozno aj ovela viac..ked ma lietadlo a oberie miliardara za par dni o 16 milionov tak to asi tiez hluposti pisem vsak??? :ROFL: vy co sa smejete mojim prispevkom si najprv najdite daco v googli predtym jak sa mi smejete..ne ja..vidite ze skoro vo vsetkom mam pravdu


Ton of crap.

V prvom rade, ako je už písané aj v článku, išlo o limit hold'em (predstavu o rozdiele si môžeš vytvoriť už len na základe toho, že na FTP je highest NLH či PLO game $500/$1,000, FLH $2k/$4k a chvíľu sa hrávalo aj $3k/$6k ). Taktiež, je tam síce písané že ho Ivey obral o xx miliónov, ale čo už tam nie je spomenuté je to, že všetci menovaní hráči a pravdepodobne aj niekoľko ďalších sa na ten bankroll poskladali, aby s Bealom vôbec mohli hrať, pričom sa striedali (teda aj výhry boli delené príslušne). No a nakoniec, išlo tu len o niekoľkodňovú session, to nie je, že by takto hrali každý tretí deň. Tá udalosť bola tak exluzívna a nevýdaná (a dodnes je), že o tom nejaký chlap dokonca napísal aj knihu.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: WSOP vyhlásilo $1,000,000 buy-in event

Odoslaťod TomMolivan 03 Jún 2011 16:43

Anyway, nestakne ma niekto? Investorovi dávam 95% z výhry.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: WSOP vyhlásilo $1,000,000 buy-in event

Odoslaťod A_Rimmer 03 Jún 2011 17:25

TomMolivan napísal:Investorovi dávam 95% z výhry.


To hovoris teraz, ale ked to vyhras, uz ta ten investor v zivote nenajde. :D

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
aNdr3Jo
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: WSOP vyhlásilo $1,000,000 buy-in event

Odoslaťod tomiG 03 Jún 2011 23:57

myslim ze aj stary Demjan z madarska si tam asi zahra ked som pred per tyzdnami videl zaznam z PCA high roler ze sadi na final table tak som neveril vlastnym ociam tak keby vyhral prvu cenu tak ma vreckove na par dni :D mimochodom skoda ze zatial nepresiel jeho projekt mega kasina spolocne s firmov harrash.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 40 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!