Traffic herne Full Tilt Poker klesol už o 52% od Black Frida

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Traffic herne Full Tilt Poker klesol už o 52% od Black Frida

Odoslaťod admin 09 Jún 2011 15:58

Diskusia k článku: Traffic herne Full Tilt Poker klesol už o 52% od Black Friday

V najnovšom update o momentálnom trafficu v online pokrových herniach sa môžete dočítať, že Full Tilt Poker stratil už viac ako polovicu svojich zákazníkov od Black Friday. To však nie je nič oproti Cereus Networku, ktorý je úplne na dne, keď z tejto siete odišlo už 96% hráčov. Očakáva sa, že traffic Full Tilt Pokru bude naďalej klesať v ďalších dňoch, keďže hráči z USA stále čakajú na svoje peniaze a žaloba Phila Iveyho taktiež nepridala na reputácii druhej najväčšej online herne sveta. Celkový traffic v online pokrovom priemysle klesol o 0.4% za minulý týždeň a „Big Two“ stratila ďalšie percentá zo svojho trafficu. Šesť z prvých desiatich herní zaznamenalo straty za posledných 7 dní. Pa***Poker je herňou, ktorá sa prekvapujúco vyhla stratám zákazníkov a to hlavne vďaka promo akciám, ktoré prebiehajú prakticky nepretržite od Black Friday. Začiatkom júna sa očakával pokles trafficu v tejto herni, keďže im končila promo akcia „Gladiator“, ale nestalo sa tak. Namiesto toho, Pa***Poker pridal 2% spustením novej promo akcie „The Big Draw“. Bude zaujímavé sledovať kedy sa táto séria promo akcií skončí a aký to bude mať dopad na traffic v tejto herni. P****Stars a Full Tilt Poker zaznamenali pokles o 1% a 3% za minulý týždeň. Full Tilt Poker pokračuje naďalej v strácaní svojich zákazníkov a to hlavne kvôli neistote zo strany hráčov, ktorí vidia...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Traffic herne Full Tilt Poker klesol už o 52% od Black Frida

Odoslaťod roche01 11 Jún 2011 17:23

...a pôjde to pravdepodobne aj naďalej smerom na juh. Aj keď táto herňa patrila k mojim najobľúbenejším, po opakovaných niekoľkodesiatokminútových výpadkoch uprostred rozohraného turnaja, som aj ja nútený s ňou skončiť. Aj keď viem, že s pripojením mal FT problémy aj predtým, po Black Friday mám pocit, že sa podstatne znásobili a sú častejšie. Čím by to tak mohlo byť?
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Traffic herne Full Tilt Poker klesol už o 52% od Black Frida

Odoslaťod mažki 11 Jún 2011 17:52

tak ja som takyto vypadok este nezazil ale zazivam ho prave teraz snad to neni nic vazne ako naposledy BF :( zrovna ked sa mi dari a za par dni ide akcia rusch week tak budem musiet asi skoncit a vybrat ak vobec sa bude dat
mažki
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Traffic herne Full Tilt Poker klesol už o 52% od Black Frida

Odoslaťod 1isildur1 11 Jún 2011 22:33

s full tiltom to za tie posledne 2 mesiace ide neskutocne dolu vodou..ked to takto pojde dalej neviem neviem...myslim si ze je dost realne ze full tilt skrachuje uplne..a ukazalo sa ze P****Stars je uplne uplne inde ako vsetky ostatne herne..neze o uroven..o 3 urovne minimalne..co sa tyka vkladu vyberu..serioznosti k hracom atd...skratka ked niekde hrat tak urcite na P****Stars..
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Traffic herne Full Tilt Poker klesol už o 52% od Black Frida

Odoslaťod palo1973 11 Jún 2011 22:50

1isildur1 napísal:s full tiltom to za tie posledne 2 mesiace ide neskutocne dolu vodou..ked to takto pojde dalej neviem neviem...myslim si ze je dost realne ze full tilt skrachuje uplne..a ukazalo sa ze P****Stars je uplne uplne inde ako vsetky ostatne herne..neze o uroven..o 3 urovne minimalne..co sa tyka vkladu vyberu..serioznosti k hracom atd...skratka ked niekde hrat tak urcite na P****Stars..


tym celkom dehonestujes ostatne herne,ktore posobia na trhu seriozne dlhe roky,okrem toho podobne nazory su nepezpecne,ak by sme vsetci isli hrat na P****Stars,tak by ziskali absolutny monopol co by pre hracov nebolo zrovna najlepsie
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Traffic herne Full Tilt Poker klesol už o 52% od Black Frida

Odoslaťod DevilMayCry 12 Jún 2011 11:20

1isildur1 napísal:s full tiltom to za tie posledne 2 mesiace ide neskutocne dolu vodou..ked to takto pojde dalej neviem neviem...myslim si ze je dost realne ze full tilt skrachuje uplne..a ukazalo sa ze P****Stars je uplne uplne inde ako vsetky ostatne herne..neze o uroven..o 3 urovne minimalne..co sa tyka vkladu vyberu..serioznosti k hracom atd...skratka ked niekde hrat tak urcite na P****Stars..


nikdy v zivote som nemal problem s vyberom a vkladom do akejkolvek herne v ktorej som hral: titan poker, vc poker, Pa***Poker, P*R, luckyace, littlewoods, paradise poker, doxxbet, U***et, sunpoker, atd.. Takze pre mna bola kazda z tychto herni seriozna ak teda za primarnu vlastnost herne co sa tyka serioznosti berieme jej promptnost pri vkladoch a vyberoch.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!