Exkluzívny rozhovor s Marekom Krupárom (spolumajiteľ Monte C

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Exkluzívny rozhovor s Marekom Krupárom (spolumajiteľ Monte C

Odoslaťod admin 13 Jún 2011 10:28

Diskusia k článku: Exkluzívny rozhovor s Marekom Krupárom (spolumajiteľ Monte Carlo Košice): ´To čo sme doplatili beriem ako rakeback pre hráčov.´

Pred štartom víkendového turnaja v Košiciach sme pre vás pripravili rozhovor s organizátorom série Košice Weekend €6,000 GTD a spolumajiteľom Poker Clubu Monte Carlo Košice Marekom Krupárom. Prezradil nám, ako celú sériu "vidí", čo na nej vylepšia, ale aj to, koľko v Košiciach počas turnajov spadajúcich do Košice Weekend doplácali. A boli to tisíce €!!! V článku nájdete aj zoznam najbližších turnajov v Monte Carlo Košice a podmienky na účasť v €2,500 Cash Game Freerolle. Redaktor (R): Marek ako hodnotíš turnajovú sériu Košice Weekend po desiatich odohratých turnajoch?
Marek Krupár: Celkovo sme za tých 10 turnajov doplatili na výhry €23,600 a ani raz sa nám nepodarilo prekonať garantovanú čiastku, takže nie je veľmi prečo byť spokojný. Aj keď to čo sme doplatili beriem ako rakeback pre hráčov.
R: Trošku vysoký rakeback nemyslíš?
Marek Krupár: No to áno a ja sám som si myslel, že tá čiastka bude nižšia, no v tomto ma košickí hráči trošku nemilo prekvapili.
R: Čo si myslíš, že je hlavným problémom?
Marek Krupár: Veľmi dlho sme uvažovali, čo robiť s týmto turnajom, keď to bola ešte €10,000 GTD a rozhodli sme sa pre zníženie garancie na €6,000. Čakali sme, že to nebude mať za následok úbytok hráčov, veď podobné turnaje sa na Slovensku...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Exkluzívny rozhovor s Marekom Krupárom (spolumajiteľ Monte C

Odoslaťod Marcel73 13 Jún 2011 11:15

Ja len, ze nijakym sposobom sa neviem prekliknut na clanok "Exkluzívny rozhovor s Marekom Krupárom", nejde to nejak fixnut? Takze aj by som si clanok pozrel ale smola ....
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny rozhovor s Marekom Krupárom (spolumajiteľ Monte C

Odoslaťod vlade 13 Jún 2011 11:19

Stale ti to nejde? Mne to ide normalne (ak nepojde skusim zistit ze preco)...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Exkluzívny rozhovor s Marekom Krupárom (spolumajiteľ Monte C

Odoslaťod Marcel73 13 Jún 2011 11:40

Ide, moja chyba ale ten odkaz je fakt nenapadny, nevidel som ho.
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!