Kvalifikácie na Erueka Poker Tour Golden Sands

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Re: Kvalifikácie na Erueka Poker Tour Golden Sands

Odoslaťod popoBA 17 Jún 2011 18:54

lol a ze preco forum totalne zomrelo.... majte sa isildur,tomiG,majkel... uzite forum v zdravi...
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Kvalifikácie na Erueka Poker Tour Golden Sands

Odoslaťod yegon 17 Jún 2011 19:38

predtym nez som to pisal som pozeral na pelikan.sk a bol tam priamy let vieden - varna za 349EUR 22-27.6.

teraz je zda sa uz vypredany ale ked si pozries okolne datumy ktore su este volne tak ceny sa bezne pohybuju okolo 340EUR a ak objednavas aspon 2-3 tyzdne dopredu tak miesto za tu cenu vacsinou najdes

samozrejme ak pre teba je podstatna co najnizsia cena tak potom fakt ze za to zaplatis prestupom a dlhym cakanim v sofii by ta nemal rozhadzat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Kvalifikácie na Erueka Poker Tour Golden Sands

Odoslaťod palio07 17 Jún 2011 19:45

cez Bulgaria air to mas Vieden-Sofia-Varna , 22.6-27.6 za 293 eur. ;)
a 2 hodinky cakania :)
palio07
 
Príspevky: 48
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Kvalifikácie na Erueka Poker Tour Golden Sands

Odoslaťod lengySK 17 Jún 2011 19:47

majkel_77 napísal:
yegon napísal:
majkel_77 napísal:vacsina letov ide s brutalnym prestojom v sofii tak som dufal ze dame aspon na letisku nejaky ten cash game :D
ale frajerka by ma asi zabila :crazy:


wat? ved aj z viedne aj z budapesti do Varny lietaju priame lety ktore trvaju 1,5 hodiny

kde si hladal letenky? v avize? :)


nie nemam na avizo som chudobny vsetko som dal na kvalifikaciu na ten turnaj tak som sa pytal na mileticke vietnamcov ale nemali listky len na lod do gabcikova
pocuj yegon ked si taky nabity "vedomostami" tak ma osviez nejakou informaciou co neviem :D priamy let z ba bol pred 4 dnami za 1100 eur do varny to pojdem za to radsej na kubu na 10 dni AI, z budapesti 400+ tak som dufal ze ti dvaja zohnali daco lepsie, nakoniec mam prestup v sofii za 260....peace vsetkym zamestnancom bratislavskeho letiska a yegonovi obzvlast


dobra stranka na vyhladanie letov http://www.skyscanner.net
lengySK
 
Príspevky: 24
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Kvalifikácie na Erueka Poker Tour Golden Sands

Odoslaťod majkel_77 17 Jún 2011 19:52

dik obom, nemal som tolko casu planovat kedze kvali sa vydarila len tot pred par dnami :)
kupil som za 263 s prespanim v sofii za 19e pre dvoch co je furt najlacnejsie a ten vecer pri pivku v dakom sofijskom pajzliku ozeliem...
a hej ide mi o cenu je to len preprava z miesta A na miesto B, az vyhram WSOP budem lietat kludne aj vrtulnikom do prace (teda potom uz vlastne nebudem robit tak len do teska na nakupy)...
majkel_77
 
Príspevky: 49
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Kvalifikácie na Erueka Poker Tour Golden Sands

Odoslaťod tomiG 17 Jún 2011 20:35

popoBA napísal:lol a ze preco forum totalne zomrelo.... majte sa isildur,tomiG,majkel... uzite forum v zdravi...

nemam pocit ze to tu umrelo ale ok ja tu chybat nikomu nebudem tak sa kludne vrat a oziv to tu :gl: vsetkym moj posledny post na prianie pana popaBA a osobne nechcem mat neake umrtie na svedomi :D
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Predchádzajúca

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!