SuperStar Showdown 10: Isildur zmietol zo stola sebavedomého

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

SuperStar Showdown 10: Isildur zmietol zo stola sebavedomého

Odoslaťod admin 20 Jún 2011 13:20

Diskusia k článku: SuperStar Showdown 10: Isildur zmietol zo stola sebavedomého Francúza

Včera v noci pokračovala populárna challenge „SuperStar Showdown“ v herni P****Stars a hlavnými aktérmi boli Viktor „Isildur1“ Blom a Rui „PepperoniF“ Cao. Cao je vo famóznej forme počas celého roka a Isildur sa naopak trápi. Všetci čakali napínavý súboj až do samotného záveru, ale nakoniec to bola „one man show“. Fenomén zo Švédska opäť potvrdil, že sa vie vyhecovať na tieto challenge a nedovolil svojmu súperovi dohrať ani stanovený počet rúk a zobral mu $150,000 bankroll po 2,257 rukách. Francúz Rui Cao zažíva skvelé obdobie vo svojej pokrovej kariére, keď od začiatku tohto roku dokázal vyhrať už viac ako $1,700,000 a začína byť postrachom na online high stakes scéne. Svoje skills chcel preukázať aj včera v noci proti hviezde herne P****Stars, ale jeho ťaženie bolo nakoniec neúspešné. Cao sa snažil dostať šancu zahrať si v „SuperStar Showdown“ od decembra roku 2010 a teraz prišiel jeho čas zažiariť. Akcia sa odohrávala na dvoch stoloch $50/$100 NLHE a dvoch $50/$100 PLO. Isildur opäť preukázal, že mu formát týchto challenge sedí a to aj napriek nevýrazným výkonom v posledných týždňoch na high stakes. Legendárny Švéd začal zápas z ostra, keď zdabloval prakticky v prvej ruke v $20K pote a následne vyhral aj ďalšiu kľúčovú handu, keď pot vo výške $40,000 putoval jeho smerom po pol hodine...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: SuperStar Showdown 10: Isildur zmietol zo stola sebavedomého

Odoslaťod nabokow 20 Jún 2011 14:45

nemal ani trochu stastia na svojej strane?!

ja som pozeral druhu polovicu suboja , od cca 1000-ej ruky, a strasne vela velkych potov v all in situaciach tam slo Rui-ho stranou, ked bol vyrazne behind...tak neviem...

inak v omahe ho Isildur uplne rozmetal :)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: SuperStar Showdown 10: Isildur zmietol zo stola sebavedomého

Odoslaťod Hendo999 20 Jún 2011 17:32

ja som to pozeral celé isildur ho roztrhal jak handru!
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!