Košice Weekend - €6,000 GTD: V turnaji zas úradoval zástupca

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Košice Weekend - €6,000 GTD: V turnaji zas úradoval zástupca

Odoslaťod admin 21 Jún 2011 10:28

Diskusia k článku: Košice Weekend - €6,000 GTD: V turnaji zas úradoval zástupca našej stránky!

Dvanásty turnaj série Košice Weekend priniesol po týždni do Košíc zas hodiny kvalitného turnajového pokru a popritom bol dopĺňáný cash game so širokou škálou blindov. Najviac určite pútala pozornosť cash game €2/€5, ktorá sa už bude hrávať pravidelne každý piatok o 13:00. Veď na stole bolo viac ako €10,000! Celkovo sa do dní 1A a 1B zapojilo 46 hráčov, ktorí urobili 56 re-buyov, čo znamenalo doplatok od organizátora vo výške €900. Do turnaja sa okrem domácich hráčov zapojili aj naši poľskí a ukrajinskí susedia, ktorí v turnaji určite neboli len do počtu. Nakoniec sa z víťazstva radoval hráč známy z diskusie na našej stránke, ale viac už v článku....

V piatok o 19:00 odštartoval dvanásty turnaj série Košice Weekend svojím prvým hracím dňom 1A, do ktorého sa zapojilo 23 hráčov. Celkovo urobili hráči 21 re-buyov a do ďalšieho ďna ich z dňa 1A postúpilo 8. V deň 1B bola trošku kuriózne účasť rovnaká a teda 23 hráčov, no počet re-buyov sa zastavil až na čísle 35. Cestu do finálového dňa si nakoniec našlo z dňa 1B 11 hráčov, a tak sme vo finálovom dni mohli vidieť hrať devätnástku hráčov. Ako ináč ani tento turnaj si nemohli nechať ujsť košické pokrové „esá“, ktoré na tomto turnaji zastupovali: Miroslav Kravec, Ivan Gašpar, Richard Bomba, Erik Hoffman, Marek Krupár a Marosš Petny. Spomedzi pokerportalistov sa v turnaji objavili: eMKey,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Košice Weekend - €6,000 GTD: V turnaji zas úradoval zástupca

Odoslaťod Matej Zavacky 21 Jún 2011 14:04

inak, tolko zahodenych AK preflop ako na tomto turnaji som este nezazil. Teda ja som ich nezahodil ani raz, ale vela hracov to spravilo a nasledne svoje karty ukazali, to ma fakt velmi prekvapilo ako lahko sa zahadzovalo AK pf
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Košice Weekend - €6,000 GTD: V turnaji zas úradoval zástupca

Odoslaťod palo1973 21 Jún 2011 15:20

Matej Zavacky napísal:inak, tolko zahodenych AK preflop ako na tomto turnaji som este nezazil. Teda ja som ich nezahodil ani raz, ale vela hracov to spravilo a nasledne svoje karty ukazali, to ma fakt velmi prekvapilo ako lahko sa zahadzovalo AK pf


lol,btw matej,kolko mal oponent v tej hre kde si mal A9 bb?predpokladam ze si nebol neaktivny ako jeden z bigstackov tak ma udivuje ze svoj pocket tam neposlal pred hrou
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Košice Weekend - €6,000 GTD: V turnaji zas úradoval zástupca

Odoslaťod Matej Zavacky 21 Jún 2011 15:41

myslim, ze mohol mat okolo 20BB ja som to raisoval pf z EP on to dorovnaval z bb sa mi zda
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!