Václav Rychtařík: Kvalifikace na ČPT již v júli v Bratislavě

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Václav Rychtařík: Kvalifikace na ČPT již v júli v Bratislavě

Odoslaťod admin 20 Jún 2011 22:07

Diskusia k článku: Václav Rychtařík: Kvalifikace na ČPT již v júli v Bratislavě!

Při příležitosti konání minifestivalu zaměřeného na italské hráče, Praga Poker Open, jsem vyzpovídal, beznadsázky nejzkušenějšího managera v česko slovenských vodách, hlavního "bosse" Mekky pražského pokeru Card Casina-Václava Rychtaříka. Redakce: Ahoj Václave, proč jste se rozhodli uspořádat mini sérii zaměřenou na italské hráče? Jak funguje spolupráce s italskou stranou? Václav: Ahoj Aleši. V Card Casinu Prague pořádáme různé turnaje, tenhle byl v podstatě na objednávku pro slupinu italských hráčů. Bohužel jich nedorazilo tolik, kolik jsme očekávali a hodně z nich jelo do Prahy i jiných než pokerových důvodů… Hodně lidí zná tvůj hlas z Face The Pro. Nebudu se tě ptát, jak jsi se dostal k moderování, vzhledem k tvým zkušenostem je to pochopitelné. Spíš by mě zajímalo, jak tě spolupráce na celé show baví? Ke komentování pokeru na Nově a Nova Sportu mě přemluvil kdysi Luděk Staněk ( ten druhý hlas, moc nemluví a není tak vtipný ). Osobně to beru jako zpestření svojí managerské práce v Card Casinu Prague. Face The Pro je hodně specifická záležitost. Je to skupina hráčů bez větších zkušeností s živou hrou, natož s TV pokerovou produkcí a občas je to hodně vidět. První díly FTP season 2 nám trvalo komentování skoro dvojnásobek času, ale zase jsem se hodně zasmáli. Naproti tomu Poker after Dark, je asi to nejlepší,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Václav Rychtařík: Kvalifikace na ČPT již v júli v Bratislavě

Odoslaťod korki 21 Jún 2011 14:20

CPT je zaujimava tour ale hrat kvaldu u nas v BA na turnaj do Ciech to sa mi moc nechce
/Celkovo by sa mohla zriadit "cesko-slovenska poker tour",ktora by sa hrala v niekolkych SVK a CZ kluboch/kasinach... myslim ze by mala velky uspech ;)
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Václav Rychtařík: Kvalifikace na ČPT již v júli v Bratislavě

Odoslaťod katani 22 Jún 2011 13:32

V pondelok uz prebehol turnaj v ALLIN, v ktorom k prvemu miestu bola pridana vstupenka. Dalsie vstupenky maju byt pridane v turnajoch vzdy v pondelok.

Za tento príspevok od katani poďakovali :
LordLobo
katani
 
Príspevky: 1
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!