ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod dzejkej 01 Júl 2011 17:49

matiapag napísal:Musim povedat, ze tu ma zelo pravdu


No ved ja mu nemam dovod neverit, ked napisal konkretny problem, ale si kamosss, ze si sa Zeltzn-a zastal, mas u neho urcite pivo :-D.

matiapag napísal:dzejkej to nemysli zle ;)


Veru, veru. Ja by som bol rad, keby sa tu objavilo videjko a trosku sa tu rozhybala pokrova diskusia, preto kludne poskytnem aj svoj webspace a svoj procesorovy cas, nech to nahram a vyrenderujem. Len to budu skaredsie video, kedze kvoli rychlosti prenosu obrazu tam bude asi obmedzena paleta farieb.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 01 Júl 2011 17:58

matiapag napísal: ...

si cenim :)

Ja som to tak aj myslel, že by som to nahral, s niekym prebral a celú tu sweet by sme natočili a upli semka :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod dzejkej 01 Júl 2011 18:04

Zeltzn napísal:Ja som to tak aj myslel, že by som to nahral, s niekym prebral a celú tu sweet by sme natočili a upli semka :)


No ja som to povodne myslel tak, ze by som to nahral, video upol kludne aj neme. Ludia sa k tomu vyjadria, podiskutuje sa a pripadne neskor, ak bude cas, chut a intelektualna kapacita, tak sa to da dodatocne rozanalyzovat a okomentovat (ale osobne nic neslubujem :angel: ).

S tym zvladnem aj momentalne helfnut. Ak chces ale rovno uploadovat az zanalyzovane a rozdiskutovane video, tak to viem poskytnut momentalne tak akurat webspace.

Ozvi sa cez SS, ked budes nejake z ponuknutych sluzieb potrebovat.

:gl:

Za tento príspevok od dzejkej poďakovali :
Zeltzn
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 01 Júl 2011 22:17

za dnešný deň doobeda a poobede zatiaľ -5BI, rozhodol som sa hecnúť a trochu to upraviť, keďže sa mi nezdá aby som mal takéto sprosté výkyvy,bohužial neviem čo sa deje, doxx mi laguje a disconnectuje ma raz za 10 minút, pritom stránky a všetko mi načíta úplne super v tej chvíli ... :(
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 02 Júl 2011 12:18

spravil som si hand review z last few days, bola to len hnusná variance, snáď sa to ukludní a budú už len stabilné výsledky :)

EDIT: Tak nič, asi začnem foldovať AA KK PF -_-
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 03 Júl 2011 17:05

momentálne pracujem na hand review cca 550 hands, už som prebehol polovicu a našiel som pár leakov :good: :good: uvidíme ako to pojde ďalej :P
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 04 Júl 2011 12:14

ciele na Júl:
- 50k hands !
- win challenge vs Michael163 :P
- obsadiť v rakerace pre pokerportal od doxxu striebornú poprípade zlatú priečku
- už mám BR na NL20, ale keďže mám challenge na objem nechcem teraz veľmi shotovať, možno ak bude treba tak otvorím pár

WISH ME LUCK 8-)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 05 Júl 2011 12:50

Včera som si zapol popri 5 NL10 jeden NL20 stôl, je to to isté,sem tam nejaký tight reg, ale pomer fishiek a regov je stále rovnaký ako na nižšom limite čo je veľmi potešujúce .. včerajšia night session -4BI (NL10), ale najviac ma sere že tam bola asi 45 minút fish 97/40 a nedokázal som nič trafiť + nit pred ním mi tam všetko kazil -_- s objemom som spokojný, všetko na najlepšej ceste 50k hands za júl 8-)

edit: 5.7. -> 10k rúk
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 06 Júl 2011 15:17

Dnes mi došiel Sc2, tak ak by si chcel niekto zahrať 4fun tak si ma pridajte, mám nick ako tuto zelTZN ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 07 Júl 2011 15:10

S objemom to vidím biedne, už 2 dni som nehral a veľmi sa mi nechce do toho ísť + som úplne pohltený sc2 (aj keď stále prehrávam :D), takže to vidím na nejakých biednych 30k -_-
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!