Finále Superligy o €12,000 v rukách ´Gamblera´

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Finále Superligy o €12,000 v rukách ´Gamblera´

Odoslaťod admin 13 Júl 2011 10:16

Diskusia k článku: Finále Superligy o €12,000 v rukách ´Gamblera´

V nedeľu to v Poker Klube Kocka Trnava vypuklo. Stretla sa tu turnajová elita štyroch pokrových klubov, ktorá si prišla zahrať finále Superligy. Dokopy 36 najlepších hráčov z klubov Kocka Trnava, Hannibal Bratislava, Kabinet Prievidza a Arcade Klub Banská Bystrica si zahralo freeroll o €9,000, pričom pre víťaza bol nachystaný týždňový výlet na luxusnej jachte v Chorvátsku v hodnote €3,000. Počas ligy nastal aj zajímavý problém, no ten organizátori hravo vyriešili.... Spýtali sme sa hlavného organizátora Superligy Luboša "Gambler" Benkoviča na jeho názor k celému podujatiu: "Mojim cieľom bolo pripraviť niečo pre hráčov z malých klubov, aby si mohli zahrať freeroll o zaujímavú garantovanú sumu. Chcem sa poďakovať všetkým hráčom, ktorí sa zúčastnili vo svojich kluboch tejto polročnej súťaže. Zároveň chcem pogratulovať postupujúcim 36 hráčom do finále SUPERLIGY. Bohužiaľ musím spomenúť aj neserióznosť bratislavkého klubu pod vedením Pietra, ktorý z tejto ligy bez udania dôvodu odstúpil, a tým ohrozil aj sľúbenú garantovanú sumu €12,000. Preto patrí veľká vďaka Peťovi Ješkovi, ktorý so svojím klubom vstúpil do tejto SUPERLIGY. Samozrejme chcem poďakovať aj klubom Kabinet Prievidza a Arcade klub Banská Bytrica za spoluúčasť na tejto veľkej akcii. Určite mám v pláne zorganizovať aj podobné akcie." Turnaj odštartoval o 16:00 a hneď bolo každému jasné, že...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Finále Superligy o €12,000 v rukách ´Gamblera´

Odoslaťod mmcanny 13 Júl 2011 10:50

Poker23 a neseriozny pristup? to sa mi nejak nezda.. 8-)
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Finále Superligy o €12,000 v rukách ´Gamblera´

Odoslaťod popoBA 13 Júl 2011 12:12

neskutocne ma to tiltuje ze je 869x napisane ze jeho prezyvka je "gambler". jezisikriste uz to vie aj moja suseda ze ma taku prezyvku ten clovek, staci to napisat raz!
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Finále Superligy o €12,000 v rukách ´Gamblera´

Odoslaťod Teo.sk 13 Júl 2011 12:56

1. miesto €2,100 + luxusná jachta


toto vyzera ako keby vyhral luxusnu jachtu :)
Obrázok používateľa
Teo.sk
 
Príspevky: 75
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 10 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Finále Superligy o €12,000 v rukách ´Gamblera´

Odoslaťod Herotaro 13 Júl 2011 14:14

Teo.sk napísal:
1. miesto €2,100 + luxusná jachta


toto vyzera ako keby vyhral luxusnu jachtu :)

kazdy normalny clovek si domysli co tym chceli povedat :good:
Herotaro
 
Príspevky: 63
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Finále Superligy o €12,000 v rukách ´Gamblera´

Odoslaťod ScoobyDoobyDoo 13 Júl 2011 14:36

popoBA napísal:neskutocne ma to tiltuje ze je 869x napisane ze jeho prezyvka je "gambler". jezisikriste uz to vie aj moja suseda ze ma taku prezyvku ten clovek, staci to napisat raz!


dont worry, be happy.... to chce kliiiiid.....
Obrázok používateľa
ScoobyDoobyDoo
 
Príspevky: 35
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -5


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!