PPFP: Slovák Tibor Konkoly chipleaderem na finálovém stole M

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: PPFP: Slovák Tibor Konkoly chipleaderem na finálovém stole M

Odoslaťod Konky 31 Júl 2011 18:20

5. miesto bolo velke sklamanie pre mna... min. som cakal top 3, ale niak sa mi to nepodarilo
som zacal hravat LAG kedze som uz mal CL na FT ale furt som narazal do monstrov ked som steeloval, a tým aj postupne som stratil CL. a vobec mi nechodili dobré karty a ma to netriafalo.
ináč cely turnaj bol dobry, hned prvej ruke som mal double up ked mi starší pán nevedel zahodit JJ :fish: .
a potom som mal nastola martina hrubého s ktorým som hral dve velké poty, obi 2 som vyhral ja. raz som ho 3betol s KK on mi dal mini 4bet, naco som ja odpovedal mini 5betom, co on (na moje prekvapenie) iba docalloval a na QT7 flope mi check foldoval. :shock:
druhý krát som ho zobral ked som otvoril 64s na BU a on dal call z BB. a na A high flope kde som mal flash draw a inside SD ma chech calloval az do rivru, kde potom muckol karty ked som ukazal runner-runner 2pary ;)
ale hovorím kvalitny turnaje som tam zahral s dobrími hráčmi, takze celkovo som spokojný.
a nakoniec dakujem všetkým, ktorý mi držali palce ! ! ! !

Za tento príspevok od Konky poďakovali :
popoBA
Konky
 
Príspevky: 12
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PPFP: Slovák Tibor Konkoly chipleaderem na finálovém stole M

Odoslaťod yegon 31 Júl 2011 18:26

aj tak pekne, gratz
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: PPFP: Slovák Tibor Konkoly chipleaderem na finálovém stole M

Odoslaťod KoPe 01 Aug 2011 05:47

AKÁ ŠŤASTIA !!! :lol2:
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!