ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 07 Aug 2011 10:11

Chlpo1989 napísal:Ta prva ruka ak mas take ready je myslim okej.
Ta druha sa mi uz velmi nezda. Pises, ze ked budes mat draw na turne, tak budes raisovat, no mas tam len gutshot a aj to uz od flopu. Na tom blank turne nemas velmi co reprezentovat a myslim si, ze keby tam ma chalan 77, tak ta calluje a mas seriozny problem za 50bb.

Inak ake ruky by si raisoval PF for value a bluff?


+1, presne to som chcel napisat aj ja :) Turn bluff je tam meh ...
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 07 Aug 2011 12:13

tak uvidím s čím mi je schopný callnuť turn raise a napíšem si poznámku, ak by to bolo niečo nezvyčajné. Vyzeral úplne hlúpo, práve preto som aj tak zahral 2. ruku. Cbetoval všetky flopy,turny a takmer každý river + AGG FREQ je mrte veľká tak predsa nechcem drawovat na GS keď mi to nepreplatí takmer nikdy a ten raise na turne sa mi zdal ako najlepšie riešenie proti tomuto TYPU HRÁČOVI
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 07 Aug 2011 12:21

daj este samplesize, vacsina tych statov je dost irelevantna mozno :)

Turn raise proti takemuto TYPU HRACA nie je zly sposob, ako ho exploitovat, ale my ti iba hovorime, ze toto nie je na to dobra situacia. Dokonca je to jeden z najhorsich boardov na turn raise bluff, kedze on ti tu zhodi ovela ovela menej ako napriklad na Q94A ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 07 Aug 2011 12:38

(287)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 07 Aug 2011 13:01

no na turn a river cbet takato vzorka obv nestaci, ale ak mas take ready, tak sa to da :) To len tak do buducna ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 07 Aug 2011 13:07

flop cbet bolo 8/11 turn cb 9/9 a river cb asi 4/6.. ale ide proste o ten princíp, že on tam bude barrelovať hocičo hocikedy, tak prečo to nevyužiť?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 07 Aug 2011 13:28

Zeltzn napísal:flop cbet bolo 8/11 turn cb 9/9 a river cb asi 4/6.. ale ide proste o ten princíp, že on tam bude barrelovať hocičo hocikedy, tak prečo to nevyužiť?


Lebo ak to robis prvykrat, tak nemas ponatia, ako sa on zachova na spatnu agresivitu. A prave preto bez takehoto blizsieho readu si treba na to vyberat boardy, ktore su na to vhodne. Ak ti zacne foldovat 100% casu, tak mozes raisovat kazdy jeho druhy barrel, ale musis si uvedomit, ze on tiez nehra 100/100, a teda nejaka rozumna cast jeho range su ruky, s ktorymi chce pokracovat. A prave na tomto boarde ich je dost.

Ak si mu to uz spravil 11x pred touto konkretnou handou a on stale insta zahadzoval bez nejakej obrany, tak ano, mozes raisovat kazdy jeho druhy barrel, ale potom by si to asi sem nepostoval na forum, ze hej :)

Za tento príspevok od matiapag poďakovali :
Zeltzn
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 07 Aug 2011 13:53

matiapag napísal:Lebo ak to robis prvykrat, tak nemas ponatia, ako sa on zachova na spatnu agresivitu


Presne toto som potreboval počuť :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 09 Aug 2011 20:48

Konečne mám nejaký režim,akurát mám nejaké nové videá (ty mati) a každý deň mrknem 1 videjo + 1-1,5k hands daily :good: V poslednej dobe veľmi rád sweatim, tak ak by mal niekto chuť ozvite sa ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 11 Aug 2011 20:45

Small update:
Video som natočil a okomentoval,dnes ho zrenderujem a capnem niekam nech si ho môžte stiahnuť. Odporučte nejaké stránky, kde si myslíte, že by sa to z tade ťahalo najlepšie etc. Megaupload .. okomentoval som ho asi na tretí krát, lebo v jednom som sa celu dobu len smial a v druhom už ani neviem, takú super náladu mám (to asi ešte z bororo večera z brava :D ) Prst sa mi konečne začal hojiť, tak od budúceho týždňa môžem opäť nastúpiť na zelené trávniky,vyblázniť sa a tak :) Momentalne mam aj sick run zatial +13BI :apminer: ,ale redline ide úplne do hája... sledujem teraz výbornú sériu videí od vernera a jeho "učencov" s micros, ako hrať proti akým súperom,aké stoly treba hľadať a akých súperov chceme mať kde, aby nám to vyhovovalo a hlavne som prišiel nato, že bez table selection to proste NEJDE.

This was zeltzn for pokerportal,have a nice day :gl:

EDIT: Dnešným dňom môj bankroll dosiahol 4cifry a chcem sa Vám všetkým poďakovať,ktorí ste ma podpichovali,pomáhali mi a postovali mi do tohoto blogu. :poklona: Dovolím si povedať, že bez Vás by som ešte nadával na NL5ke že micros sa nedajú porážať,ďakujem :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!