Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Odoslaťod palo1973 08 Aug 2011 19:13

-sudden,myslis,ze je to vyhodne hrat 3 dni s tak malym buyinom,na 3 dnovy turnaj by sa imo ziadalo aspon tych 500 e,lebo takto to budu naozaj len majstrovstva blavy.........pre domacich ok,ale ak ma niekto platit trebars 100e za hotel,plus cesta,plus dalsie vydavky tak uz to prestava byt zaujimave.......

-ja som napriklad zvazoval ist sem

http://www.croatianpokerseries.com/

-o tom turnaji som pocul len dobre veci,struktura ok,pole soft,vela talianov sa priplavi z druhej starny jadranu,avsak dalsie vydavky by ma vysli na cca 1k euro,keby som bral aj rodinu,a tym padom by to bolo ako dovolenka predrazene a ako pokrovy vylet este viac,oplatilo by sa to snad ist viaceri hraci,jednym autom,prenajat nejaky apartman atd,povedzme bocne vydavky do tych 200-250 e
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Odoslaťod tomiG 08 Aug 2011 19:20

sudden napísal:konecne viacdnovy turnaj na Slovensku s dobrou strukturou, vypada to, ze v hrone sa uz poucili a zistili, ze na 3-dnovom turnaji sa da spravit dobra struktura :good: (struktura na MSR bola tragicka, dufam, ze aj tam bude buduci rok nieco podobne)

Highroller by mohol byt tiez celkom dobry kedze je tam garancia, uvidim na mieste podla urovne hracov ci si to zahram, 5-7k overlay by bol ideal :D

namieste sa rozhodnes podla urovne hracov?ked je silne pole tak si nezehras?alebo naopak ked sa tam zide banda noname moronov tak tiez nie?celkom mi nieje jasne ako sa da urcit uroven hracov pokial si snimi nezahras a tak isto solid hrac nemusi mat svoj den takze....daj tip ako si robis read na hracov pred turnajom
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Odoslaťod sudden 08 Aug 2011 23:30

palo1973 napísal: ...


jasne, v tom mas pravdu, ten buyin by mohol byt trochu vyssi a bolo by to vyhodnejsie co sa tyka nakladov, ale organizatori to asi vymysleli tak aby to bolo dostupne pre viac ludi
zase priemerny cas, ktory na takom turnaji stravim urcite nebudu 3 dni, Day3 hram len v pripade, ze postupim na final, co uz je celkom ok (teda predpokladam, ze Day3 bude len final)


to Chorvatsko moze byt dobre, len ako si pisal, je urcite vyhodnejsie ked ide viac ludi, zozenie sa nejaky apartman za normalnu cenu a tym sa znizia naklady, lebo tie poker tripy su niekedy dost drahe :) v tomto je dobry Rozvadov, ubytovanie je tam celkom lacne a ostatne naklady uplne minimalne lebo jedlo + nealko napoje su tam free a na velmi dobrej urovni
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Odoslaťod sudden 08 Aug 2011 23:47

tomiG napísal: ...


logicky, ked bude prilis silne pole tak si nezahram, hram to pre peniaze :)

kedze je to turnaj na Slovensku tak predpokladam, ze vacsinu hracov, ktori si zaplatia 1k event budem poznat, takze aspon tych dobrych/znamych hracov budem vediet identifikovat a podla toho kolko ich bude uz budem mat predstavu aka bude uroven, cim viac postarsich neznamych (alebo kludne aj znamych :D ) pankov tam bude posedavat tym lepsie :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Odoslaťod palo1973 09 Aug 2011 00:01

hej patrim aj do kategorie "postarsi panko"? :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Odoslaťod tomiG 09 Aug 2011 00:03

sudden napísal:
tomiG napísal: ...


logicky, ked bude prilis silne pole tak si nezahram, hram to pre peniaze :)

kedze je to turnaj na Slovensku tak predpokladam, ze vacsinu hracov, ktori si zaplatia 1k event budem poznat, takze aspon tych dobrych/znamych hracov budem vediet identifikovat a podla toho kolko ich bude uz budem mat predstavu aka bude uroven, cim viac postarsich neznamych (alebo kludne aj znamych :D ) pankov tam bude posedavat tym lepsie :)

tak tiez som postarsi panko tak si pridem zahrat aby sisi prisadol aj ty ;) inak ja osobne mam vacsi strach s tych starsich neznamych pankov ako zo znamych kvalitnych hracov a dokonca by som bol rad keby na mojom stole sedeli len svk pro alebo semi prohraci
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Odoslaťod sudden 09 Aug 2011 02:08

vidim, ze mame ine poziadavky na dobry turnaj :D mozem vediet preco hras radsej s dobrymi hracmi ?


-palo, kedze light 5-betujes vojnovych veteranov na WSOP tak ta do tejto kategorie zaradit nemozem, po 60ke mozes poziadat o prehodnotenie :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Odoslaťod panSlepy 09 Aug 2011 04:42

a kurvadrát........prihlás sa na live turnaji,určite sa dohodneme..hm...
panSlepy
 
Príspevky: 13
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -5

Re: Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Odoslaťod DevilMayCry 09 Aug 2011 15:22

panSlepy napísal:a kurvadrát........prihlás sa na live turnaji,určite sa dohodneme..hm...


mi zaplatis jedno pivo s sme si kvit :beer:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Majstrovstvá Bratislavy - garantovaných €75,000!

Odoslaťod Traged 09 Aug 2011 18:29

Čo je to dobrý hráč na takomto turnaji ? posadím tam šimpanza, zaplatím mu buy in a keď mu pôjde luck, vyhrá celý event, tak o čom potom je reč.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!