Čo povedali členovia November Nine?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Čo povedali členovia November Nine?

Odoslaťod admin 11 Aug 2011 12:03

Diskusia k článku: Čo povedali členovia November Nine?

Po zložení final table main eventu na WSOP 2011 vyspovedali organizátori podujatia všetkých jeho účastníkov, ktorí si to medzi sebou rozdajú o prvé miesto zaručujúce $8,711,956! No aj ďalší si prídu na svoje. Aké boli ich prvé pocity, čo redaktorom prezradili Staszko, O"Dea a Heinz? Áno, nemôžme začať nikým iným ako tým, čo nám všetkým spravil najväčšiu radosť, čiže Martinom Staszkom. Jeho stack 40,175,000 ho radí medzi kandidátov na zisk najcennejšieho pokrového náramku roka. Mnohí viete o Martinovi málo, a tak je iste zaujímavá aj jeho odpoveď na otázku čomu sa venoval pred tým, ako sa naplno začal venovať pokru. Martin odpovedá "Študoval som na Univerzite v Ostrave a potom 3 roky pracoval v automobilovom priemysle. S pokrom som sa stretol pri sledovaní televízie, konkrétne som videl EPT. Potom som začal hrávať online, ale iba o play money. Následne som sa začal učiť a hrávať cash game. Pokrom sa živým asi 3 roky."

Koľko eventov si vlastne počas WSOP 2011 odohral? "15 aj s main eventom. V ITM som bol 4-krát, čiže 5-ty je main event."

Kto bude najväčším protivníkom pri final table? "Ben Lamb je skvelý a má vynikajúcu WSOP. Ale všetci po mne pôjdu...."

Myslíš, že keď prídeš domov budeš slávny? "No určite slávnejší než teraz" (smiech).

Je pre Teba poker zábava, ale biznis? "To je ťažká otázka. Je to aj zárobková...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Čo povedali členovia November Nine?

Odoslaťod DevilMayCry 11 Aug 2011 12:58

Čo považuješ za relax, keď nehráš poker? "Dám si pár pív a lahnem do postele. (smiech)"

Aj teraz máš v ruke pivo, akú značku máš najradšej? "Mám rád Carona, má špecifickú chuť. Ale doma pijem väčšinou Haineken."


nie nahodou corona ? :crazy:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Čo povedali členovia November Nine?

Odoslaťod wookie 11 Aug 2011 13:02

nie náhodou corgoňa? :fish:
wookie
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Čo povedali členovia November Nine?

Odoslaťod cercerBTSSK 11 Aug 2011 13:28

toto je celkom vystihujuce a zabavne

Posledná otázka, čo budeš robiť ak vyhráš 8,700,000 dolárov za titul majstra sveta? "Hrať väčšiu cash game, pravdepodobne."
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Čo povedali členovia November Nine?

Odoslaťod Horsey7 11 Aug 2011 23:26

admin napísal:Pokrom sa živým asi 3 roky


:angel:
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!