V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Odoslaťod oli.strs 13 Aug 2011 16:54

Pekna statistika z 82 ci kolko ludi 2 nemci a obaja na FT a nakoniec v deale, s jednym aj s druhym som tocil flip o ich stack a oboch som zdabloval :) v last 18 alebo 20. Niekto mi pri stole hovoril ze to hraju katastrofalne ale ked hrali somnou pri stole a potom aj FT tak hrali dobre imo. Urcite nad priemer ked berem vsetych hracov co tam hrali. Velmi rad by som dohral ten turnaj do konca, nuz ale 4.30 bolo na mna dost ked som vstaval o 8.00, skoda
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Odoslaťod TomMolivan 13 Aug 2011 17:12

Tak hrať nadpriemerne pri takomto turnaji asi nebude zase až také ťažké, nie? :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Odoslaťod palo1973 13 Aug 2011 17:25

ramzey napísal:
popoBA napísal:inak k tym nemcom, to je uchvatne, oni sa len tak zobrali a cestuju po statoch a mestach europy a v kazdom si daju nejaky turnaj. bomba napad na letnu dovolenku :)


Chcelo by to sponzora :D


-myslim,ze ich sponzoruju pani,ktori nielenze check raisuju s 23 882 flopy,a dokonca zavolaju aj superov allin :crazy:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Odoslaťod ramzey 13 Aug 2011 17:59

palo1973 napísal:
ramzey napísal:
popoBA napísal:inak k tym nemcom, to je uchvatne, oni sa len tak zobrali a cestuju po statoch a mestach europy a v kazdom si daju nejaky turnaj. bomba napad na letnu dovolenku :)


Chcelo by to sponzora :D


-myslim,ze ich sponzoruju pani,ktori nielenze check raisuju s 23 882 flopy,a dokonca zavolaju aj superov allin :crazy:


A ja som si myslel, ze su to stari vojnovi veterani co zahodia na 5bet bluff nasmu skvelemu palkovi, co ty vies, ci oni vobec videli na karty na tom wsop.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Odoslaťod popoBA 13 Aug 2011 23:43

nebudem zakladat nove vlakno ktomuto turnaju,toto je ako vidim celkom citane.

takze ako uz viete islo o turnaj v CCC Bratislava 33e buyin a 2000e GTD. turnaj bol spojeny aj s bounty odmenou na 2 slovenskych pro hracov Mariana Hlucheho a Vlada "7castle" Sedmohradskeho.za ich vyradenie sa dalo ziskat 50e cash + 30eurovu poukazku na lubovolny turnaj v CCC.

Do turnaja nakoniec naskocilo az 83 hracov a tak sa garantovana suma bohate prezbierala a zastavila sa na cisle 2739e.
zo znamych mien sa turnaja zucastanili namatkou Mato Pecnik, Miso Graf, Tibor Konkoly, Andrej Cintula, Lukas Nachtmann, Milan Lohnicky, Robo Obrtlik, Jozef Jankovich z Golden Vegas atd atd

Z pp.sk som videl napr Hamana, PanaSlepeho, Rockyho, KoPeho, Ramzeyho, Cicvora a urcite aj viacerych ale pisem to 2 dni po takze srry ak som dakoho nevidel nespoznal alebo vynechal.

Obrázok
7castle (vpravo) a Tibor Konkoly

Obrázok
Lukas Nachtman (vlavo) a Marian Hluchy

7castle s Marianom si chceli dohodnut aj last longer propbet no nakoniec mohol byt Marian rad ze tak neurobili. Z turnaja sa totiz ako prvy porucal prave on ked sa s A :diamond: T :heart: dostal na flope T :diamond: 7 :heart: A :club: do allinu so superom ktory drzal "iba" A :spade: Q :heart: no riverova Queena ukoncila jeho posobenie v turnaji.

7castle sa v turnaji drzal podstatne dlhsie a jeho skalp si nakoniec ukoristil "Panslepy" ked 7castlov push z MP s J8 calloval z CO s AQ a na boarde JxKTx skompletoval dokonca nuts

Obrázok
velmi zaujimavy stol: zlava: Martin Pecnik, Miso Graf, Tomas Galla, Andrej Cintula a aj jeden clen pp.sk ale ten nechcel byt menovany :D

Finalovy stol ktory sa zlozil bol naozaj zaujimavy, nechybali obidvaja vyssie v threade spomenuti nemci na poker turne po europe ale aj zastupkyna zenskeho pokru a dokonca pokerportalu Lucia "sklucis" Cisarova. To ako to na finalovom stole prebiehalo som uz nesledoval pretoze som bol zlakany na "home omaha poker after dark cash game" :D ale celkom vystizne to vo svojom poste vyssie zhrnul tiez finalista oli.strs a zackmir

Obrázok
finalovy stol
Obrázok
finalovy stol

Co na zaver? urcite vsetci uz z fotiek vidia ze islo o velmi vydareny turnaj (idu reci ze niektore kluby museli svoje turnaje pre nedostatok ludi dokonca zrusit) ci uz ucastou alebo urovnou zucastnenych hracov.Pocas aj po turnaji bezali samozrejme aj 2 plne cash stoly. Concord Bratislava ide s novym vedenim brutalne hore a pomaly ale isto dobieha aj sucasnu bratislavsku jednotku Golden Vegas. Vidime sa nabuduce internetove mysi.

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
sry4that
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Odoslaťod Adam_OxO_G 14 Aug 2011 03:02

neviem si pomoct ale ja tam vidim dve zeny :)

Za tento príspevok od Adam_OxO_G poďakovali :
ramzey
Adam_OxO_G
 
Príspevky: 180
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 6 krát/11 krát
Karma: 1

Re: V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Odoslaťod KoPe 14 Aug 2011 05:29

Adam_OxO_G napísal:neviem si pomoct ale ja tam vidim dve zeny :)


máš pravdu adam boli tam dve ženy. :D
tá druhá slečna neviem kto bola ale mala krásne modré oči a mrte sexy účes :) a na keši sa divila že som z nej nespustil oči :D
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Odoslaťod palo1973 14 Aug 2011 07:50

ten uces je cool :good: ,punk`s not dead
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Odoslaťod Bartman 14 Aug 2011 12:44

Ten uces je fakt super :)

palo1973 napísal:ten uces je cool :good: ,punk`s not dead


To mi pripomenulo:
Aky je rozdiel medzi Amy Winehouse a punkom?
Punk`s not dead :D :D :D
Bartman
 
Príspevky: 127
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: V Concord Card Clube nový rake back systém a ´7castle´ ako b

Odoslaťod haman 14 Aug 2011 12:56

oli.strs napísal:Velmi rad by som dohral ten turnaj do konca, nuz ale 4.30 bolo na mna dost ked som vstaval o 8.00, skoda

cize si to hral, a zrazu si povedal, ze ok, koncim, rano vstavam a si sa opustil? :shock: o kolkej? :)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!