Narozeninová párty Kajot Poker Club Ostrava

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Narozeninová párty Kajot Poker Club Ostrava

Odoslaťod admin 24 Aug 2011 22:33

Diskusia k článku: Narozeninová párty Kajot Poker Club Ostrava

Narozeninová párty k 1. výročí fungování Kajot Poker Club Ostrava se konala v pondělí 22. srpna 2011. Hlavním turnajem oslav byl turnaj s buyinem 1.000+200 a možností 1x rebuy 1.000 do první pauzy a garancí 100.000 Kč.Samozřejmostí byl welcome drink, raut a narozeninový dortík. No co vám mám povídat ?Možná se to bude zdát dlouhé, ale doporučuji dočíst do konce. První runner runner suckuot jsem nafasoval již v Brně. Přes net se mi podařilo zakoupit jedno z posledních míst ve žlutém buse. Dorazím skoro přesně na odjezd s vyplazeným jazykem a celý propocený (bylo nějakých +40° minimum) a uvítá mne zpráva o zpoždění 1 hodinka. Tak zajdu přes ulici do kavárny a po návratu mne uvítá riverová další hoďka navíc. Vrací mi buyin a odcházím na vlak – vyšší buyin, nebude kávička v ceně ani wifi zdarma (mohla být krásná 2,5 hodinová PLO session).1-outový suck river přišel v Ostravě.Blížíme se k Ostravě a černé mraky nevěstí nic dobrého. Ve Svinově (městská část Ostravy) již šíleně prší a tak si nechávám zdarma rozdat druhý flop – free cesta na Hlavní nádraží (buyin jsem měl pouze do Svinova), kde se dá suchou nohou dojít k šalině (pro cizince, nebrňáky = tramvaj, električka). Čekám asi 15 minut, přestává pršet, nastupuji do šaliny směr centrum. Jednu zastávku před vystoupením přichází špatný turn – začíná padat celkem dost vody a na výstupní...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Narozeninová párty Kajot Poker Club Ostrava

Odoslaťod tomas.ziak 24 Aug 2011 23:35

Veľmi príjemné čítanie..pekná story, aspoň to všetko nakoniec stálo za to. Gratulácia!

Za tento príspevok od tomas.ziak poďakovali :
APminer
tomas.ziak
 
Príspevky: 69
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Narozeninová párty Kajot Poker Club Ostrava

Odoslaťod haman 25 Aug 2011 02:21

Pro chipleadera to vychází na 24k Kč, což se mu nepozdává, ale navrhuje, že když mu dáme každý tácek, tak to ukončíme.

:-D
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Narozeninová párty Kajot Poker Club Ostrava

Odoslaťod APminer 25 Aug 2011 10:47

haman napísal:Pro chipleadera to vychází na 24k Kč, což se mu nepozdává, ale navrhuje, že když mu dáme každý tácek, tak to ukončíme.

:-D


se ti neco nepozdava ? ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Narozeninová párty Kajot Poker Club Ostrava

Odoslaťod keso26 25 Aug 2011 11:08

gratz APiku, sa to na stare kolena :apminer3: aj naucis :D ..pekny vysledok :good:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Narozeninová párty Kajot Poker Club Ostrava

Odoslaťod APminer 25 Aug 2011 11:14

keso26 napísal:gratz APiku, sa to na stare kolena :apminer3: aj naucis :D ..pekny vysledok :good:


thx
naučit - to nehrozí :lol2: stačí ustát flip ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!