Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Odoslaťod admin 31 Aug 2011 09:41

Diskusia k článku: Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Pokroví hráči čakali v posledných dňoch netrpezlivo na nové vyhlásenie Full Tiltu, ktoré bolo naplánované na dnes ráno a dočkali sa. Od udalostí ktoré vyšli najavo od Black Friday (15.apríla) je zrejmé, že Full Tilt Poker nebol pripravený na ďalekosiahle následky, ktoré zapríčinilo presadzovanie zákona zo strany vlády v USA. FTP nebol doteraz schopný vyplatiť hráčov z USA a stále sú vyradené aj jeho online servery. Vyhlásenie Full Tilt Pokru si môžete prečítať tu: „Udalosti z Black Friday prišli na pätách predchádzajúcich vládnych donucovacích činností a významnej krádeže. V priebehu dvoch rokov pred Black Friday, vláda v USA zadržala približne $115,000,000 z hráčskych fondov, ktoré boli situované v amerických bankách. Aj keď my veríme, že poskytovanie služby online pokru neporušuje žiadne federálne zákony (presvedčenie podporované mnohými solídnymi a dobre odôvodnenými právnymi posudkami), Ministerstvo Spravodlivosti v USA má iný pohľad na vec. Okrem toho bola už verejne reportovaná aj skutočnosť, že kľúčový platobný procesor ukradol približne $42,000,000 od FTP. Do 15.apríla 2011 Full Tilt Poker vždy pokrýval tieto straty, aby nebol nikdy ovplyvnený žiadny z jeho hráčov. Koncom roka 2010 a začiatkom 2011 prežíval Full Tilt Poker neobvyklé problémy s niektorými z jeho finančných procesorov a to výrazne prispelo k finančným problémom....

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Odoslaťod Marcel73 31 Aug 2011 10:48

Platobný procesor? Taky by som chcel mat doma.
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Odoslaťod DevilMayCry 31 Aug 2011 13:33

Marcel73 napísal:Platobný procesor? Taky by som chcel mat doma.


co je to platobny procesor ? :crazy:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Odoslaťod pokpleja 31 Aug 2011 13:39

povedal by som, ze sluzby typu Moneybookers, Paypal atd..
Obrázok používateľa
pokpleja
 
Príspevky: 213
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Odoslaťod vlade 31 Aug 2011 14:06

Ano, nejaka takato spolocnost to je, upravil som to v clanku aby to bolo zrozumitelnejsie :good:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Odoslaťod A_Rimmer 31 Aug 2011 14:23

vlade napísal:Ano, nejaka takato spolocnost to je, upravil som to v clanku aby to bolo zrozumitelnejsie :good:


No ked sme pri tej zrozumitelnosti, tak tato veta vedie: :D "Udalosti z Black Friday prišli na pätách predchádzajúcich vládnych donucovacích činností a významnej krádeže." :P

Inak z toho vyhlasenia sme sa zase nic nedozvedeli, mojich 260$ je uz asi definitvne v... :evil:
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Odoslaťod svoco 31 Aug 2011 15:13

Ked sa na tie cisla pozrieme podrobnejsie tak ak su pravdive tak to s nimi nevyzera az tak zle.
$300M - udajne dlzia hracom
-$115M - zhabane/zadrzane DoJ
-$60M - nesprocesovane echecky (na tieto by po uvolneni banu zo strany DoJ mali mat narok a celkom rychlo dostat cislo blizke 100%)
-$42M - ukradnute/spreneverene payment procesorom (neteller/MB by som nedaval ako priklad, skor to bude nejaka US banka pred krachom, ktora sa ulakomila na poplatky spojene s transfermi na poker stranky a porusovala zakon, tu by som nebol taky optimista ci tie peniaze niekedy uvidia)
-$10M ktore dlzi Ivey (tie info sa zdali byt spolahlive a nikto ich nedementoval)
=$227M v aktivach
do $300M chyba $73M, ktore kludne mozu drzat v cashi (aj ked pochybujem ze maju vsetky) ale kedze mesiac pred pozastavenim licencie fungovali cashouty vpohode tak nejaky cash minilmalne $10M-$20M by mali mat k dispozicii

povodne som ocakaval ze bude ta diera aspon $200M :)
svoco
 
Príspevky: 46
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Odoslaťod tomiG 31 Aug 2011 16:47

este by som si velmi rad vypocul od niekoho kto ma aspon elementarne znalosti z financnych procesov ako je mozne okradnut taku ctenu firmu ako je full tilt :crazy: to ze im zadrzali nejake prostriedky kym sa cela vec vevysvetli je velmi pravdepodobne ale moj skromny odhad je ze prave full tilt po vzajomnom zapocte bude dlhovat im ;) inak full tilt ma uz nicim neprekvapi ale krmit ludi takymito hlupostami :crazy:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Nové prehlásenie Full Tilt Pokru!

Odoslaťod tomisumi 31 Aug 2011 23:11

ako je mozne okradnut taku ctenu firmu ako je full tilt


Obrázok

hmm...

Za tento príspevok od tomisumi poďakovali :
YOSSARIAN1980
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!