Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Odoslaťod admin 08 Sep 2011 03:07

Diskusia k článku: Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

A v tom prvom hralo iba 28 hráčov! Čo poviete, oplatí sa? Jediné čo potrebujete je registrovať sa cez link na našej stránke a zadať bonus kód: pokerportal. Iba prednedávnom sme vám priblížili naše exkluzívne freerolly o $1,000, ktoré prebiehajú v najväčšej svetovej online herni, teda na P****Stars. Mali by sme vám ich však dať do väčšieho povedomia, nakoľko v nich ide o naozaj skvelé výhry. Zahrať si totiž freeroll o $1,000 nie je na zahodenie. A hlavne, keď sa ho zúčastní iba 28 hráčov, tak ako tomu bolo pri jeho prvej časti. Áno, prvého privátneho freerollu o $1,000 sa zúčastnilo iba 28 hráčov! V spolupráci s P****Stars sme pre vás teda pripravili privátne freerolly o $1,000, pričom zúčastniť sa ich môžu všetci hráči, ktorí vložlia do herne svoj prvý depozit. Druhou a zároveň poslednou podmienkou na účasť v turnaji je to, že do turnaja majú prístup iba hráči, ktorí sa na P****Stars registrovali preklikom cez našu stránku (čiže buď cez banner, alebo textový link na našej stránke) a vložia svoj prvý depozit s bonusovým kódom: pokerportal. Freerolly za podobné jednoduché podmienky sa odohrajú ešte 3:8.9.2011 o 20:00 - ID turnaja: 434403913
12.9.2011 o 20:00 - ID turnaja: 434403914
15.9.2011 o 20:00 - ID turnaja: 434403915...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Odoslaťod Similimi 08 Sep 2011 18:54

preco mi prosim pri vklade nechce zobrat ten bonus kod pokerportal?
Obrázok používateľa
Similimi
 
Príspevky: 13
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Odoslaťod admin 08 Sep 2011 19:47

Napada mi len jedna moznost, pravdepodobne nemas hernu stiahnutu cez pokerportal link, tym padom tato akcia bohuzial nie je pre teba urcena. Ci mas hernu stiahnutu cez nas link zistis jednoducho, pozries sa do Requests -> Tournament tickets a tam by si mal mat tickety 1x PokerPortalSkALL a PPBuyin, to su vlastne vstupenky do pokerportalovskych turnajov.

Ak tam tie tickety mas, tak druha moznost je ze uz si niekedy vkladal do herne, tato akcia je urcena len pre tych, ktori este do herne P****Stars nikdy predtym nevlozili peniaze a pri prvom vklade pouziju bonus kod pokerportal.

Ak to neni ani jedna z tychto moznosti mozem este zistit u manazera ze kde je problem, ale ten bohuzial odisiel na dovolenku a ma sa vratit az 15-teho :(
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Odoslaťod Similimi 08 Sep 2011 20:44

dakujem za odpoved, bohuzial nepomohla :) do PS som sa regla cez pp.sk, tickety teda mam tiez, a este som tam nevkladala... navyse, ten isty problem ma aj moj znamy...
Ked chcem vlozit bonus kod, napise mi, ze je neplatny al. nesplna pozadovane kriteria (napr. min. vklad).
Vzhladom na to, ze som chcela vlozit 11$, pricom do PS je min. vklad 10$, tak jedine co mi napada je, ze moze byt nejaka finta v tom bonus kode, a teda ked ho chcem pouzit musim vlozit neviem kolko $.
Neviete mi nejako zistit ci je k tomu bonus kodu poziadavka na min. vklad, kt. by bol vacsi ako tych 10$? :)
Obrázok používateľa
Similimi
 
Príspevky: 13
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Odoslaťod admin 08 Sep 2011 20:51

Pokusim sa, dam vediet aj ked sa mi podari nieco zistit aj ked nie (predpokladam ze zajtra).
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Odoslaťod Similimi 08 Sep 2011 21:06

dakujem :) ma to cas, dnesny turnaj som uz nestihla, takze snad toho 12.teho :)
Obrázok používateľa
Similimi
 
Príspevky: 13
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Odoslaťod emjay_sk 09 Sep 2011 10:12

takisto mam problem s prvym vkladom. Registroval som sa cez pp.sk, dokonca ma to uvitalo v zmysle "we appriciate players from pokerportal.sk" ale ked otvorim "Tournament tickets" nic tam nie je, no a ten bonus kod samozrejme nefunguje :(
emjay_sk
 
Príspevky: 2
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Odoslaťod admin 09 Sep 2011 10:16

Pisal som im este vcera v noci, ze viac hracov ma problem, hned ako mi pride odpoved tak dam vediet, bohuzial je nejaka konferencia prave v Barcelone a vela manazerov tam islo, ale odporucili mi mail na ktory sa mam obratit v pripade nejakeho problemu tak som tam napisal...
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Odoslaťod admin 10 Sep 2011 01:00

Prisiel mi od nich dnes email:

Thank you for contacting the P****Stars Partners team.

Please accept our apologies for the delay in answering your inquiry.

Please note that there is not issue with the bonus code, once a player signs up, they will need to wait up to 24 hours to get the bonus code activated. They can check if the bonus code is available by clicking on the ‘Cashier’ button → ‘My Bonus Status’ in the P****Stars Software. However, if they proceed with the deposit but failed to enter the code because of the 24 hrs time frame, they can contact our support team at support@P****Stars.com and they will manually credit the bonus.

Should you require further assistance in regard to this or any other matter, please do not hesitate to contact us.


Vyzera to tak, ze po registracii je nutne pockat a do 24h by mal byt ten kod pokerportal aktivny. To by vlastne znamenalo ze vas problem by mal byt vyrieseny, moze niekto potvrdit ci to uz funguje?

Dalsia moznost je napisat im na support@P****Stars.com a oni by mali nejako vediet pripisat tu vstupenku manualne pokial na nu ma niekto narok.
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Exkluzívny freeroll o $1,000 už dnes!

Odoslaťod Similimi 10 Sep 2011 14:05

az na to, ze obaja sme tam registrovani uz dost dlho... tak nic, aj tak vdaka za snahu... a fakt neni pri tom bonus kode nejaky limit kolko minimalne treba vlozit, aby fungoval?
Obrázok používateľa
Similimi
 
Príspevky: 13
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!