Sahamies opäť žiaril na P****Stars

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Sahamies opäť žiaril na P****Stars

Odoslaťod admin 13 Sep 2011 20:03

Diskusia k článku: Sahamies opäť žiaril na P****Stars

Ilari “Ilari FIN” Sahamies dáva pomaly zabudnúť na miliónovú nakladačku, ktorú dostal pre pár týždňami od Isildura a začína predlžovať svoju víťaznú šnúru na virtuálnych stoloch. Cez víkend sa stal znova najziskovejším hráčom a od svojich high stakes súperov si zobral dohromady $252,000. Hviezda z Fínska, ktorá je známa hlavne kvôli svojim ohromným swingom, znova ukázala svoje pokrové umenie na Pot-Limit Omaha stoloch. Počas víkendu odohral Sahamies celkovo 2,299 rúk a prevažne sa pohyboval na stoloch $200/$400 PLO. Práve na týchto stakes bol doslova nezastaviteľný a tomu zodpovedal aj jeho celkový profit. Posledné dva týždne zapol agresívny Fín znova na vyššie obrátky a predvádza famózne výkony na PS. Nedávno sa mu podarilo vyhrať aj najväčší pot v histórii na P****Stars, ktorý mal výšku $421K. Tento „monster“ dokázal vyhrať v 3-way all-ine proti hráčom „bernard-bb“ a „Skjervoy“. Priebeh celej ruky ste si mohli prečítať v nedávnom článku a nájdete ho aj na tomto odkaze. Tento víkend sa Sahamiesova pozornosť upriamila na hviezdy pokrového neba ako Niki “RealAndyBeal” Jedlicka, Phil “MrSweets28” Galfond a Brian “$tinger 88” Hastings. Tentokrát sme síce nevideli žiadne $421K poty, ale Ilari dokázal...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22213
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Sahamies opäť žiaril na P****Stars

Odoslaťod TomMolivan 13 Sep 2011 20:39

čítam "Sahamies opäť žiarlil na P****Stars" a hovorím si :wtf:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Sahamies opäť žiaril na P****Stars

Odoslaťod popoBA 14 Sep 2011 21:56

nechcem tu zas rozputat peklo o tom ake ma clovek v omahe s draw percenta atd ale tato zigmundova linia v tom najvacsom pote to je cista katastrofa. dostava x/r na flope ktory plati s TPTK bez redraws v 3way pote, jedine tak BDFD na ktoru si este aj sam drzi out, a ked mu na turne zazracne skoci FD tak sa tam vysype po dalsom skoro potsizebete cely iba s TP a FD. well played...
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Sahamies opäť žiaril na P****Stars

Odoslaťod Ceasears 14 Sep 2011 22:24

popoBA napísal:nechcem tu zas rozputat peklo o tom ake ma clovek v omahe s draw percenta atd ale tato zigmundova linia v tom najvacsom pote to je cista katastrofa. dostava x/r na flope ktory plati s TPTK bez redraws v 3way pote, jedine tak BDFD na ktoru si este aj sam drzi out, a ked mu na turne zazracne skoci FD tak sa tam vysype po dalsom skoro potsizebete cely iba s TP a FD. well played...

Hmmm,ja sa omahe venujem teoreticky,resp. ucim sa tak,ze si pozeram aj session regularov.Sem tam si pozriem len zo zaujimavosti aj HS,ale ten sahamies mi pride ako ulny gambler,po raise a 3 bete callne zo SB handy typu AQ92ss a podobny odpad a proste sa len snazi hitovat board a ako vravis,ked nieco hitne tak sa vysype,kludne aj s nejakym GS aspon tak mi to pride,ale ja som samozrejme :fish: ,ale to co tam predvadza on mi pride ako ruleta,este horsie ako ruleta...
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Sahamies opäť žiaril na P****Stars

Odoslaťod wizdo 14 Sep 2011 22:26

popoBA napísal:nechcem tu zas rozputat peklo o tom ake ma clovek v omahe s draw percenta atd ale tato zigmundova linia v tom najvacsom pote to je cista katastrofa. dostava x/r na flope ktory plati s TPTK bez redraws v 3way pote, jedine tak BDFD na ktoru si este aj sam drzi out, a ked mu na turne zazracne skoci FD tak sa tam vysype po dalsom skoro potsizebete cely iba s TP a FD. well played...


preco peklo sak je to pravda, ked ho vidis s cim hra a ako hra, keby nato mal aspon vysvetlenie ako durrrr(tiez hra agro ale on by si to aspon obkecal ze preco to robi) ale podla mna on len vidi ze ma dalsie outy a posle to tam...

a na flope má ešte GS ale v 3way pote je jeho ruka hnoj čo cbet/foldnem...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!