´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´roy16´

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´roy16´

Odoslaťod admin 21 Sep 2011 15:02

Diskusia k článku: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´roy16´

sd 1. Zdravím Palo. Mohol by si sa stručne predstaviť pre tých, ktorí ťa nepoznajú? Odkiaľ si, vek, rodina?roy16: Ahoj. Pochádzam z Nitry a v lete som dosiahol Kristove roky. Mám 4-ročného syna Paľka.
2. Ako a kedy si sa dostal prvý krát do kontaktu s pokrom?
roy16: Od mlada som hrával karty. Najskôr so strýkom u babky to bol Ďuro a kto prehral pil griotku. Poviem vám, bol som veľký Ďuro.... S pokrom som začal počas štúdia na VŠ, buď s kamarátmi v našom obľúbenom pube, alebo so spolužiakmi z výšky, čiže napríklad s Vladom. S kamarátmi som si na tom slušne zarábal.
3. Cieľom tohto rozhovoru nie je ani tak predstaviť ťa ako hráča, ale pre niečo iné. Prezradíš nám čo ťa špeciálne spája s PokerPortal.sk?
roy16: Spolu s Vladom sme pokerportal.sk založili pred cca 5 rokmi a fungujeme tak šťastne až do teraz, či smrti stránky? :) Nie, životov máme dosť. 4. Prejdime teda hneď k téme, ktorá čitateľov zaujíma asi najviac. Ako je to so zákonom, ktorý obmedzuje propagáciu pokru na území SR?
roy16: No bola to rana pod pás. Niečo, čomu sa človek venuje 5 rokov a čomu sa začalo čoraz viac dariť, nám niekto zruší zákonmi. Osobne som vedel, že sa také čosi chystá. Vedelo to dosť ľudí, čo sa v tejto sfére pohybuje. No nečakal som že to príde tak skoro. To vieš, kuloárne informácie preniknú. Najbizardnejšie na tom celé je, že zákon...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22215
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´roy16´

Odoslaťod Sunwu 21 Sep 2011 18:42

rozhovor dobry, ale tolko chyb... :)
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´roy16´

Odoslaťod cicvor 22 Sep 2011 09:24

nice interview :) a imho spravny "pohodak" . . . gl v zivote a nech sa dari so strankou :gl:
Obrázok používateľa
cicvor
 
Príspevky: 78
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 5

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´roy16´

Odoslaťod yegon 22 Sep 2011 10:23

o tienistych strankach royovho zivota ani slovo - napriklad squatterska epizoda v brne :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´roy16´

Odoslaťod 016roy 22 Sep 2011 19:26

yegon napísal:o tienistych strankach royovho zivota ani slovo - napriklad squatterska epizoda v brne :)


:D 13 ci kolka to je komnata sa nekomentuje ;)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!