Full Tilt okradol hráčov: Lederer, Ferguson a Furst obžalova

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Full Tilt okradol hráčov: Lederer, Ferguson a Furst obžalova

Odoslaťod goldman2 24 Sep 2011 22:14

je to fair , ze nepisu len o zazracnych chalanoch , ktori isli z nuly na miliony , ale aj pribehy z opacnej strany..
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Full Tilt okradol hráčov: Lederer, Ferguson a Furst obžalova

Odoslaťod popoBA 24 Sep 2011 22:29

dostal vyhrazny mail od FTP tak teraz dufa ze potriafa nejake kvaldy ked sa bude verejne kajat
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Full Tilt okradol hráčov: Lederer, Ferguson a Furst obžalova

Odoslaťod goldman2 24 Sep 2011 22:36

popoBA napísal:dostal vyhrazny mail od FTP tak teraz dufa ze potriafa nejake kvaldy ked sa bude verejne kajat
on nehrava na ftp ... ;)
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Full Tilt okradol hráčov: Lederer, Ferguson a Furst obžalova

Odoslaťod sudden 25 Sep 2011 00:10

goldman2 napísal:no a smiali ste sa , ked som vravel ze durrr je vymyslena figurka na pritiahnutie pozornosti, ono je ich viac, phil ivey , jesus atd hhh vraj ultra mega skill, je to cele biznis marketing a fraska, hlavne love su z niecoho uplne ineho ako z hrania pokru! durrr vzhral na ftp par milionov, ale na reklamach a kseftoch bokom robil ovela viac, rovnako ako ivey, hansen atd....cele je to biznis... neveril som na durrra a urobil som dobre...ale hlupacikovia stale potrebuju svojho durrra svoj vzor aka durrr, ivey, portugal prodigy, atd atd.... :lol2: :wall: 8-)


wtf ? nezda sa ti, ze to je trochu mimo ? ak nie tak sorry, v tvojom svete sa asi suvislosti chapu inak :D co s tymto celym ma spolocne durrr, marketing, etc ? marketing ocividne fulltiltu fungoval dobre, v tom problem spolocnosti urcite nebol ked boli druha najvacsia herna na svete :)

ak by bol durrr reklamna figurka, ktorej ku slave pomaha rigged soft tak by ho asi nenechali prehrat 5 alebo kolko mega s nejakym isildurom, ktory vsetko nasledne na nosebleeds odovzda inym a bustnuty utecie do pro teamu najvacsieho konkurenta, aspon mne takyto marketingovy tah ziadny zmysel nedava

nie ze by som nejako zaslepene obhajoval vsetkych tych nosebleeds heroes a cely ten marketing okolo, je mozne, ze herne nejakym sposobom stackuju urcitych hracov aby tam udrzali akciu co najvyssie (tak ako vacsina o tom nic neviem a uprimne je mi to uplne ukradnute) + multiaccounts, collusions a ine podvody medzi hracmi, ktore ma vobec neprekvapuju pri tych peniazoch, ktore sa tam tocia, tomu, ze je software rigged a nejakym sposobom vytvara hry/niekoho zvyhodnuje som nikdy neveril, jednoducho preto, ze v tom nevidim logiku a zatial nikto dost inteligentny/kompetentny neprisiel so ziadnym presvedcivym argumentom, ktory by taketo teorie podporoval, kto tomu neveri nech to nehra, easy

hrat sa teraz na hrdinu a vyhlasovat, "ja som vam to horovil, len vy ste nepocuvali ....." je smiesne a stale je to uplne mimo, rigged soft a v podstate vytunelovana spolocnost su myslim dost rozdielne veci
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Full Tilt okradol hráčov: Lederer, Ferguson a Furst obžalova

Odoslaťod slemo69 25 Sep 2011 00:40

keby mal niekto rigged soft, tak podla mna kradnu vsetky herne, takze moja rada, nehravajte online poker ! A kedze vas niekto moze oklamat aj na live pokri, tak nehrajte ani live, vyhnete sa okradaniu. Nedakujte mi :D
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt okradol hráčov: Lederer, Ferguson a Furst obžalova

Odoslaťod goldman2 25 Sep 2011 06:07

sudden napísal:
ak by bol durrr reklamna figurka, ktorej ku slave pomaha rigged soft tak by ho asi nenechali prehrat 5 alebo kolko mega s nejakym isildurom, ktory vsetko nasledne na nosebleeds odovzda inym a bustnuty utecie do pro teamu najvacsieho konkurenta, aspon mne takyto marketingovy tah ziadny zmysel nedava

jasne ze odovzdal isildurovi 5 melka, aby sa vytvorila nova figurka isildur, dalsi mladik ktory TO dokazal... a peniaze koluju dookola medzi kamosmi z vyssich kruhov, a mame tu novu postavu isildur... a zabudol som spomenut gusa hansena, staci precitat jeho knihu, kde som nevidel ziadny novy prvok, vsetko hral tak, ako "sa to ma hrat"... kedze to bol live poker, cakal som velkolepe tells a reads , o ktorych caro napisal dlhu knihu, ono tam ziadny read nebol... kazdy ma aj tak svoj nazor pohoda... ja na durrov, isildurov, portugal prodigy atd proste neverim..
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Full Tilt okradol hráčov: Lederer, Ferguson a Furst obžalova

Odoslaťod TomMolivan 25 Sep 2011 10:41

goldman2 napísal:
sudden napísal:
ak by bol durrr reklamna figurka, ktorej ku slave pomaha rigged soft tak by ho asi nenechali prehrat 5 alebo kolko mega s nejakym isildurom, ktory vsetko nasledne na nosebleeds odovzda inym a bustnuty utecie do pro teamu najvacsieho konkurenta, aspon mne takyto marketingovy tah ziadny zmysel nedava

jasne ze odovzdal isildurovi 5 melka, aby sa vytvorila nova figurka isildur, dalsi mladik ktory TO dokazal... a peniaze koluju dookola medzi kamosmi z vyssich kruhov, a mame tu novu postavu isildur


Hej, durrrr naschvál na Full Tilte odovzdal Isildurovi 5 mil., aby ten potom podpísal zmluvu s P****Stars :Bravo:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Full Tilt okradol hráčov: Lederer, Ferguson a Furst obžalova

Odoslaťod goldman2 25 Sep 2011 11:04

nenapadne, co?
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Full Tilt okradol hráčov: Lederer, Ferguson a Furst obžalova

Odoslaťod TomMolivan 25 Sep 2011 11:06

[ ] makes sense
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!