Full Tilt Poker podpísal zmluvu s Bernard Tapie Group, znovu

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Full Tilt Poker podpísal zmluvu s Bernard Tapie Group, znovu

Odoslaťod admin 01 Okt 2011 12:56

Diskusia k článku: Full Tilt Poker podpísal zmluvu s Bernard Tapie Group, znovuotvorenie sa odhaduje na začiatok roka 2012!

Iba jeden deň po tom, ako Alderney Gambling Control Commission zrušila licenciu Full Tiltu, spadla na pokrový svet ďalšia bomba, ale tentokrát sú to po dlhých týždňoch pozitívne správy. Bernard Tapie Group je investorom FTP a bola podpísaná dohoda o odkúpení. Toto vyhlásenie prišlo od samotného Laurent Tapieho, ktorý je generálnym riaditeľom Bernard Tapie Group. Laurent Tapie je synom známeho biznismena Bernarda Tapieho. Bernard Tapie pôsobil vo francúzskej vláde, bol manažérom vo svete športu, ale jeho špecializácia je v obnovovaní zbankrotovaných spoločností. Za svojím opaskom má už minimálne 40 takýchto spoločností, ktoré pretvoril na úspešný biznis, pričom najslávnejšou je „Adidas“, ktorú vlastnil od 1990 do 1993. Bernardova minulosť však nie je iba plná úspechov. V roku 1993 bol obvinený z manipulácie futbalového zápasu, za čo si odsedel 7 mesiacov vo väzení. Tapie bol taktiež odsúdený za daňové podvody a bol žalovaný svojím bankárom o navrátenie $240,000,000 pôžičky. Laurent Tapie podpísal včera exkluzívnu dohodu o kúpe Full Tilt Pokru a jeho súvisiacich aktív. Dohoda samozrejme zahŕňa aj vyplatenie hráčov Full Tiltu na celom svete. Tá je však stále predmetom niekoľkých podmienok, s primárnou podmienkou "priaznivým vyriešením" situácie s Ministerstvom Spravodlivosti v USA (DOJ). Rokovania s DOJ by sa mali začať okamžite. Tlačová správa, ktorú...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22214
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Full Tilt Poker podpísal zmluvu s Bernard Tapie Group, znovu

Odoslaťod s44vhl7l 01 Okt 2011 13:33

Obracia sa nam na lepsie casy :gl:
Obrázok používateľa
s44vhl7l
 
Príspevky: 210
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 55 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker podpísal zmluvu s Bernard Tapie Group, znovu

Odoslaťod dredd73 01 Okt 2011 14:38

Tak zrovna Adidasom by sa Tapie nemal už vobec chváliť : http://www.factsnfacts.com/brands_facts/adidas/
Nepripadá mi moc doveryhodný, ja žabožrutov nejak nemusím
dredd73
 
Príspevky: 31
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 6 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker podpísal zmluvu s Bernard Tapie Group, znovu

Odoslaťod palo1973 01 Okt 2011 15:07

dredd73 napísal:Tak zrovna Adidasom by sa Tapie nemal už vobec chváliť : http://www.factsnfacts.com/brands_facts/adidas/
Nepripadá mi moc doveryhodný, ja žabožrutov nejak nemusím


ani ja im neverim,uverim az potom ked budu prachy na ucte,a potom na ich pocest pojdem do Wein and co,objednam si dve porcie slimakov a zalejem to flasou francuzkeho vina,deal Monsieur Tapie? ;)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!