Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod admin 06 Okt 2011 10:55

Diskusia k článku: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Daily Bigs znamenají řadu garantovaných turnajů o velké peníze a také vaši šanci hrát o tisíce dolarů v hotovosti každý den v týdnu plus dvojnásobné garance každou neděli! Zde je program garantovaných turnajů, s nimiž se od dnešního dne budete setkávat denně:

Vstup do turnajů Daily Bigs začíná na pouhých $2.2, takže zúčastnit se a soutěžit o podíl z garantované výhry může skutečně každý. K dispozici jsou také satelity do každého z turnajů, místo vás tedy bude stát ještě méně.

A nezapomeňte, že P****Stars pro vás má ještě hlavní nedělní P****Stars turnaje s vysokými garancemi, včetně turnajů Sunday Million (garance $1,000,000), Sunday Warm-Up (garance $500,000) a dalších nedělních velikánů.

P****Stars rozdává více finančních odměn než kdekoliv ve světě online pokeru. Nenechte si ujít šanci získat peníze s turnaji Daily Bigs, které běží právě teď....

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod majkel_77 06 Okt 2011 15:07

P****Stars rozdává více finančních odměn než kdekoliv ve světě online pokeru. Nenechte si ujít šanci získat peníze s turnaji Daily Bigs, které běží právě teď.


a ja som si stale myslel ze to hrame o nase vklady medzi sebou a teraz vidim ze to nam dava PS :poklona:

btw zaujimalo by ma ci tu niekto rozoberal ake percento botov pridava PS pred koncom late reg ked nestiha naplnit garanciu lebo niekedy tam naskakuju tesne pred koncom hraci ako najati, samozrejme obcas sa aj ja regnem ak je turnaj deep alebo len maly buyin a nevadi mi skusit sa zdablovat par AI za sebou, nechcem pisat o rigged online a robit konspiracie ale aj tak by som nedal za to ruku do ohna
majkel_77
 
Príspevky: 49
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod tomiG 06 Okt 2011 16:22

majkel_77: nechcem pisat o rigged online a robit konspiracie ale...btw zaujimalo by ma ci tu niekto rozoberal ake percento botov pridava PS pred koncom late reg... :crazy:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod TomMolivan 06 Okt 2011 16:33

majkel_77 napísal:
P****Stars rozdává více finančních odměn než kdekoliv ve světě online pokeru. Nenechte si ujít šanci získat peníze s turnaji Daily Bigs, které běží právě teď.


a ja som si stale myslel ze to hrame o nase vklady medzi sebou a teraz vidim ze to nam dava PS :poklona:

btw zaujimalo by ma ci tu niekto rozoberal ake percento botov pridava PS pred koncom late reg ked nestiha naplnit garanciu lebo niekedy tam naskakuju tesne pred koncom hraci ako najati, samozrejme obcas sa aj ja regnem ak je turnaj deep alebo len maly buyin a nevadi mi skusit sa zdablovat par AI za sebou, nechcem pisat o rigged online a robit konspiracie ale aj tak by som nedal za to ruku do ohna


Odpoveď na otázku v percentách je samozrejme 0.

P****Stars jednak nikdy nemalo najmenší problém s prekračovaním garancií, majú v ponuke množstvo turnajov, kde sa garancie prekračujú dokonca niekoľkonásobne, a aj keby sa tak náhodou nestalo, tak tých $100 - $3,000, ktoré by ich to potenciálne mohlo stáť je pre nich tak strašne irelevantné množstvo peňazí, že to ani vyjadriť nedokážem. Plus nejak nerozumiem, ako by to, že tam "dosadia botov" firme peniaze ušetrilo, ak sa nejaký bot niekde objaví, tak jeho tvorcom určite nie je herňa.

No a to, že tam pred koncom hráči naskakujú ako najatí má očividné logické vysvetlenie. Random hráč, ktorý proste dostal chuť si niečo zapnúť a zahrať sa s najväčšou pravdepodobnosťou regne do turnaja, ktorý začína čo najskôr-
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod hegides 06 Okt 2011 16:54

.ze vobec mate silu na take veci reagovat :lol2:
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod eMKey 07 Okt 2011 00:05

nechcem tu zapalovat ziaden flame len nieco aktualne na zamyslenie pre vsetkych vyznavacov online:




5. Oktober 2011 | 56 Kommentare


Wi****m hill Poker: “Ja, wir benutzen Bots!”

Das Böse steht in den AGB's. Kein Platz für Spekulation. Kein Grund für diffuse Ängste. Die Bots sind mitten unter uns. Wi****m hill bekennt sich öffentlich. Die Frage Mensch oder Maschine muss neu gestellt werden. Hochgepokert.com ging der Sache nach und bietet Aufklärung.

Wi****m hill Poker und Paddy Power Poker, die dem iPoker Netzwerk angehören, haben bestätigt, Bots einzusetzen. Im 2+2 Forum wurde vom deutschsprachigen User "zaudermeister" gepostet, dass Wi****m hill Bots benutzt. Sein Screenshot zeigt auch ein Gesprächsverlauf mit dem Live-Support, der bestätigte, dass Bots eingesetzt werden.

nechcem tvrdit ze to robi stars ale za zamyslenie to stoji.......

zdroj: hochgepokert.de

:gl: online, grinders
eMKey
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 26 krát/5 krát
Karma: 5

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod tomiG 07 Okt 2011 01:43

tak pokial su tam neaky boti tak hraju jednoznacne pod spanielskou zastavou :D
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod majkel_77 07 Okt 2011 12:08

hegides napísal:.ze vobec mate silu na take veci reagovat :lol2:


ved ta nikto neprosil ty ovca aby si reagoval bola to normalna otazka do diskusie
asi chodis aj do kostola s rovnakou doverou ako sadas k onlinu ze? netreba dokaz, staci verit...

znamy robil soft pre jednu hernu takze nemam podozrenia ani zo sna ani od vietnamcov z mileticky

a argument typu nestoji im to za tych 3000 co im chyba do garancie??????? na turnaji kde je 1000+ ludi, co je na vacsine turnajov s BI pod 50usd si pozrite pri tej strukture co im staci, dvaja hraci herne na FT

chodim tam hrat aj preto ze tomu verim ze pri tych peniazoch co im zostavaju z kazdej hry maju tolko kesu ze su tazko za vodou a teda nepotrebuju odrbavat, ale nebol nahodou F****Tilt tiez medzi top hernami? verim ale nie slepo, len sa pytam ci sa v tom niekto hrabal a ci mate nejake info
Naposledy upravil majkel_77 dňa 07 Okt 2011 12:34, celkovo upravené 1 krát.
majkel_77
 
Príspevky: 49
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod majkel_77 07 Okt 2011 12:32

"No a to, že tam pred koncom hráči naskakujú ako najatí má očividné logické vysvetlenie. Random hráč, ktorý proste dostal chuť si niečo zapnúť a zahrať sa s najväčšou pravdepodobnosťou regne do turnaja, ktorý začína čo najskôr-"

pred koncom neskorej registracie, rozumej ked average chipcount je tak velky ze sa to uz ani velmi neoplati, nehovorim o progressive addon rebuy turnajoch kde mas na starte 3000 chipov a za addon dostanes 30000.

aj ja casto ked sa mi nechce pri min blindoch sediet hodinu tak naskocim neskor ale niekedy to uz nema vobec zmysel, jedine ze je fakt maly BI a hned po starte sa pokusim cez AI zdablovat

neviem ci tu vacsina hrate len CG ale tych mtt turnajov je tam taky blud vela ze sa to da asi tazko usledovat kto sa tam pred koncom neskorej registracie v hufoch prihlasuje, skusim sa tomu povenovat...

a dalsia vec, pri AA na ruke pred flopom hraci folduju v sekunde za sebou bet ci nebet takze vacsinou len beriem blindy, mozno je to len pocit ale hram dost casto na to aby som si nevsimol rozdiel oproti hocakemu inemu vysokemu paru
Naposledy upravil majkel_77 dňa 07 Okt 2011 13:07, celkovo upravené 2 krát.
majkel_77
 
Príspevky: 49
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod Chlpo1989 07 Okt 2011 12:36

Jop a ked dostanes KK, tak je hned na flope A...rigged.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Ďalšia

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!