Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod majkel_77 07 Okt 2011 13:02

to ze v kamennych herniach a kluboch hraju hraci za house ked sa nenaplni garancia to vam divne nie je a tam je to ocividne aj ked to asi tazko mozu vyuzit, o to skor ak su to slabi hraci, na druhej strane v online pri takych poctoch hracov kde je to skoro nemozne usledovat tam vam to divne nepride ze? a kde je to aj lahko zneuzitelne...myslite si snad ze nejaki ludia z tych komisii co davaju herniam licencie tam chodia sledovat tie softy a kontroluju to? a keby aj ze sa to neda obist?
len pisem ze netreba slepo verit
majkel_77
 
Príspevky: 49
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod majkel_77 07 Okt 2011 13:04

Chlpo1989 napísal:Jop a ked dostanes KK, tak je hned na flope A...rigged.

nic take nepisem takze si odpusti tieto klise, aj turnaje ktore som vyhral alebo dobre zakesoval boli aj vdaka viacerym BB a suckoutom, ja sa nevyplakavam ze mi niekto rozbil esa v hre, hovorim o tom skladani proti AA je to len pocit ale prilis casto sa mi to stane
majkel_77
 
Príspevky: 49
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod Martell17 07 Okt 2011 13:41

a cisto nahodou by to nemohlo byt aj tym, kedze drzis polku es z balicka, ze asi budu mat ostatni hraci ovela menej oblubenych startovnych kombinacii Ax? :)
Martell17
 
Príspevky: 86
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 18 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod majkel_77 07 Okt 2011 14:07

Martell17 napísal:a cisto nahodou by to nemohlo byt aj tym, kedze drzis polku es z balicka, ze asi budu mat ostatni hraci ovela menej oblubenych startovnych kombinacii Ax? :)


velmi cisto teoreticky mozne to je ;)
majkel_77
 
Príspevky: 49
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod skJacob 07 Okt 2011 14:20

majkel_77 napísal:
P****Stars rozdává více finančních odměn než kdekoliv ve světě online pokeru. Nenechte si ujít šanci získat peníze s turnaji Daily Bigs, které běží právě teď.


a ja som si stale myslel ze to hrame o nase vklady medzi sebou a teraz vidim ze to nam dava PS :poklona:

btw zaujimalo by ma ci tu niekto rozoberal ake percento botov pridava PS pred koncom late reg ked nestiha naplnit garanciu lebo niekedy tam naskakuju tesne pred koncom hraci ako najati, samozrejme obcas sa aj ja regnem ak je turnaj deep alebo len maly buyin a nevadi mi skusit sa zdablovat par AI za sebou, nechcem pisat o rigged online a robit konspiracie ale aj tak by som nedal za to ruku do ohna


Ahoj, ja hrávam asi 15 denných turnajov pravidelne (tzn. každý 2.-3. deň) a nikdy nie je problém s naplnením garancie. PS ju nastavuje dosť nízko takže je často prekročená aj o 2-3x; až rozmýšlam, že im napíšem nech zvyšujú garancie automaticky, keďže je to pre nich skoro bez rizika a mohlo by to prilákať ešte viac ludí.

A inak ak si spomenieš na black friday, celkom veľa turnajov malo overlay pretože garancie rátali aj s Američanmi. Ruku do ohňa by som nedal, ale prst asi áno.
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Na P****Stars rozšířen program Daily Bigs

Odoslaťod majkel_77 07 Okt 2011 14:48

kedze su najvacsia herna tak maju tu matematiku okolo toho asi zmaknutu a vedia preco ich maju na takych urovniach, viem ze velke nedelne sli dolu s garanciou resp sa predlzila doba na late registraciu, no ale aj tak ja osobne som to za tri roky co tam hravam nevidel ani raz ze by nenaplnili a bavime sa tu o at random naskladanych turnajoch, v pripade rovnakych hier a poctu hracov na stole jeden 1kgtd, druhy 10kgtd a naplnia sa vsetky, aj keby to mali prepocitane na nejaky priemerny spend podla trafficu sebelepsie aj tak sem tam nejaky nevyjde, ja som to ale este nikdy nevidel
majkel_77
 
Príspevky: 49
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!